• nespolehlivost o prehledu zbozi!

pokud neco nabizim tak asi vim ze tento druh zbozi mam k dispozici,

a ne ze mi je objednavka zrusena!

Reakce obchodu RÁJ PNEU

tak jak jsem Vám volal. Objednávka není zrušena. Pneu jsou na cestě k Vám. Bohužel Česká pošta nedodržela přislíbenou dodací lhůtu. Podal jsem tedy podnět České poště o sjednání nápravy, aby zboží bylo co nejrychleji doručeno.

• Prodali mi pneumatiky různého data výroby, nejstarší 11 2021.8

• Tento podnik žádnou výhodu nemá
    • Uvádí lživou informaci (údajně s odkazem na neuvedeného výrobce), že pneu prvních 5 let nedegraduje a je jako naprosto zcela nová pneumatika
    • Mají přednostní rezervaci, která je ve skutečnosti zcela normální rezervací za 600, na kterou se ani nedá přihlásit
    • Při negativní recenzi vyhrožují autorovi
    • Kvůli špatným službám jsou čekací doby 3-4 hodiny na přezutí, údajně se máte podívat na kameru, kolik je tam aut ale ta vůbec nezabírá celou řadu, sami pak v jiných komentářích píšou, že kamera nic nevypovídá o čekací době a zpochybňují sami své tvrzení
    • Dopouštějí se nekalých obchodních praktik, kdy klamou zákazníka, když na webu uvádějí, že zakoupenou pneumatiku si můžete nechat IHNED nainstalovat, a pak vám tuto službu ve skutečnosti neumožní
    • Jejich vyjádření jsou nejen fakticky lživé ale i plné gramatických chyb

1) Při objednání pneumatik jsem zadal do poznámek požadavek na sdělení dodatečných informací o roku a místu výroby - tato informace mi však nebyla sdělena.
    2) Na odebrání pneumatik máte 7 dní ale v této době nelze udělat rezervaci (zpoplatněnou za 600kč) na přezutí pneumatik u nich zakoupených. Když jsem se na to dotázal, bylo mi oznámeno, že se mám jít postavit do fronty – tak je tak na 3 hodiny.
    3) Místo toho, aby udělali rezervační systém na všechny pracovní pozice a brali tak pouze rezervované, nechají vás raději čekat v řádu hodin. Web kamera, která má být údajně řešením tohoto problému, nezabírá celou řadu aut a je tak zcela k ničemu.

Pneumatiky a přezutí jsem objednal jinde, kde služby a jednání se zákazníkem je odpovídající 21 století. Pozitivní recenze níže snad musí být psány na objednávku, nechápu, kdo jde dobrovolně čekat na několik hodin do fronty proto, aby si pak mohl u této společnosti koupit pneumatiky… K+K nikdy více.

• Jiný rok výroby než mi telefonicky slibovali

U zboží, pneumatik byl jiný rok výroby než mi telefonicky slibovali.

Reakce obchodu RÁJ PNEU

je nám líto za nedorozumění. Pokud požadujete konkrétní rok výroby a ten jste dostal přislíben v telefonu bylo zapotřebí tuto informaci napsat do poznámky v objednávce. Tak, aby skladník při balení pneu, ověřil požadavek. Máme několik kusů daných pneu a několikrát v týdnů je i nově naskladníme. Třeba ty Vaše nám od výrobce došly 10.2.2023. Kdyby pneu byly starší jak tři roky tj. s rokem výroby 2020 tak již tuto informaci máme uvedenou na položce.

S pozdravem, p.Vávra | rájpneu.cz

• Prodejce uvadel pneu skladem, kdyz jsem provedla objednavku, zdrazil o 200,-!!nez byla cena v objednavce❗️

Reakce obchodu RÁJ PNEU

mrzí nás Vaše hodnocení. Objednaná pneu v dané chvílí nebyla skladem, jinak by jste měla uvedený orientační datum doručení v opisu objednávky, který Vám hned zapěti po odeslání objednávky přišel.
    S pozdravem p.Vávra | rájpneu.cz

• Dostupnost pneu výborná
    • Přezutí pneu
    • Neodborně vyváženo
    • Vysoká cena za práci, asi 3x oproti konkurenci
    • Kola při brždění vibrovala. Bylo nutno znovu nechat vyvážit.

Veliký výběr pneu a skladových zásob.
    Při zakoupení pneu jako že -50% na přezutí.
    Cenu si vykompenzují vyvážením.
    Nesmyslná cena za Zn závaží.( dalo by se srovnat k ceně stříbra)

Reakce obchodu RÁJ PNEU

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu.
    Mám k ní, ale výhrady. Neodborně vyváženo, na jakých základech jste tuto skutečnost nabyl? Vysoká cena, ceník máme uveden na našem webu, je tedy možno srovnat s konkurencí. Jako jediní držíme stejnou cenu z předešlých let. Pokud kola vibrují jen při brždění je to z největší pravděpodobností z důvodu zvlněných brzdových kotoučů. 50% sleva se poskytuje tak jak je psána a to při koupi u nás 4ks pneu obdržíte 50% slevu na práci s těmito pneu. Cena závaží je pro všechny stejná jen stav disků a pneu je rozdílný a jejich stav určuje potřebné množství závaží k vyvážení kol. Průměrný čas přezutí vozu máme kolem 45min, záleží na mnoha faktorech.
    S pozdravem p.Vávra

Obchod odeslal objednávku, ale Česká pošta objednávku nedoručila. Po řadě telefonátů a komplikací jsem si pro objednávku musel dojet na 20 km vzdálenou pobočku pošty. Nebyl ani jeden pokus o doručení zásilky!

Reakce obchodu RÁJ PNEU

je nám líto komplikací při doručování Vaší zásilky Českou poštou. Využíváme všechny dostupné kurýry, kteří jsou schopni doručovat pneumatiky. Bohužel občas se stane, že zboží není doručeno na druhý pracovní den. Dle historie přepravy vidím pokus o doručení v pondělí 11.7. Jen nás mrzí, že na základě kurýra nás jako e-shop nedoporučujete.

Telefonicky upřesnění datum výroby ,po doručení zboží o rok starší a to ještě různé data.

Reakce obchodu RÁJ PNEU

informovali jsme Vás e-mailem před odesláním zboží o roku výroby. Na Vaši žádost jsme objednávku stornovali aniž bychom zboží expedovali.

Prosím o úpravu recenze dle pravdy.

S pozdravem, p.Vávra

Čekal jsem 50 minut na vydání zboží. 3 x jsem je tam během té doby musel upomínat. Měli tam čtyři učně, jedno velké neštěstí.

Reakce obchodu RÁJ PNEU

děkujeme Vám za zpětnou vazbu a omlouváme se za tak dlouhou dobu vyskladnění. Ve vašem případě nemohl skladník najít jednu ze dvou Vámi objednaných sad pneu. Pokud jde o „učně“ neboli o brigádníky, ti jsou jen na nakládku a balení pneu což na délku výdeje ze skladu nemá vliv.
    S pozdravem, p.Vávra | rájpneu.cz

• Protože vystavená faktura nebyla uhrazena obratem /účetní máme k dispozici 1x týdně/ obchod navrhl objednávku raději zrušit. Co k tomu dodat. Zákazník není partnerem. Naštěstí se zboží dá objednat i jinde.

• Zboží zasílají poštou ktere trvalo 5dni
    • od převzetí zásilky než mi zboží boručily a to jsem si pro musel dojed na depo ač jsem to měl balík do ruky

Reakce obchodu RÁJ PNEU

Je nám líto se špatnou zkušeností s přepravcem, konkrétně s Českou poštou. My využíváme všechny přepravce, co jsou schopni přepravit pneumatiky. Bohužel v zimní sezoně je doprava u preferovanějších přepravců přetížena a nejsou schopní nám pobrat potřebný objem zásilek. 5 dní je opravdu hodně. Bohužel je to selhání dopravce než naše.

S pozdravem, p.Vávra | rájpneu.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Rajpneu uz bohuzel neni co byval
    Kdyz pominu ze za objednani na konkretni termin prezuti si uctujou 600kc navic....to co je jinde zdarma...tak kdyz uz chcete vyzvednout pneumatiky ktere jste zaplatil, tak stojite u dveri a zvonite a 15 minut nikdo nechodi.....pak vam je hodi pred dvere na to v.polozi igelitove pytle a zavrou pred nosem. No uz priste nakoupim jinde. Jinak tovar OK. ceny prumerne....ale sluzby se dost zhorsili...pamatuju casy kdy mi je dali do igelitu i pomohli nalozit

Reakce obchodu RÁJ PNEU

u nás se nemusíte objednávat na přezutí, přezouváme v pracovní dny od 8:00 do 17:00 všechny co přijedou. Možnost se objednat na přednostní přezutí máme pro ty co nechtějí čekat ve frontě, která se v sezoně tvoří na pneuservis a tato služba je zpoplatněna.
    Doba na výdej v sezoně je někdy delší, je dána hlavně širokou nabídkou skladových pneumatik, tak abychom měli pneu pro každý typ vozu co k nám přijede nebo přijde objednávka přes e-shop. Jak to vypadá u nás ve skladu je možno shlédnout na našem e-shopu v sekci O firmě - virtuální prohlídka.
    Způsob výdeje prověřím - děkuji za upozornění.

S pozdravem p.Vávra

Hrozná doprava , čekal jsem 3 dny , nebyli schopni zavolat , nebylo možné se dovolat kurýra , nakonec jsem si to musel vyzvednout sám na depu .

• Zboží nebylo skladem

Reakce obchodu RÁJ PNEU

pneu nám přišly následný den po objednání. Navíc jste chtěl pneu poslat za týden, ale na Vaší telefonickou žádost o zrušení objednávky jsme objednávku stornovali.
    Myslím si, že Vaše hodnocení není adekvátní.

Leden 2021
    DOT 4519 ,5019

Reakce obchodu RÁJ PNEU

je nám líto, že jste nebyl spokojen s nákupem, konkrétně s DOT. Letní pneu Nexen co jste u nás zakoupil, jsme naskladnili od výrobce měsíc před vaši koupi. S přihlédnutím, že jde o letní pneu vyrobené na konci roku 2019 v listopadu není důvod, nějakým obavám. Pokud jste vyžadoval pneu s rokem výroby 2020 je dobré si to napsat do poznámky při objednávce s my to při expedici fyzicky zkontrolujeme. Všechny námi prodávané pneu mají 4 roky záruku a věřte, že pneu začne stárnout až při její používaní kde na ní působí vnější vlivy.

S pozdravem, p.Vávra

Zaslané pneumatiky jsou 2 roky staré...

Reakce obchodu RÁJ PNEU

mrzí nás Vaše nespokojenost se stářím pneu. Věřte, že pneu 2roky "staré" pokud nebyly použity mají pořád stejné vlastnosti jako nová pneu.

S pozdravem, p.Vávra.

• Rozumné ceny

Naprosto neosobní a neochotné jednání. Na dotaz, na kdy se můžeme domluvit na montáž mi bylo podpovězeno, že to nejde, že musím čekat ve frontě. Namítl jsem, že si kupuji 4 nové gumy a jinde je to přeci běžné jsem se dozvěděl, že takto nakupují všichni a musím čekat a jinak mám zaplatit dalších 600 Kč. Takže dal jsem za gumy 15,5 t. a jel jinde, kde jsem se objednal bezplatně, tady už vícekrát ne.

Reakce obchodu RÁJ PNEU

u nás se není třeba objednávat, přezouváme všechny co přijedou. Během sezony se tvoří fronty, což je možno sledovat na webové kameře a vy se tak můžete rozhodnout zda pneu hned přehodíte u nás nebo jinde. Případně můžete přijet i jindy i tak platí 50% sleva na pneuservisní práce při zakoupení u nás těch 4ks pneu.

• Sortiment
    • Ceny
    • Rychlost pneuservisu

Dlouhodobě využívám služeb tohoto pneuservisu a nakupují zde. Bohužel, prezuti pneumatik na ráfky, nikoliv auto, trvalo déle, než mi zabere prezuti samotného auta. Chápu, že se tam někdo zaučuje,ale aby na vyvazovacku koukal jako by to viděl poprvé v životě, za takové služby platím 600 Kč??

Reakce obchodu RÁJ PNEU

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mohl by jste mi poskytnou více informaci, třeba na e-mail, abych mohl tuhle záležitost prošetřit.

Děkuji p.Vávra

• U pneumatik není uvedeny výrobce kdo vyrobyl

Reakce obchodu RÁJ PNEU

tuto informaci máme mimo jiné i v detailu položky v záložce "Specifikace". Ve vašem případě se jednalo o Michelin.