• Rychlost a spolehlivost
    • nemám

Pohoda

Drahá doprava. Neakceptují slevy dopravců.

• Kvalita magnetek mě bohužel zklamala. Ve srovnání s konkurencí zaostává.

• Kvalitni tisk
    • Snadna aplikace na tvorbu kalendare

• Předpřipravené šablony fotoknih, fotokalendářů. Stačí nahrát fotky a vkládat na listy.
    • Se slevovými kupóny mají fotoprodukty přijatelnou cenu.
    • Fotky musí mít hrubý ořez, ve fotoknize už např. neuděláte zoom.

Fotokniha byla se slevou, přišla velmi rychle a je kvalitně zpracována, jako každý rok.

Rychlá, kvalitní služba.

• S obchodem mám ty nejlepší zkušenosti.Jsem velmi spokojen!!
    • O žádné nevím!!

Objednané zboží je dodáno kvalitní a brzy!!

Skvělá komunikace a rychlost

• Nechapu proc neni kniha měkka na šířku ale jen na výsku za me velka chyba, ktera me nuti prejit k jinemu webe ☹️☹️☹️

• Rychlé jednání, kvalitní výrobek-fotokniha

• Mám ráda vaše fotoknihy
    • Chybí mi možnost nahrávat fotky z účtu google photo

Kvalitní tisk, šikovné rozměry

• snadné vytvoření kalendáře

Tvorba kalendáře je velmi jednoduchá. Občas je fotka jinak posunutá než v náhledu, ale není to pravidlem. Škoda, že není poznat, jak které fotky ve výsledku budou ostré - při tvorbě to vypadá v pořádku a když je hotovo, tak je to trochu překvapení. Ale to není chyba obchodu, s takovými "ztrátami" se počítá. I tak je kalendář moc pěkný. Už objednávám několikátý rok po sobě.

• snadné vytvoření kalendáře
    • rychlost dodání
    • kvalita
    • žádná

Zatím vám zůstávám věrná, přestože je tady značné zklamání:
    Slibovali jste inovovat "naprogramované" vkládání fotek - které nelze obejít, přestože "fotky si vloží objednatel sám". Pokud vkládám více fotek na stránku - v knížce zůstává spousta volného bílého místa, kde by mohly být další fotky nebo ty vybrané by byly větší.
    Dokonce jsem "Rajčeti" navrhovala, jaké jsou další možnosti vkládání fotek na stránku a slibovali jste změny - nic se nestalo, jen kromě změny "majitele/výrobce/?", došlo k několika "úpravám:
    - formát, který v naší rodině držíme už 10 let, jste r. 2022 - zřejmě z úsporných důvodů - zmenšili o 1x1cm na 14x14cm; zdanlivá maličkost, ale při malém formátu i 1x1cm chybí významně...
    - 30% předvánoční slevu jste stáhli na 28%,
    - ceny jste navýšili natolik, že si ani při BlackFriday nemohu r. 2023 dovolit zadat pro rodinu tisk 3 stejných alb, protože dělám 4 různá alba ročně - 4 x 3ks. To není malá zakázka.
    Už se opakuji. Vážně se rozhlížím po jiném zpracovateli, který by takto malý formát měl a nabídl další možnosti rozložení fotografií na 1 list... Škoda.

Vyrobeno přesně podle mé objednávky .

• Kvalitní zpracování
    • Přehledný web

Bezproblémová objednávka fotoknihy. Průvodce vytvořením byl jasný, člověk se nemůže "ztratit". Ceny rozumné.

Rychlé dodání

• rychle, kvalitně, lehké objednáni, děkuji

spokojena