obchod neexistuje a nemůžu uplatnit reklamaci

Objednal jsem si mobil Samsung S20, zaplatil jsem jej, po 3 týdnech mi bylo sděleno, že již jej nemají na skladě a vracejí mi peníze. Po měsíci mi zatím žádné nedošly.

• ok
    • koupíl jsem mobil z toho obchodu

koupíl jsem mobil z tohoto obchodu, teď tem mobil přestal fungovat a nevím jak mam udělat reklamace protože ten e-shop už ne existuje......

• kupovali jsme Samsung Galaxy A41 a i s poštovným měli jednu z nejlepších cen na trhu

Obchod je sice ze Slovenska, ale zboží dorazilo v rozumné lhůtě. Cena byla výborná, takže spokojenost

• komunikace
    • přehlednost eshopu
    • zboží vyprodané, přitom na e-shopu psané 3ks skladem

• Rychlost doručení

Objednal jsem zde na eshopu airpody, které překvapivě ze Slovenska dorazily vskutku rychle. Ovšem jedno sluchátko bylo nefunkční.. S obchodem se velice těžce komunikuje, několik dni jsem neustále volal a nikdo mi telefon nevzal, až pak mi přišla sms že mám napsat email. Reklamaci jsem si vyřídil sám v autorizovaném servisu díky bohu. Nedoporučuji Vám nakupovat na tomhle eshopu.

• Nedoporučuji nikomu! Všechno špatně. Objednal jsem zboží 14.12.které mělo být skladem a 21.12. jsem musel objednávku zrušit protože by nedošlo do vánoc. Obchod odpověděl je peníze pošle a to se nestalo. Telefonicky nereagoval a na meil sem tam. Peníze mi byly vráceny až 6.1. a to po urgovani. Bylo mi řečeno že problem byl bance. Špatná zkušenost.!

• obchod nekomunikuje

Je to více jak měsíc, co jsem zaslala zboží k reklamaci. Obchod nereaguje na emaily,nezvedá telefony a na jejich stránkách, kde se vám zobrazí chat s nápisem-odpovíme okamžitě, také nefunguje. Výsledek, nemám zboží ani peníze. Obchod určitě NEDOPORUČUJI!

• Doprava zdarma

Musíte počítat s delší dobou dodání v porovnání s ostatními prodejci.

• rychla odezva obchodu
    • zbozi doruceno,ale v jine barve nez jsem objednal
    • delsi dodaci lhuta

• Opatření ,které dala vláda jsou jistě nepopulární , ale určitě nejsou k tomu , aby vás někdo omezoval.

Obchod nekomunikuje.

• Komunikují
    • Zboží dorazilo v pořádku
    • Délka doručení
    • Nedostatečně informují

• totální nekomunikace, nefunkční mobilní telefonní číslo, na e-maily nikdo nereaguje
    • vypadá to, že tento internetový obchod je podvodný
    • objednávku nejde ani zrušit, protože obchod absolutně nekomunikuje

To, že jsem dal na reference Heureky, kdy v době nákupu měl obchod spolehlivost zákazníků 83%, mě uspokojilo, ale následně, po nekomunikaci obchodu jsem začal zjišťovat recenze obchodu a byl jsem zděšen, bohužel moje chyba. Ale dost dobře nechápu Heureku, že si neověřuje recenze zákazníků lidmi, ale roboty, protože, kdyby tyto recenze někdo četl, tak nemohou mít ani 5% spokojenosti zákazníků. Tím zásadně ztrácím důvěru v Heuréku jako nějakého srovnávače kvality a ceny obchodů.

• nespolehlivý obchod. Objednal jsem tablett a nikdy nepřišel.

nespolehlivý obchod. Objednal jsem tablet a nikdy nepřišel

• Žádná
    • Zboží nedorazilo

Po 14 dnech čekání po objednávce přišel e-mail, že zboží nedorazí z důvodu vyprodání. V případě, že je to dárek dost nepříjemná zkušenost.

• ceny
    • dostupnost zboží

Již jsem obchod hodnotil před dvěma týdny a nyní přišlo hodnocení od Heureky a tak jej zopakuji:
    4. 12. jsem objednal telefon Xiaomi Redmi Note 8T 4GB/64GB, měl to být poslední kus, platba dobírkou. 6. 12. už mělo být na skladě 101 kusů, tak jsem si říkal, že určitě přijde. Ve čtvrtek 10. 12. mi přišel tento email:
    Vážený zákazníku,

Děkujeme za Vaši objednávku. Bohužel zboží bylo vyprodáno u jednoho z našich dodavatelů.

Tímto se Vám omlouváme a doufáme, že do budoucna vyřídíme Vaši objednávku k plné spokojenosti

Na základě tohoto emailu jsem objednávku zrušil.