• Slabá komunikace,

Obchod má nejlepší cena, ale kvalitu jejich služeb snižuje slabá komunikace a delší dodací doba, která by nebyla problém pokud by se zákazníkem více komunikovali.

• žádná

nejhorší obchod , žádná komunikace . Zboží objednal v určité barvě na skladě bylo,ale po 8 dnech mi volali,že v této barvě není.

• Bez problému a rychle!

• Velmi špatná komunikace. Nedoporučuji zde nakupovat. Objednávku jsem zrušila. Jelikož jsem platila kartou online, obrátila jsem se na banku, když obchod na dotazy ohledně dodání a následného storna nereagoval. Peníze zpět jsem obdržela (nevím, zda zásluhou banky, nebo konečně někdo v shopu začal vyřizovat požadavky zákazníků) ...

• Nekomunikujou zasílají jiné zboží.

V žádném případě zde neobjednavávat. Objednal jsem si zde tel. Xiaomi Note 9 Pro přišel mi ale xiaomi Note 8 Pro ale s fakturou na Note 9. Snažím se jim dovolat ale bez úspěchu a na email taky neragujou.

• Nekomunikace, nefunkční zboží

Dobrý den, reklamovala jsem nefunkční sluchátka, zboží si PPL odvezli, na e-mail dlouho nikdo neodepsal, když jsem se konečně dovolala, poslali nová sluchátka, po 40 ti dnech, znovu , ale zase na dobírku, telefon nikdo nezvedá, na e-mal nikdo neodpovídá. Trochu mne překvapilo, že obchodník je slovenský.

• ČETLA JSEM SI RECENZE K OBCHODU. PŮLKA PŮLKA BYLA JSEM MILE PŘEKVAPENA. MÁ OBJEDNÁVKA BYLA PŘIJATA, NA OBJEDNÁVCE SE PRACOVALO, ZBOŽÍ DORAZILO BEZ PROBLÉMŮ ZE SLOVENSKA. KOMUNIKACE S OBCHODEM DOBRÁ. ZA MĚ - OBCHOD DOPORUČUJI!
    • OBCHOD NABÍZEL ZBOŽÍ ZA VELMI ZAJÍMAVOU CENU
    • NIC

OBCHOD DOPORUČUJI. S NIČÍM NEBYL PROBLÉM. VŠECHNO V POŘÁDKU I V TÉHO DOBĚ (CORONA).

• komunikace

Mnou objednané zboží bylo během přepravy poškozeno, a proto mě kontaktovali automaticky generovaným emailem z přepravní služby ohledně této skutečnosti ve velice krátkém emailu - ve, kterém se psalo, abych kontaktoval firmu, kde jsem zboží zakoupil. Následovalo několik zmatených emailů, kde jsem na jednoduché základní otázky ohledně doručení zboží nedostal odpověď. Zboží nakonec dorazilo, v pořádku, ale je to moje poslední zkušenost s touto firmou. Díky
    ( PS. pokud zcela ignorujete zprávy v automaticky vyskakovacím chatu na Vašich stránkách na operativní dotazy, smažte ho...)

• Ceny
    • dostupnost zboží

4. 12. jsem objednal telefon Xiaomi Redmi Note 8T 4GB/64GB, měl to být poslední kus, platba dobírkou. 6. 12. už mělo být na skladě 101 kusů, tak jsem si říkal, že určitě přijde. Ve čtvrtek 10. 12. mi přišel tento email:
    Vážený zákazníku,

Děkujeme za Vaši objednávku. Bohužel zboží bylo vyprodáno u jednoho z našich dodavatelů.

Tímto se Vám omlouváme a doufáme, že do budoucna vyřídíme Vaši objednávku k plné spokojenosti

Na základě tohoto emailu jsem objednávku zrušil.

Kdo nespěchá na dodání zboží, bude spokojen jako já. Bylo by fajn, kdyby měl člověk o průběhu objednávky více informací, ale to se dá díky nižším cenám přehlédnout.

• Nečekaně rychlé dodání a doručení zboží. I přes nepříznivé recenze.

Po objednání černých sluchátek mi po několika dnech volali, že černá sluchátka nemají skladem, a to ani u dodavatele, ale mají bílá. Pokud by mi nevadilo, poslali by tato. Jelikož jsem chtěl černá, tak jsme se dohodli na posečkání. Po cca týdnu dorazila černá sluchátka. vše OK.

• Komunikace s obchodem
    • dostupnost zbož
    • nejsou plátci DPH
    • Slovenský obchodník

Obchod udává že vede zboží skladem což je uvádění v omyl. Nemají... čekal jsem 18 dní !!!
    Nejsou plátci DPH což skrytě uvádí jen ve všeobecných podmínkách nikoliv u produktu.
    Obchod sice najdete na českém webu, ale firma sídlí na Slovensku!
    Komunikace po telefonu proběhla až na desátý pokus jinak jsou nedostupní.
    Emailová komunikace bez úspěchu, reagovali až na pohrůžku odstoupením od smlouvy
    a to mi napsali že už je zboží na cestě...ano byl, ale ze skladu EU k nim na pobočku.
    Druhý mail proběhl ve stylu... evidujeme vaši objednávku jako neuhrazenou! Což jsem obratem vyvrátil doložením platby. Za chybný mail se poté omluvili.
    Zboží dorazilo v otevřené originální krabičce (nevím proč byl porušen originální přelep) zboží naštěstí neporušené včetně krycích folii.
    Závěrem, pokud máte dost času a pevné nervy tak je podpořte...já už nikoliv.
    Michal Hlídek.

Doporučuji.

• spolehlivost

• nízké ceny

• Nejlepší cena, rychlé jednání, kvalitní zboží

• Zaplatíš a zboží se nedočkáš.

Varuji před nákupem na tomto obchodě.Zboží jsem zaplatil a ani po třech týdnech neobdržel.Ze strany obchodu jen samá výmluva.Mám podezření,že kladné recenze si dělají sami.Ještě štěstí,že jsem nakupoval přes Heureku a ta peníze vrátila zpět na účet.Nejspíš bych neměl ani zboží a ani peníze.Nyní již nejde přez Heureku v obchodě nakoupit.

• Rychlé doručení
    • Super ceny

• Obchod nekomunikuje ani při opakované žádosti o vrácení zboží... telefon nikdo nebere, z mailové adresy se pošta vrací s tím, že ji nelze doručit... dost zvláštní přístup
    • Pozor! Nejsou plátci DPH