• Rychlá komunikace na vystavenou objednávku, včasné dodání. Výběr v e-shopu přehledný.

• Velky vyber zboží a kvalitní

S nakupem.jsem byla spokojena a s kvalitou výrobku též

Vážená paní Motyková,

děkujeme Vám srdečně za Vaši kladnou recenzi a za to, že jste si pro svůj nákup vybrala náš internetový obchod. Jsme nadšeni, že jste byla spokojena s širokým výběrem našeho zboží a kvalitou zakoupeného výrobku. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou a snažíme se neustále zlepšovat naše služby a nabídku produktů, abychom vyhověli potřebám všech našich zákazníků. Těšíme se na Vaši další návštěvu a jsme zde pro Vás, pokud byste potřebovala další pomoc nebo poradenství.

S pozdravem,
    Tým Happy Tools s.r.o.

• velký sortiment, krátké dodací lhůty, doporučuji

Reakce obchodu Profi nářadí

vaše pozitivní slova nám udělala opravdu velkou radost! Děkujeme Vám za krásnou recenzi a za doporučení našeho internetového obchodu dál. Jsme nesmírně rádi, že oceníte náš rozmanitý sortiment a naše snahy o co nejkratší dodací lhůty.
    V našem týmu pracujeme usilovně na tom, abychom Vám a všem našim zákazníkům mohli nabídnout co možná nejširší výběr nářadí a zároveň zaručit rychlou a spolehlivou dodávku. Vaše spokojenost je pro nás nejlepší odměnou a motivací do budoucna.

Budeme se těšit na vaše další objednávky a pokud byste měl kdykoliv nějaké dotazy nebo potřeboval asistenci, jsme tu pro Vás.

S přátelským pozdravem,

• ceny a výběr zboží

Dobrý den Zdeňku,

děkujeme vám mnohokrát za vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme nadšeni, že jste spokojen s našimi cenami a výběrem zboží. Naším hlavním cílem je nabídnout našim zákazníkům kvalitní nářadí za konkurenceschopné ceny a zajistit, aby měli při nákupu co nejlepší zážitek. Těšíme se, že vás budeme moci obsluhovat i v budoucnu. Pokud budete mít jakékoliv otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

S pozdravem,