• Vážení zákazníci,
    • s hlubokým politováním a těžkým srdcem se na vás obracíme v souvislosti s nedávnými událostmi, které zasáhly naši společnost Happy Tools. Přestože jsme se v minulosti snažili čelit finančním výzvám s důstojností a zodpovědností, musíme vám nyní sdělit, že naše firma byla uvedena do stavu insolvence. Tato situace nás bohužel připravila o možnost přistupovat k prostředkům na našich bankovních účtech a tím pádem i o schopnost vrátit peníze našim zákazníkům.

Dobrý den Hansi,

jak jsme psali, bohužel jsme se dostali do finančích potíží a nemáme již přístup k účtu. Zákazníky jsme o tom proto informovali a zákazníkům jsme nabídli jako kompenzaci zaslání jiného zboží, které máme skladem, abychom jim mohli ztrátu alespoň nějak vynahradit. Na všechnu emailovou komunikaci odpovídáme a snažíme se vše vyřešit ve prospěch zákazníků. Spousta zákazníků tuto možnost využila a je ráda, že o zaplacenou částku nepřišla. Je nám líto, že jsme se dostali do takovéto situace, a tím do této situace dostali i Vás.

Velice spokojen

• nabídka obchodu, rozumné ceny

možná by se hodilo více popisu, nástroje, pro jaké nářadí je určeno, atd.

• Rychlá komunikace na vystavenou objednávku, včasné dodání. Výběr v e-shopu přehledný.

• OK

Rychlé vyřízení objednávky

• zboží skladem
    • rychlá komunikace obchodu
    • rychlé odeslání
    • zboží zabaleno "na volno" jen v bublinkové obálce

Obchod je přehledný, funguje jim dobře vyhledávání i podle kódů výrobce (ne všude to tak je). Zboží skladem. Na dotazy odpovídali rychle. Odesláno v den objednávky, druhý den u mě. Vytknul bych snad jen zabalení pouze do bublinkové obálky. Objednané zboží sice nebylo křehkého charakteru (ruční nářadí) a nepřišlo potlučeno, nicméně pokud by se tak tak stalo, byl by to důvod k vrácení (nepovažoval bych je za nové). Celkově jsem s dodáním spokojen a obchod doporučuji.

vše UK

Rychlost, velký výběr, skvělá cena, podrobný popis a vyobrazení zboží.

vše ok

Dobrý den Tome,

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si našel čas nám napsat. Jsme rádi, že jste byl spokojen s našimi službami a produkty. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli dotazy nebo potřeby, neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na vaše další nákupy!

Tým zákaznické podpory Happy Tools s.r.o.

Dobrá cena a komunikace, rychlé odeslání.

Reakce obchodu Profi nářadí

Jsme rádi, že jste byl spokojen s našimi službami! Děkujeme vám za pozitivní recenzi. Snažíme se nabízet nejlepší ceny a zajišťovat rychlou komunikaci a expedici. Pokud máte jakékoliv další potřeby nebo dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na vaše další nákupy u nás!

Vše v pořádku

Milý zákazníku,

děkujeme za vaši kladnou recenzi a jsme rádi, že jste s našimi službami a produkty spokojen. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou a vědomí, že vše proběhlo hladce, nám dělá velkou radost.

Pokud budete v budoucnu potřebovat další nářadí nebo máte jakékoli dotazy či návrhy, neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na možnost vám opět poskytnout prvotřídní služby.

Ještě jednou děkujeme za vaši podporu a těšíme se na vaši další návštěvu v našem obchodě.

Tým zákaznické podpory Happy Tools s.r.o.

• obdržel jsem poděkování za nákup a prosíte mně o hodnocení, ale zboží jsem stále neobdržel!!

Vážený zákazníku,

děkujeme vám za vaši recenzi a velmi litujeme zpoždění ve vyslání vaší objednávky hrabla. Rozumíme vaší frustraci z toho, že jste obdržel výzvu k hodnocení, zatímco zboží ještě nebylo doručeno. To rozhodně není standard, který si pro naše služby představujeme.

Kvůli neočekávaně vysoké poptávce po tomto produktu jsme se setkali s dočasným nedostatkem zásob a museli jsme doobjednat více kusů přímo od výrobce. Chceme vás ujistit, že pracujeme na tom, aby vaše objednávka byla expedována co nejdříve.

Chápeme, jak důležité je pro vás obdržet vaši objednávku včas, a děláme vše pro to, aby došlo k jejímu rychlému doručení. Rádi bychom vám nabídli dodatečnou slevu na další objednávku jako gesto naší omluvy za způsobené nepříjemnosti.

Prosím, neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoliv dotazy nebo obavy ohledně vaší objednávky. Jsme zde, abychom vám pomohli a zajistili vaši plnou spokojenost.

S upřímnými omluvami a díky za vaši trpělivost,

• perfektní spolupráce
    • rychlost odeslání zboží
    • žádná

maximální spokojenost, vřele doporučuji!!!

Vážený zákazníku,

velmi si vážíme Vaší pozitivní recenze a děkujeme Vám za Vaše vřelé doporučení. Jsme opravdu potěšeni, že jste byl maximálně spokojen s naší spoluprací a rychlostí odeslání zboží. Naše tým se vždy snaží poskytnout nejlepší možný zážitek z nakupování, a Vaše spokojenost je pro nás nejlepší odměnou. Děkujeme Vám za Vaši důvěru a těšíme se na další příležitost Vám posloužit.

S pozdravem a přáním dalších příjemných zkušeností,

• strasny obchod

Vážený zákazníku,

děkujeme za vaši zpětnou vazbu a litujeme, že vaše zkušenost s naším obchodem nebyla uspokojivá. Naším cílem je poskytovat kvalitní služby a produkty, a vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Rádi bychom se dozvěděli více o konkrétních problémech, které jste měli, abychom mohli situaci řádně vyšetřit a najít vhodné řešení. Pokud jste měli problém s objednávkou, prosím, dejte nám vědět, abychom mohli zkontrolovat stav vaší objednávky a zajistit, že vše bude vyřešeno k vaší spokojenosti. Ověřovala jsem, že jste s námi nijak nekomunikoval a objednávka je stále platná.

Vážíme si každého zákazníka a chceme zajistit, aby vaše zkušenosti byly pozitivní. Prosím, kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem, abychom mohli společně vyřešit vaše obavy.

• Rychlé, levné

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši stručnou, ale velmi významnou recenzi. Jsme nadšeni, že jste byl spokojen s rychlostí našeho servisu a cenou našich produktů. V našem internetovém obchodě se snažíme nabízet kvalitní nářadí za konkurenční ceny a zároveň zajišťovat, aby byly objednávky zpracovány a doručeny co nejrychleji. Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba jsou pro nás velmi důležité a jsme vděční za Vaši podporu. Těšíme se na Vaše budoucí nákupy a jsme Vám pokud budete potřebovat s něčím poradit.

Tým Happy Tools s.r.o.

Spokojenost, dobrá a rychlá komunikace

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám srdečně za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste vyjádřil spokojenost s naší komunikací a službami. Jsme opravdu rádi, že jsme dokázali vyhovět Vašim očekáváním a poskytnout Vám rychlou a efektivní komunikaci. Váš názor je pro nás velmi cenný a motivuje nás k dalšímu zlepšování našich služeb. Těšíme se na další příležitost Vám poskytnout naše produkty a služby v budoucnu. Neustále se snažíme o to, aby každý zákazník byl s nákupem u nás plně spokojen.

Tým Happy Tools s.r.o.

objednané zboží dorazilo v pořádku a bez problémů.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi a jsme rádi, že objednané zboží dorazilo v pořádku a bez problémů. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a snažíme se poskytovat nejlepší možný zákaznický servis. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli dotazy nebo potřebovat další nářadí, neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na Vaši další návštěvu v našem internetovém obchodě.

Tým Happy Tools s.r.o.

• Velky vyber zboží a kvalitní

S nakupem.jsem byla spokojena a s kvalitou výrobku též

Vážená paní Motyková,

děkujeme Vám srdečně za Vaši kladnou recenzi a za to, že jste si pro svůj nákup vybrala náš internetový obchod. Jsme nadšeni, že jste byla spokojena s širokým výběrem našeho zboží a kvalitou zakoupeného výrobku. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou a snažíme se neustále zlepšovat naše služby a nabídku produktů, abychom vyhověli potřebám všech našich zákazníků. Těšíme se na Vaši další návštěvu a jsme zde pro Vás, pokud byste potřebovala další pomoc nebo poradenství.

Bezproblémů

Vážený pane Polívko,

děkujeme Vám za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme opravdu potěšeni, že Váš nákup proběhl bez jakýchkoli problémů a že jste spokojen s našimi službami. Naší prioritou je poskytovat kvalitní produkty a zajišťovat plynulý a příjemný zážitek z nakupování pro každého našeho zákazníka. Pokud budete v budoucnu potřebovat další nářadí nebo jakoukoli pomoc, vězte, že jsme tu pro Vás. Těšíme se na Vaši další návštěvu!