• nabídka obchodu, rozumné ceny

možná by se hodilo více popisu, nástroje, pro jaké nářadí je určeno, atd.

• Zboží bylo kvalitně zabaleno

Vážený zákazníku,

velice si vážíme vašeho pozitivního hodnocení a jsme nadšeni, že jste byl spokojen s rychlým dodáním, kvalitou balení a cenou našeho zboží. V našem internetovém obchodě klademe velký důraz na zajištění nejvyšší kvality služeb a produktů pro naše zákazníky. Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba jsou pro nás velkou motivací a inspirací v naší neustálé snaze o zlepšování.

Děkujeme vám za výběr našeho obchodu a těšíme se na vaše budoucí nákupy. Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde, abychom vám poskytli nejlepší možný zážitek z nakupování.

S pozdravem a přáním pěkného dne,

• Rychlost dodání, dobré ceny

Reakce obchodu Profi nářadí

děkujeme vám za vaši pozitivní recenzi a jsme nesmírně potěšeni, že jste byl spokojen s rychlostí dodání a našimi cenami. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a snažíme se neustále zlepšovat naše služby, abychom vám nabídli tu nejlepší možnou zkušenost při nákupu. Jsme rádi, že jsme vaše očekávání splnili a těšíme se na další příležitost vám posloužit. Vaše podpora a důvěra v náš internetový obchod jsou pro nás velkou motivací. Děkujeme!

• Rychlé a solidní jednání
    • Dobrá cena

Milý zákazníku,

děkujeme Vám srdečně za Vaši pozitivní recenzi a za Vaši podporu! Jsme nesmírně potěšeni, že jste byl spokojen s rychlostí a solidností našeho jednání a že jste nalezl naše ceny výhodné.
    Pro nás je Vaše spokojenost prioritou a motivuje nás to v další práci a snaze poskytovat vynikající služby. Těšíme se na Vaše budoucí nákupy a budeme se i nadále snažit udržovat naše služby na té nejvyšší úrovni, abychom naplnili očekávání všech našich zákazníků.

Těšíme se na Vaše další nákupy u nás a připomínáme, že pokud byste měl jakékoli dotazy nebo potřeboval doporučení, náš zákaznický servis je tu pro Vás.

• CENA za zaslaný produkt

Dobrý den Jane,

děkujeme Vám za pozitivní ohlas a za to, že jste si vybral náš obchod. Jsme rádi, že jste spokojen s cenou produktu. Pro nás je největší odměnou spokojenost našich zákazníků. Budeme se těšit na další příležitost Vás obsloužit.

Přejeme Vám příjemné používání nářadí a krásný den!

Reakce obchodu Profi nářadí

děkujeme vám srdečně za vaši pozitivní recenzi! Jsme nadšeni, že oceníte naše ceny a rychlost dodání. Naším cílem je nabídnout vynikající služby a produkty za dostupné ceny, a jsme potěšeni, že jsme splnili vaše očekávání. Těšíme se na možnost obsloužit vás i v budoucnu a jsme zde pro vás, pokud byste potřeboval jakoukoliv další podporu či informace.

S pozdravem a přáním krásného dne,

• dobrá cena
    • bleskové odeslání

Vše OK

Reakce obchodu Profi nářadí

děkujeme vám moc za vaši skvělou recenzi! Jsme nadšeni, že jste byl spokojen s cenou a rychlostí odeslání našich produktů. Snažíme se neustále vylepšovat naše služby, abychom vám mohli nabídnout co nejlepší nákupní zážitek. Těšíme se na další možnost Vás obsloužit v budoucnosti a jsme zde pro vás, pokud byste potřeboval jakoukoliv další pomoc či informace.

S přátelským pozdravem,

• ceny a výběr zboží

Dobrý den Zdeňku,

děkujeme vám mnohokrát za vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme nadšeni, že jste spokojen s našimi cenami a výběrem zboží. Naším hlavním cílem je nabídnout našim zákazníkům kvalitní nářadí za konkurenceschopné ceny a zajistit, aby měli při nákupu co nejlepší zážitek. Těšíme se, že vás budeme moci obsluhovat i v budoucnu. Pokud budete mít jakékoliv otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

Dobrý den vážený zákazníku,

moc děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si vybrali právě naši firmu pro nákup nářadí. Jsme nesmírně potěšeni, že jste spokojeni s rychlostí našich služeb a cenou produktů.
    Zákaznická spokojenost je pro nás prioritou, a tak nás vaše pozitivní slova velmi těší. Věnujeme značné úsilí tomu, abychom našim zákazníkům nabídli výjimečnou hodnotu a rychlou dostupnost zboží, a jsem rádi, že se nám to v tomto případě podařilo.

Rádi bychom Vás opět přivítali při Vašem dalším nákupu. Máte-li jakékoliv další dotazy nebo potřebujete poradit, jsme tu pro Vás.

Martina
    Zákaznický servis Happy Tools s.r.o.