• rychlost dodání
    • žádná

Reakce obchodu PROFIMED.cz

moc děkujeme za milé hodnocení. Máme opravdu velkou radost, že se naše snaha o maximální rychlost opět setkala s úspěchem.

tým PROFIMED

• Rychle, bez problemu, dobre zabalene
    • O zadne nevim

Vrele doporucuji

Reakce obchodu PROFIMED.cz

moc děkujeme za Vaše milé hodnocení, máme upřímnou radost, že Vám naše produkty i služby vyhovují. Těšíme se na Váš příští nákup.

tým PROFIMED

Velmi pozitivně hodnotím možnost vyzvednout si objednané zboží přímo v prodejně a navíc bez poplatku :-).

Reakce obchodu PROFIMED.cz

moc děkujeme za Vaše hodnocení a pochvalu. Jsme opravdu rádi, že Vám naše služby vyhovují a těšíme se na Vaši příští návštěvu. Za vyzvednutí na prodejně nikdy neúčtujeme poplatek.

tým PROFIMED

• Velmi rychlé zpracování a dodání, super.

Reakce obchodu PROFIMED.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Vždy se snažíme dělat vše pro to, abychom Vám doručili objednávky co nejrychleji. Spokojený zákazník je pro nás tou největší odměnou za naši usilovnou práci.

tým PROFIMED

• Zatim jsem tento obchod využila poprve

Reakce obchodu PROFIMED.cz

moc děkujeme za hodnocení a pevně věříme, že nezůstane jen u prvního nákupu. Rozhodně je u nás v Profimedu co objevovat – pro zdraví, krásu i péči. :-)

• Rychlost, kvalita

Reakce obchodu PROFIMED.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Kvalita je pro nás jedním ze zásadních kamenů, na kterých si zakládáme. Vždy se snažíme dělat vše pro to, abychom Vám doručili objednávky co nejrychleji, proto jsme rádi, že se nám to opět povedlo.

tým PROFIMED

Velmi kvalitní zboží, vše přišlo rychle a v pořádku.

• Rychlost,komunikace

Reakce obchodu PROFIMED.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, jsme opravdu moc rádi, že Vám naše služby udělaly radost.

• Příjemná obsluha. Holky mi zboží ukázali, vše ochotně vysvětlili

V obchodě na vás mají čas, tak zboží vám předvedou a vysvětli

Reakce obchodu PROFIMED.cz

moc děkujeme za milé hodnocení. Proškolený a ochotný personál je jedním z našich stavebních kamenů, na kterých si zakládáme, proto máme opravdu radost, že se to daří.

Bohuzel jsem našel produkt levněji o cca 30%

vážený zákazníku,

děkujeme za zpětnou vazbu.

tým Profimed

Super

Reakce obchodu PROFIMED.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Spokojený zákazník je pro nás tou největší odměnou za naši usilovnou práci.

Reakce obchodu PROFIMED.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Vždy se snažíme dělat vše pro to, abychom Vám doručili objednávky co nejrychleji, proto jsme rádi, že se nám to opět povedlo. Těšíme se na Váš příští nákup.

• Výhodné akce
    • Proškolený personál

Reakce obchodu PROFIMED.cz

moc děkujeme za milé hodnocení i pochvalu našeho zákaznického servisu. Spokojený zákazník je pro nás tou největší odměnou za naši usilovnou práci. Těšíme se na Váš příští nákup.

tým PROFIMED

• chybějící návod k Waterpik ultra

Rychlá reakce,zboží bylo doručeno nad očekávání rychle.

Reakce obchodu PROFIMED.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Vždy běháme po skladu rychlostí blesku, abychom vyexpedovali objednávky co nejrychleji, proto jsme rádi, že se nám to opět povedlo. Těšíme se na Váš příští nákup.

tým PROFIMED

• Zboží podle mých představ, milá obsluha, jsem spokojená.

Reakce obchodu PROFIMED.cz

moc děkujeme za milé hodnocení i pochvalu paní prodavačky. Spokojený zákazník je pro nás tou největší odměnou za naši usilovnou práci.

• rychlé jednání

• Rychlé doručení :-)

Nechala jsem si doručit do PPL boxu. Vyzvednutí proběhlo bez problémů :-)

Reakce obchodu PROFIMED.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na Váš příští nákup.

tým PROFIMED

Výběr produktů, které jsou méně dostupné, praktický dárek potěšil a připojená příručka mě přesvědčila, že tomuto obchodu nejde jenom o byznys ale i o osvětu

Reakce obchodu PROFIMED.cz

moc děkujeme za Vaše hodnocení. Kvalita je pro nás jedním ze zásadních kamenů, na kterých si zakládáme, a vždy do sortimentu zařazujeme jen ty nejlepší a ověřené produkty. Spokojený zákazník je pro nás tou největší odměnou za naši usilovnou práci.

tým PROFIMED

Opět vše perfektní, bleskové doručení! Vřele doporučuji obchod......