• Rychle dodání
    • velký vyber produktu

Objednávka mi zatím nedorazila. Na dnešní dobu musím čekat velmi dlouho než mi dorazí objednané zboží na prodejnu, byť bylo dostupné skladem.

Hezký den,

velmi se omlouváme za komplikace. Mám informaci od kolegů, že vámi vybrané zboží nebylo skladem na prodejně a čekali jsme na svoz z centrálního skladu. Na výdejní místo objednávka přišla 20.6. a tentýž den jsme vám zasílali informační e-mail, že zboží je připraveno k odběru. Jako omluvu od nás přijměte prosím malou pozornost v podobě vzorků zubních past, které si můžete vyzvednout na prodejně.

Mějte se moc hezky,

Příjemný personál, poradí.

• Jsou fajn,pořadí,jsou mile

Dobrý výběr prostředků pro dentální hygienu, které v lékárnách nenabízí, nebo i prostředků, o kterých mnohdy ani nevíme, že existují, že se vyrábí.Rychlá reakce na objednávku, rychlé odeslání.

Siroky vyber a rychle vyrizeni objednavky

přišlo jiné zboží než bylo objednáno, chyba popisu zboží v e-shopu

Super

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Zboží je možné ihned vrátit na prodejně

Objednala jsem dvě velikosti slunečních brýlí pro děti. Společně s paní prodavačkou jsme je vyzkoušeli, vybrali lépe padnoucí a druhé jsem hned vrátila. Za mě naprostá spokojenost.

Velice ochotna a prijemna pani prodavacka ktera vse vysvetli a poradi,dekujeme moc.

• Vše rychle vyřešeno
    • Zavolají, pokud něco potřebují
    • ‍♀️

• Vždy dlouhá doba doručení

Hezký den Anno,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, velice nás mrzí, že doručení objednávky vámi vybraným přepravcem trvalo déle. Zásilka byla zadána přepravci 23. 5. Děkujeme za nákup.

• dobra webova stranka

nevim, hledala jsem cilene konkretni zbozi

Reakce obchodu PROFIMED.cz

moc děkujeme za Vaše hodnocení, máme upřímnou radost, že Vám naše produkty i služby vyhovují. Těšíme se na Váš příští nákup.

Rychlost, spolehkivost.

Reakce obchodu PROFIMED.cz

moc děkujeme za milé hodnocení. Máme opravdu velkou radost, že se naše snaha o maximální rychlost a spolehlivost opět setkala s úspěchem.

• rychlé doručení

Reakce obchodu PROFIMED.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na Váš příští nákup.

Rychlost dodání, příjemná obsluha

Reakce obchodu PROFIMED.cz

moc děkujeme za milé hodnocení i pochvalu paní prodavačky. Objednávky se snažíme vyřídit co nejrychleji. Spokojený zákazník je pro nás tou největší odměnou za naši usilovnou práci.

tým PROFIMED

Objednavka vyrizena neprodlene, naprosta spokojenost

Reakce obchodu PROFIMED.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Vždy děláme maximum pro to, abychom vychystali objednávky co nejrychleji, proto jsme opravdu rádi, že se nám to i tentokrát povedlo.

• Zajímavé produkty
    • Rychlé vychystání
    • Mírně vyšší ceny

Reakce obchodu PROFIMED.cz

moc děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme opravdu rádi, že Vám naše produkty i služby vyhovují a těšíme se na další nákup.

tým PROFIMED

Paní asistentka poskytla cenné rady

Reakce obchodu PROFIMED.cz

moc děkujeme za milé hodnocení. Proškolený a ochotný personál je jedním z našich stavebních kamenů, na kterých si zakládáme, proto máme opravdu radost, že se to daří.