• ochota (16)
  • výběr zboží (8)
  • nakoupil v obchodě Profi-dj.cz před 2 týdny

Perfektní informovanost ohledně obědnávky a expedice, odeslání a pod. Velmi brzká doba vyřízení. Super.

• nakoupil v obchodě Profi-dj.cz před 3 týdny

Perfektní komunikace, velmi doporučuji. Operativní řešení!

• Nejnižší cena

• Příjemná obsluha při osobním vyzvednutí v Praze
    • Rychlé doručení při osobním vyzvednutí v Praze

dobré

• nakoupil v obchodě Profi-dj.cz před 2 týdny

• Před 10 dny jsem objednal zboží a stale nic ani info .

Reakce obchodu Profi-dj.cz

bohužel jsme se Vám 2x nemohli dovolat s dostupností zboží. Objednal jste si položky s dodáním za "Více jako týden". Ikdyž drobné zboží z objednávky bylo ihned skladem, dostupnost celé OBJ se řídí podle nejdelší dostupnosti položek v ní, abychom vše dodali zaráz (pokud se nedomluvíme jinak). Je nám líto.

Petr Zouhar, vedoucí e-shopu Profi-DJ.

• rychlost a komunikace

rozhodně doporučuji

• nakoupil v obchodě Profi-dj.cz před 2 týdny

Zboží bylo skutečně skladem a tím pádem i velmi rychle k dispozici.

dobrá komunikace s obchodem

• dobré zboží
  • nakoupil v obchodě Profi-dj.cz před 3 týdny

• Skvělá komunikace pro doručení dárku na poslední chvíli v pátek večer. Poklona.
  • nakoupil v obchodě Profi-dj.cz před 3 týdny

polovina zboží byla v pořádku,druhou nemohli najít,dali mi prý adekvátně stejné zboží.

• nakoupil v obchodě Profi-dj.cz před 2 měsíci

• Rychle solodni jednani, vcasna dodavka zbozi.

Obchod mohu jen doporucit. Jsou to profici.

• nakoupil v obchodě Profi-dj.cz před 3 měsíci

• nevyřízená reklamace - nevrátili peníze

Absolutně tento obchod nedoporučuji. Za celou dobu nakupování na internetu jsem se s podobným jednáním nesetkal.

Zakoupil jsem v eshopu profi-dj.cz bublinkovač a světlo pro DJ speciálně na firemní večírek. Bublinkovač Light4Me nefungoval vůbec (nefunkční větrák), to ani po zahřátí a světlo Light4Me Multi Ball fungovalo asi 10 min. Velmi nekvalitní zboží.

Dne 14.12.2018 jsem odeslal zboží k reklamaci s požadavkem vrácení peněz. Po uběhnutí 30 dní nepřišla z eshopu žádná reakce - žádná zpráva o přijaté reklamaci (bylo doručeno následující prac. den od zaslání), žádné rozhodnutí reklamace a nepřišly ani peníze zpět na účet.

18.1.2019 jsem do eshopu volal a bylo mi sděleno po telefonu, že platba bude vrácena do 7 dní.

30.1.2019 píšu email, že mi stále nebyla vrácena platba a že se jedná o velmi nestandardní jednání. Bylo mi řečeno, že platbu ještě ten den odesílají.

Platba opět nedorazila s oduvodněním, že platební příkaz nebyl přijat z důvodu špatného formátu čísla účtu (píše CEO společnosti). V reklamačním formuláři i v emailu je mé číslo uvedené správně. Záměřně zaměnili číslici v čísle účtu.

Opět jsem jim poslal správné číslo účtu (již po několikáté).

Dnes je 6.2.2019 a platba stále nedorazila. Eshop profi-dj.cz již se mnou nekomunikuje a neodpovídá na emaily.

Celou záležitost budu řešit s ČOI a dále budu vymáhat své peníze soudní cestou.

Nedoporučuji nakupovat v tomto eshopu!

Reakce obchodu Profi-dj.cz

Dobrý den pane Murko,

je nám líto, ale zde asi vznikla chyba v komunikaci. Několikrát jsme se pokoušeli zadat platbu na Váš účet, který jste uvedl v e-mailové komunikaci. 2x se nám platba vrátila zpět s odůvodněním "NEEXISTUJÍCÍ ÚČET". Naposled 1.2.2019. Od té doby od Vás nemáme odpověď na e-mail ani žádnou komunikaci. Prosím, ozvěte se nám. Dořešíme celou záležitost k Vaši spokojenosti, ideální bude hotovost poslat na číslo účtu příbuzeného, například.

David Šmerda, jednatel společnosti.

• nakoupil v obchodě Profi-dj.cz před 1 měsícem

Maximální spokojenost , doporučuji.

• jen kladné
  • nakoupil v obchodě Profi-dj.cz před 1 měsícem

• Šíře nabídky. Slušné ceny. Ochota personálu a perfektní komunikace.
  • nakoupil v obchodě Profi-dj.cz před 1 měsícem

S obchodem jsem plně spokojen,
    jeho lidí mají férové jednání vůči zákazníkům!

Velka spokojenost