bez problému

Rychlé dodání a perfektní zboží.

absolutně super, jeden den objednáte, druhý den je balíček doma

Obchod jsem objevila náhodou. Zkušenost předchozí tedy žádná.

• Rychlost a spolehlivost

velmi rychlé vyřízení objednávky a rychlé doručení. Zaujalo mě, že jsem za balík do Balíkovny na poštu nemusela platit poštovné.

Obchod spolehlivě zafungoval.

• rychlé doručení,
    • nemožnost platit převodem z účtu

Reakce obchodu Pro-nožky.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Platbu převodem z účtu standardně nabízíme, také jste si ji vybral, uhradil, my odeslali.

super rychlé vyřízení objednávky, vždy v pořádku

Vše ok, rychle odesláno.

skvělé :)

• Velikosti jsou větší

Reakce obchodu Pro-nožky.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Jelikož si nejsme vědomi žádného pochybení, rádi bychom věděli, co vás vedlo k takovému hodnocení. Když pomineme, že jste u nás vytvořila dvě identické objednávky, a hodnotíte objednávku, kterou jste neuhradila a my ji dle OP zrušili nám vyplývá následující:

13.12. (středa)20:30 objednávka, 14.12. (čtvrtek) 17:09 uhrazena, 15.12. (pátek) odeslána, 18.12. (pondělí) v připravena k vyzvednutí v Balíkovně, což je následují pracovní den od odeslání, v předvánočním čase je to skutečně extrémní rychlost doručení do Balíkovny. 19.12. (úterý) vyzvednuto.

Skutečně nevíme, jak rychle by měl být balíček připraven k vyzvednutí, při hodnocení 2,5 z 5.
    Co se týče komunikace, kde jsme dostali za 3 - Neobdrželi jsme od vás žádnou zprávu nebo dotaz ohledně velikosti ponožek. Jediným dotazem, na který jsme tedy odepsali po 24hodinách, byl dotaz z 8.12., kdy jste se ptala, zda vám ponožky uleví od bolesti při artóze a vbočeném palci. Na to jsme vám odepsali následující: Adjustační ponožky slouží jako doplněk terapie, jako pasivní korekce, a i tak bychom k nim měli přistupovat. Mohou ulevit od potíží, zrelaxovat nohu, ale co se týče úlevy od bolesti je to velmi individuální obzvlášť, pokud je v kloubu již artróza, s tou si skutečně neporadí. Doporučujeme stav řešit s fyzioterapeutem.

Hodnocení nám přijde zbytečně zavádějící a poškozující. Na email, co bylo v našich službách tak příšerné, že jsme byli ohodnoceni negativem, jste nereagovala.

Velká spokjenost.

rychlé vyřízení

Ponožky jsou skvělé doporučila jsem i svým blízkým. Děkuji

Jednoduché, rychlé fungování.

• Jasne, rychle
    • Mozna lehce vyssi cena, ale ponozky jsou bytelne, krasne strizene a doufam, ze i narovnavajici :))

• velmi rychle doruceni
    • prehlednost shopu

• Nakupuji poprvé a spokojenost.
    • Žádná.

• rychlá služba, kalitní výrobek