• obchod se vůbec neozval a nic nedodal, zajistil jsem jinde u czlékárna a bylo to hned.

• velmi nepřehledný výběr pobočky balíkovny
    • delší doba od objednávky do expedice

Na eshopu uvadite zbozi skladem a po tydnu jeste nedorazilo. I pres osobni doraz na pobočce, odpověď.. nevím kdy dorazí, totalní neochota. Za mne palec dolu

Reakce obchodu Pro-léky.cz

Dobrý den, moc se omlouvám za potíže s vaší objednávkou. Dle systému vidím, že by měl být balíček připraven k vyzvednutí.
    Můžete se tedy zastavit přímo v lékárně.

Po zadaní objednávky neprišlo žiadne potvrdenie na email ani sms, po troch dňoch som preto napísal na uvedenú emailovú adresu aby som si overil či objednávku vôbec registrujú alebo sa niekde stala chyba. Po ďalších troch dňoch stále žiadna odpoveď, prišiel ale dotazník spokojnosti...

• Službu s dodáním do lékárny nabízíte na HEUREKA. Objednávku jste přijali ale jak jsem zjistila lékárna v Hradci Králové je zavřená.

Reakce obchodu Pro-léky.cz

Dobrý den, lékárna Za Skleněnou věží je otevřena bez přerušení, ve všední dny od 8:00 - 17:00. Balíček můžete vždy vyzvednout během celé pracovní doby. S pozdravem, Team pro-leky.cz.

Potvrzení objednávky ani nedorazilo do mailu, ani veškeré informace, ani kdy si je zboží připraveno k vyzvednutí nebo jestli není skladem a bude/nebude k dispozici.

Reakce obchodu Pro-léky.cz

obvykle chodí zákazníkům v průběhu objednávky min. 4 maily s informacemi. Podívejte se prosím do spamu, popř. jestli jste nezadala chybný e-mail. Je také možné, že jste objednávku neodeslala. Pokud potřebujete pomoci s odesláním objednávky, rádi vám pomůžeme. Děkujeme a přejeme příjemný den Pro-leky.cz

• Jejich stránky pro objednávku jsou strašně zmatečné a nepřehledné.

Objednavaní je špatné.

Obchod nepotvrdil objednávku a nič mi nedoručil , nulová komunikácia obchodu

Zboží je v pořádku, po zaplacení převodem jsem nedostala žádnou odpověď. Nebyla odezva. Po týdnu jsem e-mailem sama začala své
    zboží shánět. Bylo připraveno pro vyzvednutí ale mě to nikdo nedal
    vědět-

• Po první objednávce jsem od obchodu nedostal informaci že objednávku přijali. Proto jsem objednal stejné zboží podruhé a ani tehdy jsem nebyl ze strany obchodu informován o přijetí objednávky. Jaké bylo překvapení když mi ze zásilkovny oznámili že tam mám dvě zásilky.

Obchod komunikuje pouze emailem, a to až po urgenci, co se děje s objednávkou. Mobilní telefonní číslo je nedostupné a pevnou linku nikdo nezvedá. Takto si služby eshopu nepředstavuji...

• předraženo
  • zboží objednáno 5.7., k dnešnímu dni / 12.7./ nedorazilo, i když mělo být skladem, z obchodu žádná informace

Objednané zboží nedorazilo za víc než týden, a ani obchod se vůbec neozval, takže nespokojenost, mast je na bolest po úraze, takže budu muset asi shánět jinde, protože jsme ji potřebovala co nejdřív

Reakce obchodu Pro-léky.cz

mast i tablety máte nachystané na výdejním místě již od 4.6., můžete se pro ně kdykoliv zastavit (o této skutečnosti jsme vás informovali e-mailem, prosíme o kontrolu, zda vám nespadl do složky spam?). Situace nás moc mrzí a přejeme brzké uzdravení. Team pro-leky.cz

Na to, že jsem objednala léky, tak obchod se vůbec nesnaží doručit včas, v dnešní době jim doručení trvá více ja týden! A to ještě ani nevím, co a kdy mi dorazí... Platila jsem hned on-line, takže v převodu peněz být problém nemohl. Jen 2 dny jim trvalo, než to odnesli na pobočku Zásilkovny. Potřebovala jsem pro syna- už je zdravý....

• Před týdnem mi mailem potvrdili objednávku a od té doby čekám a nic se neděje.....

Dne 7.3. jsem udělala objednávku za 1753,- Kč, platila jsem převodem. Dne 8.3. mi volali, že 2 produkty, kvůli kterým jsem v podstatě objednávku dělala, nejsou skladem. Zvolila jsem tedy storno objednávky. Nicméně ten stejný den se tyto produkty u nich stále daly objednat, nebyly uvedeny jako nedostupné.
    Bohužel je to týden a peníze mi dosud nevrátili, pevnou linku nikdo nebere a mobilní telefon je nedostupný.

• zboží, které jsem si objednal bylo již po expirační době 10/2021. U léků asi ne úplně dobrá vizitka. Tato malá nedbalost stačí k tomu, že si zde už nic neobjednám.

• I když přišel potvrzovací e-mail tak objednávka v systému lékárny nebyla.

• Zboží skladem není na skladě

Společnost avizuje zboží skladem i když ho už vyprodalo.