• Zboží nedorazilo, žádné informace o stavu objednávky

Reakce obchodu prima-outlet.cz

pevně věřím, že Vám zboží v pořádku dorazilo. Pokud ne, určitě se obraťte na naši zákaznickou linku, vše vyřešíme. Velmi se omlouvám, že se Vám nikdo ohledně případného pozdního dodání zboží neozval. Určitě se dlouhodobě snažíme být s našimi zákazníky v kontaktu, a v případě jakéhokoliv zpoždění v dodávce zboží, je co nejdříve informovat. Pokud se tak u Vás nestalo, tak se ještě jednou za celý tým omlouvám.

Váš tým Prima-Outlet

• doba dodán

Reakce obchodu prima-outlet.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás bohužel nepotěšilo. Na rychlosti dodání zboží intenzivně pracujeme každý den, bohužel ne vše můžeme vždy ovlivnit.
    Ve Vašem případě opravdu došlo k výraznému zpoždění dodání, než je obvyklé. Bohužel některé přepravní společnosti měly v těchto dnech problémy s včasným doručením zásilek, což ovlivnilo trvání doručení zboží od našeho dodavatele. Hned jak jsme se toto dozvěděli, naše kolegyně ze zákaznické linky Vás telefonicky kontaktovala s omluvou a vysvětlením, abyste o zpoždění věděla co nejdříve, a případně mohla objednávku zrušit (což bychom samozřejmě nechtěli). Za celé zpoždění se Vám ještě jednou velmi omlouváme.

Váš tým Prima-Outletu

Dodavatel zboží nedodal včas.

Reakce obchodu prima-outlet.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Je pravdou, že ze všech zásilek jsme jich bohužel v předvánočním období letos 16 nestihli doručit ve slíbeném termínu. Tímto se ještě jednou omlouváme jak Vám, tak všem ostatním. Velmi nás to mrzí! I přes veškeré sliby dodavatele, že nám vše doručí včas, se tak nestalo. Samozřejmě budeme dělat vše proto, abychom příště doručili zásilek v původním termínu ještě více. Ještě jednou se omlouváme.

Váš tým Prima-Outletu

Zboží dorazilo rychle, ale jiné než bylo objednáno.

• Neúměrně dlouhá dodací lhůta

Tričko, které mělo být vánočním dárkem ani po měsíci nedorazilo. Po 3 týdnech přišel pouze email, že po 11 12. zboží odešlou. Je 28. 12. a stále nic. Zboží jsem nepředloženě zaplatila předem. Takže čekám a doufám, že třeba po Novém roce...

tabulka velikostí je zavádějící, dodáno jiné tričko

Zboží nedorazilo ani za 10 dní od objednávky. Obchod nereaguje na emaily.
    Objednavka byla z mé strany
    v souladu z obchodními podmínkami obchodu zrušena.

• Zboží zatím nedorazilo. Takže nemůžu hodnotit zkušenosti s obchodem.

• Zboží, které už se u nás nedalo sehnat.

Dorazila jiná velikost bot než byla objednána. Na krabici byl třetí úplně jiný rozměr... Vzhledem k tomu, že se jedná o dětskou obuv, tak větší bota o dvě čísla je opravdu rozdíl. Vracet je nebudu, snad mu budou příští rok. Ale znova si již zde obuv neobjednám. Bohužel. Dodací doba byla v pořádku.

Objednaná mikina přišla v jiné velikosti,než jsem původně chtěla

Už čekám opravdu dost dlouho na mikinu a furt nic

Krásně zboží.
    Nevěděla jsem, ze není na skladě.

• Pořád ještě podniká

Zboží nedorazilo, na můj dotaz kdy zboží dorazí nikdo neodpověděl. Má to být dárek pod stromeček.

před 12 dny mi přišel balíček, koupila jsem 3 kusy zboží, jedno bylo v pořádku, druhé bylo úplně jiné i jiná velikost a třetí špatně ušité, po 3 zprávách žádná odezva...

• Zadne nejsou JSOU TO PODVODNICI
    • Nekomunikuji
    • Okradaji o penize
    • Zlodeji
    • Za zadnych okolnosti nenakupovat
    • Najdete si radeji jinou firmu, zde jsou zlodeji

Okradli me o penize za obednavku a nekomunikuji. 100% zlodejove. Nastesti mam DAS a premyslim i o černých ovcích.

Dobrý den
    zaslali jsme Vám všechno zboží, které jste si objednal
    v pořádku, této recenzi nerozumíme¨
    potřebujeme vysvětlit tuto recenzi
    nevíme jak na ni reagovat
    nikoho jsme nikdy neokradli

• obednal jsem si mikinu a přisla uplně jina než jsem chtěl i velikost

sklamanej .ted nevim kdo zaplati spatečni dopravu a jak proběhne vraceni penez.murin 723940326

• objednala jsem si plavky ktere mi poslali jen vršek,no asi nejspis to je normalnni dole byt bez,no stale čekam jestli se teda dočkam nevím?
    • Nedočkala se žadne odpovedi

objednavam a kupuji na internetu často ale s timto jsem se ještě nesetkala objednala plavky a přišel mi jen vršek a ještě vel.o číslo menši než jsem si objednala!!!!!!!!a komunikoace se nedočkam nikdo neodepisuje!NEDOPORUČUJI

• Zbozi po 14 ti dnech nedoruceno. Obchodnik nekomunikuje.

Rozhodne nedoporucuji, pokud si opravdu chcete neco zakoupit.

• Výhodou jsou pěkné ceny

zásilka Vám byla 24.2 zaslaná zdarma
    jelikož jsme Vaši platbu evidovali,
    nerozumíme tomu že 5 dní po odeslání a převzetí zásilky
    napíšete, že nemáme Vaši platbu,
    ani nerozumíme, že si stěžujete na komunikaci,
    odepsali jsme Vám na všechny Vaše dotazy

s pozdravem
    Váš tým Prima-outlet

• Přišel mi pouze e-mail,že objednali v centrálním skladě v Anglii a až přijde ,tak se ozvou od té doby je měsíc a devět dní pryč a nic se neděje ani zboží a ani zpráva.

prima-outlet.cz a hyperoutlet.cz jsou identické obchody a mají i stejné účty.Nejsou schopni se ozvat jak to vypadá s objednaným zbožím,které jsem si objednala 19.1.2017.Vsadím se ,že již ani nepřijde.

Dobrý den
    objednáváte si zboží na více obchodech
    a nepřijímáte poté balíčky, internetové obchody
    platí zbytečně peníze doručovací službě.
    Zásilka Vám nepřijde a budeme rádi, když si příště objednáte v jiném Eshopu
    s přátelským pozdravem
    Váš tým Prima-outlet