vše v pohodě, bez problémů

Dobrá komunikace.

Reakce obchodu prima-outlet.cz

děkujeme Vám za pěkné hodnocení a doporučení našeho obchodu! Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu spokojen(a) i nadále.

• Příznivá cena

Reakce obchodu prima-outlet.cz

děkujeme Vám za Vaše pěkné hodnocení a za doporučení obchodu! Jsme rádi, že jste nakoupil(a) právě u nás. Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu spokojen(a) i nadále.

Váš tým Prima-Outletu

Na stránce produktu se objevuje na 4 fotkách batoh.
    Proto v domnění, že si kupuji batoh,
    přišel jen nějaký reflexní potah na batoh(k ničemu), za bezmála 500,-Kč.
    Můj nejhorší kup v životě. :(

Reakce obchodu prima-outlet.cz

za nedostatečné případně zmatené informace o výrobku se Vám velmi omlouváme. Samozřejmě není naším nejmenším cílem přivést zákazníka v omyl. Bohužel dostáváme data za velké množství produktů přímo od našich dodavatelů a ne na všechny chyby od nich přijdeme hned. Samozřejmě nás to neomlouvá a velmi nás tato situace mrzí.

Výrobek je samozřejmě možné do 14 dnů od koupi bez udání důvodu vrátit. Do dnešního dne není u Vaší objednávky zaznamenána žádná reklamace, ani jiný požadavek týkající se zakoupeného zboží. V tomto případě Vám samozřejmě vyjdeme vstříc i po 14 denní době a máte možnost zboží bezplatně vrátit.

Ještě jednou velká omluva.

Váš tým Prima-Outletu

• výborné jednání,hned odpověděli na otázky

Dobrý den Iveto,

velmi Vám děkujeme za krásné hodnocení a doporučení našeho obchodu! Uděláme vše proto, abyste byla takto spokojen i příště.

Váš tým Prima-Outletu

Super a ze to prislo za 10 prac. dnu jsem vedel dopredu nez jsem tricka kupoval takze spokojenost

Dobrý den, Marku,

velmi děkujeme za Vaše pěkné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Budeme se těšit na Váš další nákup v našem e-shopu.

Váš tým Prima-Outletu

Osvědčený e-shop. Dobré zkušenosti s nákupem doporučuji.

Reakce obchodu prima-outlet.cz

velmi děkujeme za Vaše krásné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že s námi jste spokojen už delší dobu a určitě uděláme vše, aby tak zůstalo. Budeme se těšit na Váš další nákup v našem e-shopu.

Váš tým Prima-Outletu

Rychlé jednání i dodání zboží.
    Naprostá spokojenost.

Reakce obchodu prima-outlet.cz

děkujeme Vám za krásné hodnocení a doporučení našeho obchodu! Uděláme vše proto, abyste byl(a) naprosto spokojen(a) i příště

• zboží dorazilo bez problémů, sice za 2 týdny, ale s tím jsem počítala
    • u některých produktů nejsou obrázky dost detailní

Reakce obchodu prima-outlet.cz

moc děkujeme za Vaše pěkné hodnocení a doporučení našeho obchodu! Uděláme vše proto, aby Vaše hodnocení příště bylo ještě lepší. Na zlepšení detailů dlouhodobě usilovně pracujeme.

• Kvalitní zboží,dobré ceny
    • neznám

Reakce obchodu prima-outlet.cz

děkujeme Vám za pěkné hodnocení a doporučení našeho obchodu! Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu spokojen i nadále.

• Naprostá spokojenost

Reakce obchodu prima-outlet.cz

velmi děkujeme za doporučení obchodu a pěkné hodnocení, které jste nám dala! Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu naprosto spokojena i nadále.

Váš tým Prima-Outletu

• rychlejší dodání, než bylo uvedeno
    • kvalitní zboží

Reakce obchodu prima-outlet.cz

velmi děkujeme za Vaše pěkné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že děláme něco dobře. Budeme se těšit na Váš další nákup v našem e-shopu.

Váš tým Prima-Outletu

Dobrý výběr zboží a rychlé vyřízení a dodání objednávky.

Váš tým Prima-Outletu

Velmi dobrá komunikace obchodu a ochota!

Reakce obchodu prima-outlet.cz

velmi děkujeme za doporučení obchodu a pěkné hodnocení, které jste nám dal(a)! Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu spokojen(a) i nadále.

Plavky jsou hezké.

Reakce obchodu prima-outlet.cz

děkujeme Vám za Vaše pěkné hodnocení a za doporučení obchodu! Jsme rádi, že jste nakoupil právě u nás a že se Vám plavky líbí. Věříme, že budou dělat radost ještě dlouho.

Váš tým Prima-Outletu

Vzhledem k tomu, že je zboží objednáváno z Anglie, ú,měrná doba dodání cca 10 dní.

• velký výběr zboží

kvalitní zboží, rychlé vyřízení, bezva ceny

Reakce obchodu prima-outlet.cz

velmi děkujeme za doporučení obchodu a pěkné hodnocení! Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu spokojen(a) i nadále.

Váš tým Prima-Outletu

• Našel jsem zde oblečení, které se jinde už neprodává.

Všechno dorazilo poměrně rychle, velikosti byly správné.

Reakce obchodu prima-outlet.cz

děkujeme Vám za krásné hodnocení a doporučení našeho obchodu! Uděláme vše proto, abyste i příště měl z čeho vybírat.

Super

Reakce obchodu prima-outlet.cz

moc děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení obchodu! Uděláme vše proto, aby Vaše hodnocení příště bylo ještě lepší.

• rychlost, komunikace

Spokojenost s rychlostí dodání i kvalitou dodaného zboží

Reakce obchodu prima-outlet.cz

moc děkujeme za doporučení obchodu a Vaše pěkné hodnocení! Budeme se snažit, abyste byl spokojen i nadále.