• Zboží zaplaceno,ale po 10 dnech stále nedošlo.

Dobrý den

omlouváme se Vám, zboží jsme museli opakovaně objednat
    u dodavatele, proto se prodloužila doba dodání
    Váš tým Primaoutlet

• Zboží mělo být skladem a nebylo tomu tak.

prodáváme výprodejové zboží
    za výrazné slevy, některé se rychle vyprodá, proto se mohlo
    že nám přišlo více objednávek na daný druh zboží,
    než bylo skladem a zboží jsme museli doobjednat

Váš tým Primaoutlet

• Zboží nemají na skladě, i když na internetu tvrdí opak.
    • Komunikace s obchodem.
    • Ani po 14 dnech od vrácení zboží mě nebyly vráceny peníze za zboží!!!

Již je to měsíc co jsem zboží vrátila a peníze stále nemám zpět a obchod se mnou přestal zcela komunikovat!!!
    V tomto obchodě bych už nikdy nic neobjednala a velmi lituji, že jsem právě zde vůbec něco objednala!!!
    NIKOMU NEDOPORUČUJI, POKUD SVOJE PENÍZE JEŠTĚ CHCETE NĚKDY VIDĚT!!!

Dobrý den
    jestliže jsme Vám zásilku předali a vy jste nám ji vrátila,
    muselo být zboží dostupné.
    Internetový obchod má své pravidla, zboží musíte vrátit
    do 14 dnů od přebrání, vy jste tak neučinila,
    přes počáteční dohady, jsme Vám zásilku uhradili, i když jste na úhradu neměla nárok.
    děkujeme Vám za Vaši recenzi

• nevim jaké...
    • nemá nabízené zboží ani za těch 7dní(moje zkušenost)

nabízené zboží-(uvedeno bylo skladem) nakonec vůbec neměli.Další dny ho přitom nabízeli ve velikosti která ani nebyla..Tady již nenakoupím

• tovar inej fatby

Široký sortiment za rozumné ceny
    Vhodná komunikace a domluva

Ve faktuře byla cena neodpovídající ceně na webových stránkách, čekám na vrácení rozdílu
    Špatně označená vel obuvi (na netu EU25, na krabici EU26)

• Nemají zboží, které nabízejí, pak se vám snaží vnutit úplně jiné, které ani trochu neodpovídá zboží, které si objednáte. Přišlo mi to až drzé, s jakým klidem vám cpou něco úplně jiného. Místo dvoudílných stříbrných plavek se mi snažili vnutit pouze spodní díl plavek v úplně jiné barvě!!!!

V životě už bych si od nich nic neobjednala!!!

Dobrý den paní Daňková

Jediné co jsme Vám nabízeli byla mikina v jiném barevném provedení. Nikdo Vám nic nenutil stačilo nám odepsat na email a objednávku by jsme Vám rádi stornovali.

S přátelským pozdravem
    Váš tým prima-outlet

jedna položka přestože nabízena nebyla dodána, ale byla jsem informována, že již nebude, další položka však byla dokonce fakturována, ale nebyla dodána. Nutno dodat, že reklamace byla uznána současně s informací, že zboží již není k dispozici.

• u triček jsou fyzicky jiné rozměry než jsou uvedeny na obalech štítcích.

Pokud to risknete a nakoupíte, může se vám stát že oděvy budou jiných rozměrů než jste objednali. A to i přesto že na štítku a obale jsou uvedeny rozměry které jste chtěli.

nedoporučuji z důvodu ,že jsem si objednal velikost kterou běžně nosím,bohužel neodpovídala,když jsem si spočítal kolik by mne stalo poštovné při odeslání a zpětném zaslání tak jsem to vzdal.

• - Mikina přišla špatně, křivě ušitá, nedá se nosit.
    • - sluchátka hrají nekvalitně.
    • po této zkušenosti budu preferovat pouze kamenné obchody s možností vyzkoušení před koupí.

Dobrý den.
    Pokud je na zboží výrobní vada rádi Vám je vyměníme za jiné,stačí zásilku zaslat zpět na kontaktní adresu a samozřejmě reklamaci vyřídíme ke spokojenosti zákazníka.
    S přátelským pozdravem

www.prima-outlet.cz

Objednala jsem si v obchodě horní a spodní díl plavek, po týdnu mi volali, že spodní díl nemají a pošlou mi tedy jen ten horní. Poslali mi ho ale se špatnou cenou, tak jsem ho nepřebrala s tím, že mi ho pošlou znovu, již se správnou cenou. Dlouho se nic nedělo, tak jsem do obchodu volala a byla jsem ubezpečena, že mi plavky pošlou. Když se stále nic nedělo, tak jsem po měsíci objednávku zrušila.

• zboží nemá skladem, objednávky přijímá i když neví zda bude moci zboží dodat

příště objednám raději tam kde bude zboží skladem.

• Žádné
    • Nedodrží termín
    • nabízí zboží,které není vůbec dostupné/velikost/
    • jen slibuje a nesplní
    • nevím,ale myslím ,že se zbožím by měl přijít nějaký doklad pro případnou reklamaci,nepřišlo nic
    • dodací doba velmi dlouhá

Myslím,že se prodávajícím daří slibovat a nesplnit!!!!!

• Dlouhá dodací doba
    • Nepravdivé informace o dostupnousti zboží

Někoho možná potěší nízké ceny, ale mě obchod nepotěšil vůbec, od nepravdivé informace o dotupnosti zboží, po dlouhou dobu dodání, způsobené tím, že "obchod" nemá zboží skladem, ale je to pouze další překupník..

• Nevím,nekomunikují se mnou
    • Nevím

Zatím ne,stále nemám zprávu jak vypadá moje objednávka

Boty mi přišly zhruba po týdnu, tak jak je uvedeno. Ale musela jsem je vyreklamovat, protože měly propadlou podrážku a suchý zip byl oddělaný.
    Po reklamaci mi přišly nové boty, které jsou v pořádku.
    Objednávala jsem 16.7. a do teď mi nepřišly peníze na účet za poštovné. Odesílala jsem e-mailem podací lístek za boty, které jsem reklamovala.
    Takže nevím jestli v tomto obchodě budu ještě nakupovat. S reklamací sice problém nebyl, ale odeslat zpět peníze na které mám nárok, to už se asi nedočkám.
    Po upozornění e-mailem čekám už 3 týden.

• Dlouha dodaci lhuta

Pevne nervy pri cekani, kdyz se tesite na sve zbozi.

• Jsou to šneci.

Měl by si kontrolovat častěji sortiment zboží a neuvádět v nabídce ,že zboží je skladem a ne po 3 dnech ( co je průměrný termín dodání zboží v e-schopech )uvědomit zákaźníka že dodavatel uvedené zboží nemá.