• okamžitá reakce, okamžité dodání

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše kladné hodnocení. Těší nás, že jsme mohli vyhovět Vašemu požadavku a doufáme, že se na nás brzy znovu obrátíte.

Rychlé dodání,dobrá komunikace.

zákaznický servis

• dobrá nabídka,dobré ceny,rychlé vyřízení objednávky

• Vše OK

Naprostá spokojenost.

• RYCHLÉ JEDNÁNÍ A DORUCĚNÍ

• Levnější produkty
    • Vstřícnost při placení

Asi to nebyl poslední nákup.

• Bez problémů

• Prima nákup vánočního dárku
    • Okamžité potvrzení a dodání

Spolehlivý eshop

zákaznický servis

• Velmi rychlé vyřízení objednávky. Šicí stroj je výborný.

zákaznický servis

Vše proběhlo tam jak má. Takže mohu doporučit.

zákaznický servis

• Rychlé jednání, vyřízení i doručení

• Velký výběr dárků

• Rychlý obchod.
    • Spolehlivé vyzvednutí na obchodě

• Všechno vyhovuje
    • Rychlá přeprava

Rychlost.Zboží přišlo obratem

zákaznický servis

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• zboží doručeno až za týden
    • asi stávka pošty
    • polštáře příliš nízké, nepodporují anatomii šíje. Jen velmi slabě.

Vážený pane homolo,

objednávku jste na našich internetových stránkách zadal v neděli 26.9.2021 Po zpracovnání objednávky jste obdržel emailové potvrzení s informací, že zboží bude na Vámi vybranou balíkovnu do 5 pracovních dnů. Zásilka byla na balíkovnu doručena 1.1.2021 a Vy jste si ji vyzvedl 2.10.2021, tady do 4 pracovních dnů bylo zboží u Vás.
    Anatomické polštáře na trh uvádíme již několik let s naprostým minimem reklamací. Pokud jste s výrobkem nespokojen, máte možnost výrobek reklamovat nebo v zákonné 14 denní lhůtě odstoupit od kupní smlouvy.
    V případě dotazů jsme Vám k dispozici na naší zákaznické lince 800 800 280 v pracovní dny od 8 do 18 hodin.