• Perfektní a rychlý obchod

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše kladné hodnocení. Těší nás, že jsme mohli vyhovět Vašemu požadavku a doufáme, že se na nás brzy znovu obrátíte.

• spolehlivost

zákaznický servis

dobrá cena,osobní vyzvednutí,dárek k zakoupenému zboží,zboží skladem.

Rychlé a spolehlivé jednání

Bezproblémový obchod

zákaznický servis

nemusela jsem nikde jezdit jen jsem objednala a bylo hotovo

rychlé jednání
    ceny

na žádnou jsem nenarazil

zákaznický servis

• Velmi rychlé dodání, kvalitní výrobek

zákaznický servis

Rychlé jednání, zboží dorazilo v pořádku.

• Rychlé doručení

zákaznický servis

• Zboží přišlo včas a dobře zabalené.
    • Pošta napsala doručení mezi 13.00 - 19.00 h. a pošťák zavolal na místě už v 10.00 h. Jelikož to bylo na dobírku, mohl vzniknout problém.

Vážený zákazníku,

Je nám líto, že jste nespokojen s prací České pošty, ale bohužel čas doručení je věcí dopravce.

zákaznický servis

Prima dárky jsou pouze zprostředkovatelem TV produkt, to jsem netušila.
    Tomu také odpovídá kvalita objednaného zboží, po rozbalení mobilní
    skříně na mě vypadly dva jezdci od zipu, které tam nebyly vůbec nasazeny.
    Skříň jsem ale nutně potřebovala a tak mám dole dva větrací otvory.
    Ve srovnání s takovou skříní s Jysku, za stejnou cenu se kvalita nedá srovnat.

Vážená paní Jantošová,

je nám líto, že jste s nákupem nespokojena. Informace o tom, že zboží technicky zajišťuje náš smluvní partner TV Products CZ je uvedena na našich internetových stránkách .
    Pokud máte se zakoupenou skříní nějaký problém, obraťte se, prosím, přímo na naše reklamační oddělení na telefonní lince 387 020 570 v pracovní dny od 8 do 15 hodin. Naši pracovníci se Vám rádi budou věnovat.

• rychlost, kvalita

Cena výrobku

zákaznický servis

Rychlé vyřízení objednávky, zboží dorazilo v pořádku.

zákaznický servis

Rychlý , bezproblémový obchod .

zákaznický servis

• Nízké ceny a rychlost dodání
    • Balík by mohl být kvalitněji zabalen.

zákaznický servis

dobré zboží za dobrou cenu, rychlé doručení