• Bezva nákup

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše kladné hodnocení. Těší nás, že jsme mohli vyhovět Vašemu požadavku a doufáme, že se na nás brzy znovu obrátíte.

zákaznický servis

Zboží bylo doručeno včas podle objednávky jako zásilka Na Poštu na dobírku. Jsem spokojen.

• žádná

• Rychle jednání

vše bylo OK

bezvadná komunikace

zákaznický servis

• Rychlé vyřízení, skvělá komunikace, doporučuji

Jsem spokojen

zákaznický servis

Rychlé vyřízení objednávky. Nic negativního.

zákaznický servis

Všechno.bylo v pořádku. Dopravce doručil přesně ve slíbený den.

• Rychlé a jednoduché

• Všechno príma

• rychlá dodávka

dobře rozšířená distribuční síť

zákaznický servis

Objednané zboží dodáno během 2 prac. dnů. Až mě překvapilo, jaká to byla rychlost. Vše došlo v pořádku. Objednána čistička k bazénu, který již byl napuštěný, takže ta rychlost dodání se mi opravdu hodila. Žádný problém. Doporučuji!

• Šikovná prodavačka
    • Výhodný nákup

• Rychlá dodávka

zákaznický servis

Rychlost a perfektní služby.

• Doprava zdarma
    • Zajímavosti
    • Dobrá obsluha

zákaznický servis

• Rychlé dodání. Na můj emailový dotaz paní obratem volala - super přístup.

Spolehlivost, rychlé dodání.