• zakoupeno v Praktis.cz před 2 týdny

• Vynikající ceny!
    • zboží je deklarováno skladem, ale doručení trvá cca. 10 dnů

Bohužel klasický nešvar českých e-shopů, kdy je zboží deklarováno skladem (pozor, ne skladem u výrobce, ale pouze skladem), ale ihned po objednání se dozvíte, že zboží bude doručeno až za cca. 2 - 8 dní, jak je uvedeno ve všeobecných podmínkách! V reálu - objednávka dne 10.9. 2021 a datum doručení od 17.9 - 20.9. To aby dnes člověk objednával věci min. hodinu, než si přečte všechny "vychyt(r)ávky" prodejce! :-(

• zakoupeno v Praktis.cz před 1 týdnem

• Nesmyslně dlouhá doba odeslání zásilky. Zboží, které bylo skladem odeslali až za 6 dnů.
  • zakoupeno v Praktis.cz před 3 týdny

• V e-shopu uvadí , že je skladem a potom oznámí, že odešlou až za týden.
    • Je problém najít telefon na firmu a potom je tam pouze záznamním.
    • Ani po zrušení objednávky na e-mailu info@...? nijak nereagují a neřeší situaci.
    • Zboží vracím, protože po oznámení dodací lhůty jsem ho objednal a obdržel obratem z jiné firmy.
  • zakoupeno v Praktis.cz před 3 týdny

Objednané zboží ve finále nemohli dodat, protož ho nemohli sehnat...

• zakoupeno v Praktis.cz před 4 týdny

prý je zboží skladem, ale ono skladem není. takže čekám a čekám.

• zakoupeno v Praktis.cz před 1 měsícem

objednal jsem si zboží 17.08 .2021 ale zboží doposud nedorazilo a komunikace z obchodem žádná . Nereaguji.

• zakoupeno v Praktis.cz před 1 měsícem

• Zboží zaplaceno a stále po týdnu nedoručeno, ani žádná informace o předání dopravci či termínu dodání. Od potvrzení úhrady ticho po pěšině...
  • zakoupeno v Praktis.cz před 1 měsícem

-v e-shopu inzerovali, že zboží je skladem a po týdnu stornovali objednávku, že zboží nemají a není ani u dodavatele

• zakoupeno v Praktis.cz před 1 měsícem

• do dnešního dne tj téměř týden po dodání zboží nebyl doručen žádný daňový doklad i přes upomínku
  • zakoupeno v Praktis.cz před 1 měsícem

eshop prezentuje zbozi, ktere je a BUDE nedostupne.
    Alespon to telefonicky oznamili.

• zakoupeno v Praktis.cz před 1 měsícem

• S podobným přístupem jsem se setkala u obchodu, který jen inkasoval a nedodával. Takže doufám, že tento obchod není podvodný.protože Moje objednávka se řešila krátce- potvrdili příjem peněz. neudali dopravní společnost, žádné podrobnosti dopravy, žádná možnost sledovat, kde zásilka je. Tak jsem si o to řekla, ale oni, že prý je to v pořádku( a zboží nikde)to byste také nedoporučili.

Mám pocit, že se cítí dost velcí, aby si nemuseli zákazníka vážit. Doufám, že zaplacené zboží uvidím.

• zakoupeno v Praktis.cz před 2 měsíci

Dlouhá dodací lhůta, zboží ještě nemám a je to týden od objednávky, údajně dorazí za další dva dny.

• zakoupeno v Praktis.cz před 2 měsíci

• Platba předem. Doručena pouze část objednávky bez informace od prodejce, na mail neodpovídá, pouze ujištění po telefonu o expedici, ale zřejmě nepravdivé.
  • zakoupeno v Praktis.cz před 2 měsíci

• Dlouhá dodací lhůta, přestože zboží bylo na skladě.

Na stránce bylo bylo zboží skladem, objednávala jsem v pondělí, byl to dárek na sobotu, vůbec by mne nenapadlo, že ani po týdnu, to je v pondělí, ho ještě nebudu mít. S tak dlouhou dodací lhůtou jsem se ještě nesetkala, a to objednávám každou chvíli.

• Cena produktu
    • Dotazník spokojenosti přišel dřív než zboží

Po uložení objednávky 12.7. mi přišel potvrzující e-mail s termínem předání dopravci 19.-20.7. a vyúčtování, což mi v dnešní době připadá dlouhé. Během celého týdne žádná jiná komunikace. Navíc zboží není pro mne, ale známého, takže i já vypadám nespolehlivě. Pozitivní byla cena zboží

• zakoupeno v Praktis.cz před 2 měsíci

Zboží nebylo skladem ani v jedné ze třech objednaných velikostí… objednávku obchod zrušil.

• zakoupeno v Praktis.cz před 3 měsíci

• Ochota obsluhy, nemá však základní informace o zboží
    • Zboží popsáno zavádějícím způsobem
    • Nedostatečný popis zboží, nepřehledný návod k montáži
    • Rozměry neodpovídají skutečnosti

Koupil jsem dvě Kozy stavební stavitelné. Až po rozbalení jsem zjistil, že se nesmí použít jako pochozí - dopsáno do webu e-shopu až po mé stížnosti na nedostatečné informace. Žádal jsem, aby mi bylo sděleno, k jakému stavebnímu použití jsou určeny, když nejsou pochozí. Dodavatel obchodu neodpověděl. Dodavatelem je firma M.A.T. Group s.r.o. - lepší název by byl Pat a Mat, výroba Čína. Kozy jsem nevrátil (pro mne komplikace), asi je použiji jako podpěra pro stavitelný stůl. E-shop měl nebo má v nabídce i podobné kozy, jsou levnější a v popise bylo uvedeno, že nejsou pochozí.

• Žádná komunikace

Zboží objednáno, zaplaceno a ze strany obchodu během 6 dnů žádná reakce, jen že objednávka uhrazena. Od té doby nic.

• zakoupeno v Praktis.cz před 3 měsíci

Na nabídce byly dva typy zboží. Nedošlo mi to, co jsem si draze objednal. To samé jsem si mohl koupit v kamenném obchodě a levněji. Budu o vás referovat v mém okolí.

• zakoupeno v Praktis.cz před 3 měsíci

• Právě dnes jsem urgoval dodání. Zaplaceno 17.6. a nic!