Inzerují ceny které nejsou schopni dodržet a vymlouvají se, že zboží není skladem. Přitom i nadále inzerují "zboží skladem"

• Dlouhá dodací lhůta

• Uvádějí “zboží skladem” a není to pravda. Po týdnu mi paní zavolala že jim nepřišla část zboží co jsem si objednal a jestli tedy chci to co už dostali. Něco je špatně v té firmě.
  • Podvodne praktiky

Reakce obchodu Praktis.cz

za Vaši negativní zkušenost s našim e-shopem se omlováme. Chybnou cenu u Vámi objednaného sortimentu jsme okamžitě opravili a objednávku jsme s Vámi aktivně řešili slevněním sortimentu ze správné, již opravené ceny na nejnižší možnou cenu. Proto nás velice mrzí Vaše negativní recenze.

S přáním hezkého dne
    tým Praktis.cz

• Z obchodu a přepravy žádné informace o zboží.

Špatná komunikace o dodávaném zboží.

Uvádějí zboží skladem a čekáte více jak týden než vám objednávka dorazí...

Obchod nekomunikuje, 2 týdny po stržení platby nemáme objednané zboží ani žádné informace o dodání.

• Několikadenní reakce na objednávku. Vyskladnění až za 5 dnů.

Dodávka až za víc než týden. Přepravci nefunguje terminál na placení.

• Platba byla provedena tentýž den co objednávka . Za pět dní přišel email, že platba nebyla uhrazena. Po osmi dnech nemám ani odezvu kdy zboží přijde.

• Po 7 dnech ze 4 položek dorazila pouze 1 .

Ani po více než týdnu po zaplacení zboží jsem zboží nedostal. Prodejce tvrdil, že zboží poslal prostřednictvím PPL, číslo zásilky však nedodal. Zakoupeno prostřednictvím Heureka.cz

• Nespolehlivý přepravce! Po zaslání informaceprostřednictví e-mailu a SMS, že bude doručeno objednané zboží, zásilka nebyla doručena bez další informace. Až po kontaktování řidiče jsme zjistili, že zásilka nebude v uvedeném dni doručena.
    • Poměrně delší termín od objednání po doručení

Protože objednávka doposud nedorazila, nelze hodnotit

Žádná komunikace že zboží předali dopravci či že zboží zatím nemají. NIC - tzv.ticho po pěšině.

• Objednávka nepřišla kompletní

na e-shopu uvádějí že mají zboží skladem a pak objednávku zruší, že zboží nemají

• Dobré ceny, ale tím to asi končí
    • Skladem není skladem
    • Podstatné informace o dodání zahrabávají do obchodních podmínek
    • Výprodejové zboží vypadá spíše jako bazarové
    • 26.1. objednáno (vše skladem) 9.2. dodáno

Objednal jsem vše jen skladem nebo vím jaké jsou problémy s věcmi co skladem nejsou. První věc co mě zarazila byl e-mail, ve kterém informují, že dodání je 2-8 dní a ihned odkazují do obchodních podmínek - tohle má být u produktu pod slovem "skladem" nikoliv v OP - skrývání informací. Že nemají produkt skladem skladem zjistili po týdnu (ale alespoň se pak doptali zda chci dál čekat, počkal jsem). Nakonec vše dorazilo. No a jeden z produktů ve výprodeji (sekera) vypadal spíš jak bazarové zboží - topůrko celé poškrábané, olepené oloupanými nálepkami - toto by se jako nová věc prodávat nemělo, byť cena odpovídala stavu. Shrnuto a podtrženo obchod skrývá co nejvíce informací tak aby zákazník koupil - mám rád fér přístup a toto je na hony vzdáleno.

• Objednal jsem 10 ks jedné položky, týden jim trvalo, než napsali, že objednávku ruší. A týden si ponechávájí peníze. Nedoporučuji

Objednávku jsem vytvořil 16.12.2021 a bylo mi sděleno, že zboží bude odesláno 10.1. 2022 a to bylo prosím zboží skladem!

Reakce obchodu Praktis.cz

je nám líto, že nejste s našim e-shopem spokojen. Na přelomu roku míváme vždy zavřeno a navazujeme inventurami. O této skutečnosti se naše zákazníky snažíme viditelně informovat.

V prvním kroku se jim tato informace zobrazí ihned po načtení naší hlavní stránky a zákazník je povinen tuto informaci odkliknout, jinak nezmizí. Po uskutečnění objednávky s potvrzením přijde opětovně tato informace zákazníkovi do e-mailu.

tým praktis.cz

Zboží bylo objednáno 13.12.2021 a zatím dnes 27.12.2021 21:00, nebylo doručeno.

Dobrý den pane Kotláři,

je nám líto, že tak dlouho čekáte na dodání. Prověřovali jsme situaci, ale Vaše objednávky byla expedovaná na Vámi zvolené výdejní místo DPD.

Zkuste, prosím, kontaktovat přepravce, případně výdejní místo.

Naše provozovna je mezi svátky uzavřená, pokud se nám zásilka vrátila jako nedoručená, kontaktovali bychom Vás. V tuto chvíli se nám ale vše jeví v pořádku.

tým praktis.cz

Zboží objednáno, po týdnu email že zboží nemají a ruší objednávku, přesto že bylo uvedeno zboží skladem.
    Prodej formou dropu.