• Je velmi rychlý, skvělá domluva a maximálně vyjdou vstříc

budu nakupovat tady protože jsou spolehlivý, dobře se domluvím i ohledně dodávky zboží

• po objednávce zboží nepřišlo,nedá se tam dovolat, na maily nereagují

• Udělala jsem objednávku a do dnešního dne(10 dnů) mi obchod objednávku nepotvrdil ani nijak nekomunikoval.

nedoporučuji

• prehlednost rychlost a kvalita objednaneho zbozi

vřele vsem dporučuji

• objednavky ve vecernich hodinach v rozpeti cca 6 hodin, i přes požadavek o sloučení do jedné zásilky nebylo vyhověno

• Nekomunikuje s kupujícím. Nikdo nebere telefony - voláno pevná i mobil nejméně 10x.
    • Na email žádná odpověď.

• To, že je zboží vyprodáno jsem se dozvěděla až týden po objednání....

• spolehlivost

spolehlivé a pohodlné nakpování

• Žádné!
    • Pani nekomunikuje,nebere telefony a neodpovídá na maily.Zbozi jsem si objednala jidne. Tady bych se nedočkala.

Des a hrůza!!!

Objednala jsem zboží 1.9.2015 a dosud se mi nikdo neozval!!!

• Telefonický dotaz - nikdo telefon nebral.

Písemný dotaz - nikdo mi neodpověděl.

Zboží do dnešního dne nemám.

Zbozi dorazilo v poradku :-)

• v současné době bez komunikace

NENAKUPOVAT, NEOBJEDNÁVAT
    Dříve velká spokojenost, ale jestli obchod skončil, mohli to tam aspoň napsat, případně informovat stávající zakazníky

zatím čekáme na objednané zboží již více než 10 dnů
    a dosud na urgenci žádná odpověď. Přitom zboží námi objednané bylo uvedené skladem.

V tomto obchodě s nami nikdo nekomunikuje neberou telefony a neodpovídají na emaily.nedoporučuji zde nakupovat jsem zklamaná a naštvaná.Proto jsem objednávku zrušila a zase bez odezvy.

• Přehledný web a široká nabídka
    • Nulová komunikace

Objednala jsem před 10 dny 2ks povlečení, zboží doposud nedorazilo. Nevím co je tak těžkého na tom zabalit a poslat 2ks povlečení,které mělo být skladem. Navíc nepřišlo ani info, že se zásilka opozdí, nikdo nereagoval na mail, telefon nikdo nebere a to ani uvedenou pevnou linku. Nakupovala jsem zde poprvé a určitě naposledy!

• Zadny velice nespolehlivy.

• vůbec nikdo nereaguje na e-maily, nezvedají telefony. Vypadá to, že obchod je zrušený, jenom mají aktivní webovky

nekupujte zde nic, vypadá to, že obchod nefunguje, nikdo nereaguje na e-maily ani telefony

• Dobré ceny a možnost osobního vyzvednutí zboží, což je pro mě rozhodující.
    • Bohužel obchod nekomunikuje, netuším do teď, zda je zboží na cestě nebo jestli má paní dovolenou, prostě nic. Původně jsem na zboží spěchala, ale ted budu ráda, jestli vůbec dorazí.

velké zklamání,nereagují na telefon ani neodpovídají na mail,ikdyž píší,že je zboží skladem,tak čekám již skoro měsíc a stále nic,absolutní neprofesionalita,s něčím podobným jsem se ještě nesetkala,vůbec nedoporučuji