• Vůbec žádné!!!! Nekomunikují, neodpovídají na maily no prostě hrůza!!!! První e-shop, kde jsem toto zažila již nikdy více.
    • Nedodržena dodací lhůta.
    • Nekomunikují.

Hlavně nic neobjednávat, vůbec se zboží nedočkáte a hlavně je to bez jakékoli komunikace!!!!!!!

• Obchod nekomunikuje
    • Nedodržuje dodací dobu co mají napsané na webových stránkách

• mali tovar co inde nemali, teda mali ho aspon na stranke
    • po objednani tovaru, prisiel len potvrdzujuci mail a odvtedy ziadna komunikacia. Nevieme ci mame objednat niekde inde alebo cakat

slaba komunikacie
    ziadne info o objednavke

• Zboží jsem objednala,ale jelikož mi nabylo zasláno číslo účtu,ani žádná odpověď na emaily ani na sms,hádám,že se zboží asi nedočkám.

žádná komunikace

• Vůbec nekomunikuje se zákazníky, psal jsem jim, protože se mi na jejich stránkách nezobrazilo číslo účtu,přestože jsem jim psal aby mi ho zaslali, tak se do této chvíle neozvaly.

Uvedeno výše

• Už žádné
    • Kromě automatického potvrzení objednávky obchod nekomunikuje, patrně už nefunguje.

Celkové hodnocení 0%

• Výběr
    • Komunikaci se zákazníkem.

Zbozi jsem objednala a le protoze jsem nekolik dni nedostala info o stavu zbozi, pokusila jsem se spojit s prodejcem telefonicky a mailem. Oboji neuspesne. Dodnes nemam ani zbozi ani informaci o zbozi. Obchod nedoporucuji.

• dlouhé dodací lhůty

• Poštovné

• Poprvé jsem tu nakoupila a taky asi naposledy, jelikož obchod zklamal
    • zboží mi nebylo dodáno, tak jsem volila jiný internetový obchod, který nezklamal a dodal mi stejné zboží a ještě za levnější cenu

• Nabízí opravdu hezké zboží
    • Neodpovídají na meily ani nezvedají telefony :(

Jedná se o obchod jednoho člověka, takže jeho výpadek (nemoc) způsobí kolaps v objednávkách. Naštěstí jsem nespěchal

• z domova nikam nemusím jít
    • poměrně dlouhá dodací lhůta

nikam nemusím jít, objednám z domova

• žádné není
    • zboží ani po 10 dnech nedorazilo
    • komunikace bez výsledků,mobil ani pevnou nikdo nebere a na email nikdo neodpovídá

Hrůza, nikdy víc,nedoporučuji!!!!!!!

• Perfektní komunikace
    • nevím

Mou vinou jsem objednala špatný rozměr povlečení a firma mi vyšla vstříc a bez problému poslala jiné, větší. Díky

• Poslala som tovar na reklamáciu, spätna odpovedˇ žiadna.
    • - telefony nikto neberie a na maily nikto neodpovedá

- netuším ako sa dá s touto pani spojit

• rychlost kvalisa spolehlivost

super obchod

Zboží spolehlivě a rychle dodáno. Problém - balící fólie na povlečení byla roztrhaná.

Spokojenost