• absolutně nedoporučuji zboží objednáno 28. ledna 2015 a do dnešního dne 19. 2. 2015 se nikdo neozval mobil ani pevnou linku nikdo nebere na email nikdo neodpovídá a přitom zboží mělo být skladem.

určitě se koukněte po jiných obchodech, tady je to ztráta času

• Nedoporučuji, po čtyřech měsících po mě vymáhají poštovné, zboží neměli na skladě

nedoporučuji

• nehodnotím
    • nehodnotím

stejně

• velký výběr zboží

všem doporučiji

• nekomunikace se zákazníkem

už sem nezavítám...

• Velký výběr zboží za rozumné ceny

• Vybrala jsem si tento obchod z duvodu nabizeni produktu znacky Disney :-).
    • Zadne.

Kvalita zbozi, rychlost vyrizeni objednavky, prozakaznicky pristup zamestnancu :-).

• Pestrá nabídka a rychlost dodání zboží.
    • Na značnou část inzerovaného zboží jsem jinde nenarazila.

• rychlost dodání
    • komunikace s obchodem
    • jinde jsem zboží nenašel

100% spokojenost
    kvalitní materiál i po vyprání
    první nákup přes internet a úspěšný
    100% doporučení

Nekomunikuji, na e-maily neodpovidaji, objednavka ani po dvou tydnech nevyrizena, bez blizsi informace, pritom zbozi bylo oznaceno jako "skladem".

23.11.2014 odeslána objednávka zboží, ještě tento den přišlo potvrzení objednávky; dne 4.12.2014 zaslán mailem dotaz, zda bude zboží dodáno a v jaké lhůtě - nikdo neodpověděl; dne 9.12. 2014 telefonický dotaz - paní mi sdělila, že není možné aby nebyla vyřízená objednávka z listopadu, na základě dohody odeslána SMS s číslem objednávky, na tuto SMS nikdo nereagoval a od této doby nikdo nezvedal ani mobilní telefon a ani pevnou linku ... na základě těchto skutečnosti jsem dne 15.12.2014 odeslala mailem odstoupení od smlouvy.

• Prodejce na objednávku vůbec nereagoval.Nedoporučuji.

Reakce obchodu Povlečení-Disney

Děkujeme za Vaši recenzi, psalo se Vám přes eshop.Kopíruji: Moc se omlouváme ale už není skladem povlečení Bart fotbalista proto jsem Vás chtěla poprosit zda by jste si vybrala nějaké jiné a nebo jestli můžeme poslat jen to jedno povlečení. Ještě jednou se moc omlouváme za komplikace. I tak děkujeme za Vaši recenzi

• Velký a přehledný výběr povlečení
    • žádnou slabinu jsem neshledala
  • Zboží jsem objednala před 14dni a zatím nedorazilo,a ani žádna reakce ze strany obchodu. Když jsem tam volala , tak mi to nikdo nezvedal.Takže s obchodem nejsem spokojená.

• Nefunguje sledovani objednavky -on line

3.12.2014 jsem si objednal povlečení stím že platbu provedu předem na ůčet ktery bohužel i když spíše bohudík nebyl nikde uveden tudíž jsem se snažil kontaktovat obchod prvně přes email bez reakce poté několikrát telefonicky.Cca po 4 dnech se mi podařilo dovolat s ujištěním že následující den se vše vyřídí . Bohužel do dnešního dne 16.12.2014 opět žádná reakce.NEDOPORUČUJI TENTO OBCHOD

• Zboží bylo uvedeno skladem a přesto ani po 14-ti dnech nedorazilo. Psala jsem e-mail a volala jsem ohledně objednaného zboží, ale na e-mail se mi doposud nikdo neozval a telefon nikdo nezvedá.

Jsem velmi zklamaná z jednání obchodu a nedoporučuji ho.

• Všechno bylo v pořádku a rychle dodané

Rychle zaslané, dobře zabalené

• Dobra nabídka
    • Nulová komunikace

V obchodě jsem nalezl zboží, ktere jsem hledal, ale po objednání uběhly dva týdny, aniž by se obchod obtěžoval zaslat mi platební detaily. Reakce na maily i telefonáty nulová. Nezdá se, že by skutečně stáli o zákazníky.

• Velmi špatná komunikace. Čekala jsem 10 dní na jakoukoli informaci (opakovaně jsem zkoušela telefonovat a zasílala jsem e-mail na který mi také nikdo neodpověděl).

Nedoporučuji.