• Zboží jsem vrátila, ale protože prý přišlo poškozené, tak mi prý bude vrácena pouze náhrada kupní ceny s tím, abych si to řešila sama s přepravou, i když to je v rozporu s řádem České pošty. POZOR!!!! NIKDY VÍCE TENTO OBCHOD!!!!

Vážená paní Humlová,
    děkujeme za Vaši zprávu. Rozhodla jste se zboží vrátit, ale vrátila jste je poškozené. My Vám za něj samozřejmě vrátíme peníze, ale musíme jej také uvést do původního stavu. Rozbitý díl musíme dokoupit a nahradit. O to Vám musíme snížit kupní cenu. Mrzí nás to, ale opravdu nelze vrátit zboží poškozené a obdržet za ně 100% ceny.
    Petr Juppa

• Zavádzanie zákazníka! Je napísané, že svietnik má 10 cm. Skutočná výška svietnika je približne 5,5cm.

Dobrý den, paní Kvasničková,
    děkujeme za Vaši zprávu. Omlouváme se. Máte pravdu, svícen je opravdu nižší. Jedná se o tiskovou chybu, kterou jsme opravili. Na zboží Vám poskytneme dodatečnou slevu ve výši 15% nebo zboží můžete na naše náklady vrátit. Pokud si přejete využít slevy, napište nám na email info(a)porcelanovysvet.cz číslo účtu, kam vrátíme část platby.
    Petr Juppa, Porcelánový svět

• Obchod si nechá zaplatit zboží, které nemá skladem.

Dobrý den, paní Bernasová,
    děkujeme za Vaši reakci. Jak jsme Vás hned po zadání objednávky informovali, zboží skladem máme. Nemáme jej ale ve Vámi požadovaném množství. Další kus dostaneme ještě tento týden. Následně budeme hned odesílat k Vám.
    Petr Juppa, www.porcelanovysvet.cz

Dobrý den, hrnky a šálky vypadají jako použité, pošlu Vám fotky s zbožím které mají kaz. Jiné zboží vpořadku. S pozdravem Myhovyc

Dobrý den, pane Myhovyc,
    děkujeme za Vaši zprávu. Všechno nabízené zboží je vždy nové a nepoužité. Nikdy bychom si nedovolili nabízet použité zboží jako nové. Pokud Vám hrnky a šálky z jakéhokoli důvodu nevyhovují, můžete je samozřejmě vrátit a obratem Vám vrátíme peníze.
    Děkuji. Petr Juppa, Porcelánový svět

Zboží tvářící se jako "na skladě" tam nemusí být....

Dobrý den, pane Beneši,
    děkuji Vám za Vaši reakci. Omlouváme se za chybu v informaci o dostupnosti jednoho produktu. Mrzí nás to a pracujeme na tom, aby se to již neopakovalo.
    Petr Juppa

Zboží došlo 3 týdny poobjednavce... Mísa byla na 20ks... Reklamované a dosud nevyrizeno. Měl to být dárek k Vánocům, jsem zvědav, jak dlouho bude trvat, než dojde nové zboží. Sice máte hezky výběr, ale čekat tak dlouho na dodání, to se mi vůbec nelíbí!! Rovněž vyřízení reklamace, nedáte ani vědět, kdy bude vyřízena a kdy dostanu zboží. Prostě liknavost a rozhodně vás nedoporucim jako obchod... škoda, kazite si reputaci sami, mám také firmu, ale takovéto vyřízení objednávky a reklamace bych si zákazníkovi vůbec neodvážil Roman Maršák

Dobrý den, pane Maršáku,
    děkuji za Vaši zprávu. Mrzí mě, že na reklamaci čekáte tak dlouho. Přitom k tomu není důvod. Mísu máme skladem. Zde se bohužel jedná o pochybení na naší straně, za což se Vám omlouvám. Novou mísu odešleme hned v pondělí po Novém roce.
    Petr Juppa, Porcelánový svět

• Dobrý den, po doručení zásilky jsem hned reklamovala,že v sadě nepřišla mlékovka, paní přislíbila,že dopošle a zatím se nic neděje. Mesticová

Zboží jsem objednala před týdnem a doteď nic nepřišlo, už bych neobjednala. Je to dárek k vánocům a ani nevím, zda dorazí

Dobrý den, paní Königsmarková,
    děkujeme za Vaši zprávu. Asi došlo k nedorozumění. Produkt, který jste objednala, je nedostupný, jak bylo uvedeno na e-shopu u produktu. Zatím tedy čekáme na výrobu. Termín ale zatím neznáme. Kolegyně se s Vámi hned spojí a dořešíte detaily. Omlouváme se za chybu v komunikaci.

• komunikace
    • doba dodání

Dobrý den, pane Běhale,
    děkujeme za Vaši zprávu. Rozumím Vám, že nejste spokojený. Jak už Vám kolegyně jistě říkala, dělali jsme, co bylo v našich silách. Bohužel porcelánka Leander z důvodu špatné finanční situace byla prodána a nový vlastník zatím nedokáže plnit zadané objednávky. Byli jsme opakovaně ujišťováni, že zboží obdržíme z výroby do slíbeného termínu, který jsme Vám avizovali hned druhý den po zadání Vaší objednávky, ale nestalo se tak. Omlouváme se.
    Petr Juppa

• Čekám na zboží již třetí týden, žádnou informaci o stavu objednávky nemám. Nikdy příště nebudu nakupovat v tomhle obchodu. Nedoporučuji

Dobrý den, paní Vertii,
    děkujeme za Vaši zprávu. Ve Vaší objednávce je produkt s dodacím termínem 2-3 týdny, jak je uvedeno u produktu na e-shopu a o čemž jsme Vás informovali také emailem hned po Vaší objednávce. Vzhledem k celozávodní dovolené v porcelánce bude dodání právě ty 3 týdny. Snažíme se to ještě urychlit.
    Petr Juppa

To, co jsem zde nakoupila, bylo předražené zboží druhé jakosti.

Dobrý den, paní Balvínová,
    děkujeme za Vaši zprávu. Vše, co jste zakoupila nabízíme pouze v první jakosti. Pokud některý hrnek tomu neodpovídá, máte samozřejmě právo jej reklamovat. Pro reklamaci není třeba nikam nic zasílat, stačí nám fotka vady a zašleme Vám hrnek nový. Žádnou zprávu o nevyhovující kvalitě od Vás však neevidujeme. Mají-li hrnky skutečně vady, neváhejte nás kontaktovat.
    Děkuji a přeji pěkný den. Petr Juppa

Od objednání víc jak týden a zboží nikde!

Obchod prezentuje zboží, které nemá

Dobrý den, paní Drtinová,
    děkujeme za Vaši zprávu. Objednala jste produkt, které byl na eshopu prezentovaný jako momentálně nedostupný, tudíž jej momentálně nelze dodat. O této nedostupnosti jsme Vás obratem informovali také telefonicky. Produkt máme objednaný a po jeho vyrobení bude opět v prodeji. Pokud na výrobu nechcete čekat, objednávku můžete zrušit a Vaši platbu Vám obratem vrátíme.
    Petr Juppa

• Objednané zboží jsem zaplatila předem. Přišlo mi potvrzení, že platba byla doručena. Od té doby vůbec žádná zpráva. Urgovala jsem objednávku, žádná odpověď.. Ale na email mi stále chodí samá obchodní sdělení..

V žádném případě obchod nedoporučuji, přišla jsem o 3,5 tisíce, cena za moji naivitu..

Dobrý den, paní Barešová,
    Vaši objednávku zde standardně evidujeme a je připravena k zabalení. Jelikož k objednanému zboží máte také dárkový poukaz, nechali jsme ho pro Vás externě vytisknout na papír vhodný pro dárkový poukaz. Omlouváme se za zpoždění, ale v tomto předvánočním čase se bohužel expedice objednávek, které nejsou skladem, trochu protahují. Mrzí mě, že jsme Vám nezaslali tuto informaci. Vaše objednávka je připravena a v pondělí bude odeslána na Vaši adresu.
    Petr Juppa, Porcelánový svět

• Již jsem dvakrát volal a urgoval zboží,zatím nepřišlo žádné potvrzení,že mi bylo zboží odesláno

Dobrý den, pane Langere,
    omlouváme se za zpoždění způsobené chybou v expedici. Jak již s Vámi telefonovala kolegyně, Vaše objednávka je připravena a dnes byla předána k přepravě.
    Petr Juppa, Porcelánový svět

Propagují něco co není skladem, téměř dva měsíce a nic

Dobrý den, paní Randusová,
    objednala jste hrnečky, které nebyly skladem. Psali jsme Vám, že je momentálně nemáme a zda chcete počkat, jestli náhodou nepřijdou nebo zda vyberete jiné. Jiné hrnky jste nevybrala, tudíž jsme zatím čekali na naskladnění, příp. na volbu alternativy. Nyní je kolegyně s Vámi v kontaktu a věřím, že objednávku rychle uzavřeme. Mrzí mně, že se takto protáhla.
    Děkuji a přeji pěkný den.
    Petr Juppa

zboží skladem, objednané ve středu, je obchodem odeslané až v pondělí. Chybí možnost sledovat stav objednávky.

• Nemám co hodnotit zboží zatím nedorazilo což mě mrzí ale asi je to v tomto eshopu normální. Dlouhá dodací lhůta. Budu se těšit až zboží příjde a že přežije dopravu.

Dobrý den, paní Janíková,
    omlouváme se, že jsme Vám nedali vědět. Jedny objednané hrnky jsme měli skladem poslední dva kusy a čekali jsme na naskladnění dalších. Dnes jsme je naskladnili a hned budeme odesílat k Vám.

• objednávka nedorazila

Ani po třech měsících od vytvoření objednávky jsem zatím nic neobdržela. Snažím se chápat, že současná situace není jednoduchá a vše může trvat déle, ale čekání mi již připadá neúměrné a obchod sám od sebe nekomunikuje.

Dobrý den, paní Řepová,
    šest položek z Vaší objednávky je připraveno. Bohužel ten jeden talíř, který jste vybrala, nám porcelánka zatím nedodala. Moc se za to omlouváme, ale momentálně neumíme říct, kdy půjde tento kus do výroby. Jak jsme Vás již dříve informovali, v porcelánce jsou odstávky výroby z důvodu nedostatku zaměstnanců i zakázek. Některé tvary a dekory se tak odsouvají ve výrobě. Potíže s dodávkami v současnosti registrujeme u všech našich dodavatelů. Zboží opětovně zaurgujeme a pokud stále nebude k dispozici, bude lépe, pokud se domluvíme na stornování objednávky, příp. volbě nějaké alternativy.
    Petr Juppa

zásilkovna papírnictví Benátky, ulice 5 května katastrofa byl jsem tam 3x na dveřích cedule příjdu hned ale po 20 minutách resp po 15 minutách jsem to vzdal. po třetí jsem čekal opět 15 min, prodavačka si byla nakoupit v sousedním obchodě. nevím podle čeho se vybírají zásilkovny, ale již nikdy více.

Dobrý den, pane Horo,
    děkujeme za Vaši zprávu. Mrzí mě, že jste měl špatnou zkušenost s výdejním místem. V objednávce při volbě přepravy jsme Vás na to upozorňovali, že z důvodu koronaviru nejsou služby výdejních míst vždy zcela jisté. Výdejní místa se ze dne na den mohou uzavřít z důvodu karantény nebo jim v současnosti chybějí zaměstnanci a tím pak může docházet k potížím, které se staly Vám. Pokud je to pro Vás možné, pak nejjistější způsob doručení je nechat si zásilku doručit přímo na adresu. Tento způsob doručení je nejjistější a to jak v čase pandemie, tak také v čase předvánočním.