Vše OK.

• Rychlé doručení i v předvánočním čase

objednávka proběhla vpořádku, ale zboží jsme museli reklamovat.
    Představte si to zklamání 4 letého chlapce, který dostane pod stromeček vysněnou autodráhu a ta nemá součástí balení baterie a když je konečně za 2 dny, až po svátcích seženete, tak dráha nefunguje, protože tam jsou nějaké špatné kontakty. Na reklamaci je 30 dní, a tak syn čeká a čeká a ..... já pořád musím vymýšlet historky, jak to Ježíšek koupil ve špatném obchodě :o(

Reakce obchodu Pompo.cz

velmi se omlouváme za komplikace s výrobkem. Reklamace řešíme v co nejkratším možném termínu, takže věřím, že ji budeme mít vyřízenou co nejdříve. Pokud byste měla jakékoliv komplikace, naváhejte nás kontaktovat na našem zákaznickém centru.

Děkujeme, Pompo

Obchod kde nabídli dobrou cenu a možnost téměř okamžitého osobního vyzvednutí objednávky.

• Jine vyuctovani nez mi prislo do emailu a zadny darek jsem nedostala

• zboží, které nebylo již v kamenném obchodě bylo v e shopu velmi rychle odesláno
    • tak jako u jiných e shopů se prodraží o poštovné

možnost osobního vyzvednutí

milé paní prodavačky

Vše proběhlo v pořádku, i s dodržením termínu dodání před vánoci.

• Vše proběhlo bez problémů

• Dovoz na prodejnu trvá delší dobu

• přehlednost nabídky a ochota personálu prodejny

Nemam vůbec žádný negativní poznatek, vše v pohode, jak zásilka tak i obsluha !

Vše super.

• zbozi ktere jsem rezervovala na prodejne a melo byt skladem...nebylo...prisel pouze automaticky mail se zrusenim objednavky

Reakce obchodu Pompo.cz

velmi se omlouváme ze způsobené komplikace. Bohužel v předvánočním shonu zboží z objednávky již na prodejně pravděpodobně nebylo. Systém skladové evidence funguje spolehlivě, bohužel ale ještě neumí postihnout zboží, které má v době objednávky někdo jiný již v košíku.
    Standardně v těchto případech prodejna kontaktuje centrálu, zda by jí zboží nemohla do prodejny dodat, ale bohužel 20.12. by již zboží na prodejnu nešlo do konce roku doručit. Samozřejmě Vás prodejna měla kontaktovat s tímto problémem.

Prodejna bude poučena o tom, jak se má v těchto případech zachovat .

Děkujeme za pochopení, Pompo

Super cena.

• rychlost připravení zboží,
    • parkování v kotvě

Při vyzvedávání jsem zjistila, že to je uplně jina hračka...to snad nemyslíte vážne...u hot wheels jsem počítala s tím, že nechám se překvapit znamená, že tam bude autíčko dle vašeho výberu - jak býva součástí vždy u větších dárku a ne že místo stíhačky mi nabídnete náklaďák.

Reakce obchodu Pompo.cz

pokud zvolíte u produktu poznámku Nechám se překvapit, znamená to, že Vám bude náhodně vybrána jedna z variant objednaného zboží.

Děkujeme za pochopní, Pompo

• Rychle pripraveno

Vše v pořádku, obchod Pompo doporučuji!