To je děsivé, sedm pracovních dnů znamená, že po druhém týdnu čekání prostě rušíte objednávku! Další nechutný přeprodávač.

• žádná

Zakoupil jsem 9.4. , pak jen zpráva, že zboží bylo odesláno na prodejnu. 15.4. můj dotaz kdy mohu vyzvednout. Odpověď, že zboží je už čtyři dny na prodejně. Do dnes 16.4. žádná zpráva, že mohu vyzvednout. Kdybych nereklamoval, tak kdy asi by se rozhodli oznámit mi, že lze vyzvednout? Hlavně si účtují 30,-Kč za osobní odběr, což u mnoha jiných e-shopů neexistuje.
    Při vyzvednutí žádná omluva.

Pro vetsi hracky nabizi jen Ceskou postu. Jiz tyden cekam na doruceni (od odeslani zbozi ze skladu Pompo). Kdyby rozsirili moznosti prepravy, tak bych zde dal nakupoval. V tomto pripade nemohu nakup dal doporucovat.

Objednala jsem dvojkominační kočár a měli být doručení 2x krabice. Na pobočku byla doručena pouze jedna a druhou nepřipravili ve skladu. Musela jsem čekat na doručení druhé části kočáru.

• Neseriózní jednánání - obchod nejprve potvrdil přijetí objednávky i s předpokládaným termínem doručení. O čtyři dny později (pět dní před Vánoci) bez vysvětlení či omluvy objednávku zrušil. Když jsem se podívala na e-shop, byl batoh skladem, ale za vyšší cenu.

Do obchodu se nedalo dovolat, zboží přišlo později než bylo deklarováno.

Dlouhá doba, prozatím nedoručeno

• Obchod je fajn, jen paní vedoucí ne

Hrackarna Pompo ve Stribre je jediná hrackarna ve městě. Chodím do ni už roky a pokaždé velmi nepříjemný a nevlídný přístup paní Dráždilové.

Byla doručena jen část objednávky. Po reklamaci mi bylo sděleno, že byl balík odeslaný kompletní . S takto neprofesionální jednáním jsem se dlouho nesetkala.

Jedna z hraček je bohužel nefunkční.

• možnost vyzvednutí zdarma na prodejně
    • rozdělané krabice od lega

Obchod rozdělává krabice od Lega a vkládá bezpečnostní nálepky a krabici pak přelepí lepící páskou. Tím úplně znehodnotí Lego např. pro kupující, kteří chtějí Lego uchovat.

• Velký vyber

Na zboží jsem čekala týden,vše dorazilo v pořádku,ale u detske vanicky nebyly dostatečně popsány rozměry a na fotkách byla opticky větší,tudíž je pro nás dobra akorát ji darovat dal

• katastrofálně dlouhá doručovací doba

19.1. mi přišla zpráva, že má objednávka z 30.12. je na cestě. Nezdá se vám to moc rychlé?? V dnešní době mi to příjde snad nemožné, aby to trvalo tak dlouho !!!

V obou dvou prodejnách nepříjemné prodavacky, vse je problem. Zbozi nefungovalo vráceno. Pompo nikdy vic

• Manipulační poplatek
    • Délka dodání

Vše strašně dlouho trvá - zboží jsem objednala 10.1, máme dnes 18.1 a balík stále nedorazil - další věc jsou chybné informace - jedná se o kočárek a v zásilce se píše, že váží pouze 1kg? Chtěla bych vysvětlení...

Prodavačka byla totálně opilá, dělalo jí potíže rozumět nebo mluvit. Skoro nemohla chodit

• Obchod nám nedorucil zbozi jak psali, nakonec nám zrušil objednávku, ze není na skladě. Přitom 2 kusy byli v holesove, kde jsme nakonec osobně koupili i když to pro nás byla zajížďka!

Už jsem popisovala 2x, nezlobte se

• dlouhý termín dodání