• nemohu hodnotit neb zboží ještě nemám

• Zboží prý nenašli, takže objednávku zrušili.

• Vstřícné jednání

Protože jsem si myslel, že to bude méně komplikované a rychlejší, objednal jsem si zboží na prodejnu. Zvlášť rychlé to ale nebylo, zboží jsem si vyzvedl po týdnu, a to jsem ještě den získal tím, že jsem se do obchodu dostavil, aniž bych dostal sms nebo mail, že je zboží doručeno, ale protože už tam nevybalenou zásilku měli, požádal jsem prodavačku, jestli by moje zboží mohla hned vybalit a předat mi ho. Jinak by to před Vánoci pod stromeček bylo opravdu těsné. Doručení přímo domů jako balík by bylo pravděpodobně rychlejší.

• možnost osobního odběru na prodejně
    • široká síť prodejen

• Parkování

Prodejna se přesunula, což nebylo na stránkách Pompo uvedeno. Prodejna se přesunula na křižovatku pod náměstím. Zde není možnost ani zastavit a ani parkovat.

Nákup přes rezervaci na internetu, pohodlné bezproblémové

• zboží rychle připravené k odběru a příjemná obsluha...doporučuji

Služba a rychlost obchodu výborná. Výrobek jsem ale hned po svátcích reklamovala, přestal fungovat po 5 minutách . Přijetí reklamace také v pořádku. Paní prodavačka v Mostě byla velice milá a ochotná. Konečný dojem zatím nemůžu ohodnotit, protože reklamace je stále v řízení. Takže po vyřízení reklamace budu teprve hodnotit. Zatím převyšuje zklamání vnoučka, když jsem mu hračku hned sebrala. Věřím, že se vše vyřeší k naší spokojenosti. Přeji příjemný den Anna Havlíková

• vyšli mě ve všem vstříc, pozdržení objednávky na prodejně

Obchod www.pompo.cz byl použit pouze k rezervaci zboží prodavačkou jedné prodejny na jiné prodejně. Ale vše proběhlo v pořádku, takže jsem spokojen. :-)

Objednávka byla rychle vyřízena, zboží v pořádku předáno.

Vše OK.

• Rychlé doručení i v předvánočním čase

objednávka proběhla vpořádku, ale zboží jsme museli reklamovat.
    Představte si to zklamání 4 letého chlapce, který dostane pod stromeček vysněnou autodráhu a ta nemá součástí balení baterie a když je konečně za 2 dny, až po svátcích seženete, tak dráha nefunguje, protože tam jsou nějaké špatné kontakty. Na reklamaci je 30 dní, a tak syn čeká a čeká a ..... já pořád musím vymýšlet historky, jak to Ježíšek koupil ve špatném obchodě :o(

Reakce obchodu Pompo.cz

velmi se omlouváme za komplikace s výrobkem. Reklamace řešíme v co nejkratším možném termínu, takže věřím, že ji budeme mít vyřízenou co nejdříve. Pokud byste měla jakékoliv komplikace, naváhejte nás kontaktovat na našem zákaznickém centru.

Děkujeme, Pompo

Obchod kde nabídli dobrou cenu a možnost téměř okamžitého osobního vyzvednutí objednávky.

• Jine vyuctovani nez mi prislo do emailu a zadny darek jsem nedostala

• zboží, které nebylo již v kamenném obchodě bylo v e shopu velmi rychle odesláno
    • tak jako u jiných e shopů se prodraží o poštovné

možnost osobního vyzvednutí

milé paní prodavačky