• výběr zboží (84)
  • přehledný web (60)
  • kvalita dopravy (14)
  • možnosti dopravy (4)
  • nelze platit kartou (3)
  • nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 2 týdny

• rychlost dodání, dle představ
  • nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 2 týdny

Velký výběr, okamžité odeslání, nízká cena dopravy

Rychlost dodávky 24 hod.

• nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 2 týdny

• Vše rychlé a podávání info. o zakázce telefonicky od prodejce.

Výborná komunikace + možnost zkompletování pneu z disky a vyvážení v krátkém termínu i s doručením.

Nice buy!

• Osobní kontakt

Jggjkahzdnvkdl nfenisf

spolehlivý obchod

• nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 2 týdny

• skvělé ceny a rychlost dodání

ráno objednáno a druhý den byly pneumatiky doma....super

• nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 2 týdny

• Zboží dodali rychle bez jakéhokoliv problému.
  • nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 2 týdny

• Na webu a ani operatorka nevedela, jestli budu moct dopravci platit kartou. 4 pneu nejsou za par stovek, tak by bylo dobre to vedet.
    • Pneu dovezeny a zaplaceny, dokonce i prezuto. Presto mi po par dnech prislo, ze je obj. stornovana protoze jsem nezaplatil predem.
  • nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 3 týdny

V pátek 1.2. dopoledne objednáno 4ks pneu protože uváděli více než 20ks skladem. Přišlo potvrzení emailem vč. toho, že jsou skladem a doručení 4.2. kdekoliv v ČR. Domluvil jsem si servis na přezutí.

V pátek 1.2. odpoledne telefon, že je skladem asi nemají a budou až koncem dalšího týdne. Večer ale info od přepravce, že mi pneu 4.2. doručí. Tak jsem v sobotu opět domluvil servis na přezutí na pondělí.

V pondělí 4.2. přijede přepravce, že pro mě má 12ks pneumatik. A navíc odesílatel nějaká firma Raben Logistics Czech s. r. o. o které jsem nikdy neslyšel. Zásilku jsem odmítl a volám na pneumatiky.cz (ONIO s.r.o.), kde o ničem neví, nic mi ještě neposílali. Raben Logistics Czech s. r. o. nereagovali ani na zákonnou žádost dle GDPR, kde přišli k mým údajům. Celý den řeším co mi kdo posílal, když jsem si nic neobjednal, že je to dost nepravděpodobné na náhodu ale v pneumatiky.cz nic nevěděli a zapírali. Po mé skoro až detektivní práci, kde jsem já udělal chybu, z pneumatiky.cz vypadlo, že mé dodací údaje nějak dostal jejich dodavatel Raben Logistics Czech s. r. o. A z počátku žádná omluva.

Od pneumatiky.cz mi přišla konečně správná zásilka až ve čtvrtek 7.2.

Rozhodně nedoporučuji nákup. Lžou o skladové dostupnosti. Mají v tom neskutečný chaos a nemají zájem řešit svou chybu. Skrz nakládání s osobními údaji porušili GDPR a dodavatelská firma Raben Logistics Czech s. r. o. nevyhověla zákonnému požadavku - za což hrozí oběma firmám vysoké pokuty!

• Rychlá doba doruceni
    • Gumy v pořádku dobry pomer cena vykon
    • Zatím drží na Octavii dobre

Dobrý den Matesi,

víte, čím jste nám udělal největší radost? Především tím, že jste si pro své bezpečí na silnici vybral právě nás. Za vaši důvěru i absolutní hodnocení děkujeme! Vaše spokojenost je pro nás potvrzení, že svoji práci děláme dobře. Zároveň se jedná o závazek, aby i váš další nákup proběhl stejně kvalitně a na 100 %.

• nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 3 týdny

• Vyhodou je urcite dobra cena a široká nabidka pneu-alespoň podle údajů na eshopu (já jsem ale nakonec objednávku zrušil-viz níže)
    • Kvalitní komunikace
    • No,objednal jsem zboží,které bylo podle internet.stránek skladem,za určitou cenu. Bylo to ve čtvrtek večer. V pátek ráno jsem provedl platbu internetbankingem. V pondělí v průběhu dne jsem byl operatorkou vyrozuměn,ze dodavatel již bohužel nemůže dodat pneu za uvedenou cenu,a že by pneu byly o neco dražší. To mi nevadilo,i tak by šlo o slušnou cenu,takže rozdíl bych doplatil Problém byl ale v tom,ze pneu by navic byly dodany s časovou prodlevou,tj. podle sdeleni operatorky az další týden....a já potřeboval prezout co nejdřív. Tak jsem objednávku zrušil a pneu,byť jiné,jsem objednal u jineho eshopu. Zmíněné však neuvadim jako kritiku,beru to tak,ze stát se to může-kvitovat musím kvalitu komunikace a taky skutečnost,ze jiz ve ctvrtek (třetí den po stornu) jsem mel peníze zpet na účtu. Takže v podstatě-zboží sice nedoručeno,ale pristup obchodu byl bez problémů. Rozhodně to neznamená,ze bych na obchod zanevrel,nebo ze bych ho povazoval za neseriozni

Reakce obchodu Pneumatiky.cz

rádi bychom zdůraznili, jak moc si ceníme vašeho objektivního hodnocení. O to víc nás mrzí, že jsme vám pneumatiky nemohli dodat. Bohužel – rezervace zboží není u dodavatele možná. Proto se může v ojedinělých případech stát, že se gumy vyprodají. Můžeme samozřejmě zboží doobjednat, ale tím se prodlouží i čekací doba.

V každém případě vám upřimně děkujeme za pochopení. Pokud se na nás obrátíte i příště, uděláme pro vaši spokojenost maximum.

Přejeme vám bezpečnou jízdu za každého počasí!

• nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 3 týdny

Zboží bylo po připsání platby doručeno do dvou dnů.

Reakce obchodu Pneumatiky.cz

rádi bychom vám poděkovali za důvěru, se kterou jste nakoupili v našem e-shopu. Budeme rádi, když nám napíšete v čem se můžeme ještě zlepšit, aby vaše příští hodnocení bylo absolutní.

• nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 3 týdny

• Rychlost vyřízení od objednávky k doručení. Všechno proběhlo během 24 hodin. Jinak jsem tu nakupoval již několikrát,vždy super.

Dobrý den pane Bauere,

víte, čím jste nám udělal největší radost? Především tím, že je pro vás bezpečí na silnici stejně důležité jako pro nás. Váš výběr tradiční značky pneumatik to potvrzuje.

Za vaši důvěru i absolutní hodnocení děkujeme!

Zákazníci často zmiňují rychlé dodání zboží jako jednu z předností našeho e-shopu. Proto jsme rádi, že jej oceňujete i vy. Zároveň se jedná o závazek, aby i váš další nákup u nás proběhl na 100 %.

• široká nabídka
    • dobré ceny
    • přímá možnost objednání výměny pneumatik

Reakce obchodu Pneumatiky.cz

ještě jednou vám děkujeme za to, že jste si pro své bezpečí na silnici vybrali právě nás. Vaše spokojenost i absolutní hodnocení potvrzují, že svoji práci děláme dobře. Zároveň se jedná o závazek, aby i váš další nákup u nás proběhl stejně kvalitně a na 100 %.