• Vše ok, informační emaily,faktura,objednané zboží i doprava, vše 100% Naprostá spokojenost.

Все отлично. Рекомендую

Za objednané pneumatiky jsem zaplatil 2 x . Jedenkrát z účtu 155224893/0300 ve výši 5,753 Kč a podruhé na dobírku v hotovosti stejnou částku. Jsem zvědav kdy mi vrátite první částku na účet jak jsem uvedl. Platil jsem na váš účet 33366682/0800 variabilní symbol 1241020331

• Jednaní přehled e shopu a cena
    • Posílají s poštou takže katastrofa pošta

Rychlé jednání,

Rychlost,profesionalita

• cena a rychlost dodání

• delší doba dodání

• Dobrý obchod

• Doruceni do servisu, to je super

Pokud si dobre pamatuju, tak jsem si zaplatil i myti kol, coz se nestalo. Bohuzel jsem si nebyl na 100% jisty, tak jsem to nejak neresil.
    Dalsi problem, coz povazuji za horsi je, ze v servisu bylo vic kamaradu, nez zamestnancu a chlapec jednoho kamarada si hral i pneu, ktere jsem mel nachystane. Vim, ze jim nic neudela, ale nejen ze to neni profesionalni, ale navic to odporuje snad vsem bezpecnostim predpisum. Hral si tam i se zvedakě, ruzne zkousel zvedat pneu, chodil si tam jak v pokojicku.
    Za to ovsem nemuzeu pneumatiky.cz sle FRpneu v Modricich.

Velmi rychlé doručení

ok

• rychlost dodání kvalitních pneumatik

• Cena dopravy.

Pneumatiky za 13 litrů a ještě si musíte připlatit dopravu za 500, to je slušná prasárna. Příště vezmu jinde..

• Nekomunikují

Když jsem po uplynutí slíbené doby dodání poslal dotaz ke stavu objednávky, bylo mi sděleno ze vlastně zboží skladem není a objednávku tedy obchod stornuje.O tom zákazníka nikdo neinformuje…ztráta času

Vše OK jen vracení peněz za špatně objednané pneu trosku dře

Přišly rychle, a ze správným Dotem