• výběr zboží (84)
  • přehledný web (60)
  • kvalita dopravy (14)
  • možnosti dopravy (4)
  • nelze platit kartou (3)

• VČASNÁ DODÁVKA ZBOŽÍ
  • nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 3 měsíci

Objednatele a za 2dny máte.

• Rychlost dodání, "skladem" je opravdu skladem

Bylo by lepší, kdyby na faktuře byla pouze celková částka, a platba předem nebyla uvedena jako záloha. Trochu nám to dělalo problémy v účetnictví.

• nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 2 týdny

Potřeboval jsem objednávku stornovat, bohužel v době kdy už bylo zboží u přepravce. Zavolal jsem na zákaznickou linku a objednávku bez nejmenších problémů stornovali.

• kvalitni pneu
    • dot: 4518
    • zadna komunikace ohledne expedice zbozi.. musel jsem si zavolat

az na to, ze jsem nedostal zadne info ohledne expedice zbozi, neni na co stezovat

• vsechno ok.

vše super

• Q
  • nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 2 týdny

Doporucuji napsat primo pres jakou kulyrni sluzbu ma byt zbozi odeslano, pocital sem z ceskou postou kde vim ze si zbozi mohu prevzit v sobotu kdyz sem v tydnu praci, dpd bohuzel víkendy nepracuje. Pri objednávání zbozi je psano ze zbozi bude odesláno českou postou nebo jinou kulyrni sluzbou to cloveku moc nerekne a dofa ze to posle tedy tou ceskou postou :-)

vse ok

Dobrý den Bobe,

ještě jednou vám děkujeme za to, že jste si pro své bezpečí na silnici vybral právě nás. Vaše spokojenost i absolutní hodnocení potvrzují, že svoji práci děláme dobře. Zároveň se jedná o závazek, aby i váš další nákup u nás proběhl stejně kvalitně a na 100 %.

Perfektní.

Reakce obchodu Pneumatiky.cz

víte, čím jste nám udělali největší radost? Především tím, že jste si pro své bezpečí na silnici vybrali právě nás. Za vaši důvěru i absolutní hodnocení děkujeme! Vaše spokojenost je pro nás potvrzení, že svoji práci děláme dobře. Zároveň se jedná o závazek, aby i váš další nákup proběhl stejně kvalitně a na 100 %.

• nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 2 týdny

• rychlost dodání, dle představ

Reakce obchodu Pneumatiky.cz

Zákazníci často zmiňují rychlé dodání zboží jako jednu z předností našeho e-shopu. Proto jsme rádi, že jej oceňujete i vy. Zároveň se jedná o závazek, aby i váš další nákup u nás proběhl na 100 %.

• nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 3 týdny

Velký výběr, okamžité odeslání, nízká cena dopravy

Reakce obchodu Pneumatiky.cz

Zákazníci často zmiňují výhodné ceny jako jednu z předností našeho e-shopu. Proto jsme rádi, že je oceňujete i vy. Zároveň se jedná o závazek, aby i váš další nákup u nás proběhl na 100 %.

Rychlost dodávky 24 hod.

• nakoupil v obchodě Pneumatiky.cz před 2 týdny

• Vše rychlé a podávání info. o zakázce telefonicky od prodejce.

Výborná komunikace + možnost zkompletování pneu z disky a vyvážení v krátkém termínu i s doručením.

Reakce obchodu Pneumatiky.cz

víte, čím jste nám udělal největší radost? Především tím, že jste si pro své bezpečí na silnici vybral právě nás. Za vaši důvěru i absolutní hodnocení děkujeme!

Nice buy!

• Kiváló eladó!

Reakce obchodu Pneumatiky.cz

ještě jednou vám děkujeme za to, že jste si pro své bezpečí na silnici vybrali právě nás. Vaše spokojenost i absolutní hodnocení potvrzují, že svoji práci děláme dobře. Zároveň se jedná o závazek, aby i váš další nákup u nás proběhl stejně kvalitně a na 100 %.

• Rychlé dodání. Děkuji

• Dobré
    • Pohotová reakce

Reakce obchodu Pneumatiky.cz

rádi bychom vám poděkovali za důvěru, se kterou jste nakoupili v našem e-shopu. Budeme rádi, když nám napíšete v čem se můžeme ještě zlepšit, aby vaše příští hodnocení bylo absolutní.

• Osobní kontakt