• Žádná komunikace
    • Asi nic nepřijde :)

• Zboží nebylo dodáno, naštěští jsem zadala dobírku

• dobré ceny

Docela jsem na objednávka spěchala a dovolat se do e-shopu se mi povedlo jen 1x, byla jsem ubezpečena, že zboží bylo již předáno přepravci. Když se týden nic nedělo a dovolat se mi už nepodařilo, napsala jsem (v pátek) e-mail odstoupení od smlouvy a požadavek vrácení peněz. V neděli mi přišla zpráva, že mi budou vráceny peníze na účet (což se stalo) a v pondělí přišla zpráva, že mé zboží bylo předáno přepravci. Tak teď leží na Zásilkovně a já ho nechám vrátit zpět, protože jsem platbu už obdržela. Toto dělám nerada, protože nerada někomu zvyšuji náklady, ale opětovně to platit nebudu a navíc jsem vzhledem k časové tísni pořídila již jinde.
    Celkově nemám z obchodu dobrý pocit. Přijde mi, že zde není zlý úmysl, ale dost to nezvládají. Což je škoda, zboží bylo za dobrou cenu.

Zboží zaplaceno, nedoručeno, žádná komunikace.

• Nekomunikuje
    • Dorazila jen část zboží

Zboží nebylo dodání v avizované termínu na SMS nereaguje ani na mail,takže jsme zrušili.

• Před deseti dny mi psali email, že odesílají objednávku a od té doby nemám žádné info a balík nepřišel. Tento obchod je velice nespolehlivý a určitě už bych tu příště nic neobjednala.
    • Nezaslané zaplacené zboží, žádná komunikace.

Zboží jsem objednala 31. 8. 2022 Dnes je 12. 9. 2022 zboží, které jsem zaplatila nemám, na dotaz mi nikdo neodpovídá.

• Nekvalitní

• Objednávka nedorazila, obchod nekomunikuje.

Dne 13.5 jsem objednala - a stále se nic neděje - a to doslova ?!

• V dnešní době se mi zdá, že je to dlouhá doba protože zboží ještě nedorazilo.

Zboží nemám

Objednané zboží vůbec nedorazilo a na email nikdo nereaguje...

24.4.2022 bylo zboží objednáno,5.5.objednávka urgována,na dotaz nikdo do dnešního dne neodpověl a objednávka nebyla doručena.Žamboch Jan

Objednávka prý přijata, od té doby komunikace nula. Zboží nedorazilo a zpráva žádná. Naštěstí jsem objednala na dobírku.

• Ačkoliv bylo zboží zaplaceno, stále nedorazilo a obchod nereaguje na maily ani telefonáty.

• Zbozi nedorazilo, obchod nereaguje

Objednano,zaplacene.zbozi nikde.meil nikde.tel.nezvedaji.

Zboží objednáno 13.2. s tím, že má být do 8. pracovních dní. Obchod vůbec neinformuje o stavu objednávky, 10.3. předali balík Zásilkovně, opět jsem ale neobdržela žádný email, že objednávka byla odeslána. Zboží je na dobírku, nevím, jestli vůbec převezmu, když ani nevím, jestli poslali to, co jsem si objednala. Tento obchod opravdu nedoporučuji!

Objednala jsem 5.2. Dnes je 21.2 a zboží nikde, tel nikdo nezveda. Tak já teda nevím co si o tom myslet. Mela jsem objednáno na dobírku, ale zboží jsem chtěla. Tak nevím kde je problém.