• Rozhodně nedoporučuji, když jsem chtěla zjistit stav objednávky, telefon mi zvedli cca až po 10. vyzvánění. Byla jsem pánem ujištěna, že mi to zjistí a že se zpětně ozve. Nestalo se, na další telefony a sms nereagoval. Objednávku jsem zrušila.

• Hezký, kvalitní plyšák
    • Zboží doručeno až po 9 dnech, během celé doby žádný email o tom, co se vůbec děje s mojí objednávkou.
  • Stále jsem své zboží nedostala, obchod nereaguje na můj email.

Zboží objednáno 8.11., přišlo potvrzení o objednávce, od té doby žádná komunikace, zboží zatím nedorazilo a ani zpráva že bylo odesláno.

Zadna komunikace, neda se jim ani dovolat. Uz je to sest dni a porad nevim, jestli objednane zbozi vubec maji. Tady uz nikdy!!

• Objednávka zatím nedorazila a obchod nekomunikuje.

Již 8 dní čekám na dodání zboží nebo alespoň informace o dodání a jediné co přišlo je potvrzení objednávky.

• Bohužel poškozené zboží

Objednala jsem si plysovou kocicku Rappa. Dcera ji ztratila ve škole a jelikož má mutismus, tak jsem sháněla uplne stejnou. Barva mi prisla sice stejná, ale bohužel kocicce chybí známka, kterou měla na krku. Leze z krku pouze nit, na které znamka visela. Budu jen doufat, ze to dcera nepozná :(

• Prodávající nekomunikuje, slibuje odeslání zboží, zboží ale stále nedorazilo.

• Zboží objednáno a zaplaceno před 14 dny i přes telefonní urgenci zboží nedoruceno

ani druhý pokus o nákup v tomto obchodě nevyšel. Nevím proč vůbec má někdo takový obchod když zboží neexpeduje ani nekomunikuje se zákazníkem.

• výhoda žádná
    • neschopnost odpovídat
    • lžou
    • nedokáží poslat zásilku

Když jsem hledal zboží tak jsem našel tento obchod na první pohled dobrý tak jsem objednal, zaplatil předem a čekal a čekal a čekal a ono pořád nic. Když jsem po cca týdnu psal obchodu jak je na tom moje objednávka tak nedokázali ani odepsat a místo toho došel mail ze zásilkovny, že změnili dodací místo a čekají na dodání zásilky obchodem. Po další asi 4 nebo 5 dnech píšu obchodu jako co je kde to vázne. Nic. Další den znovu a znovu a znovu až pak se ozval debil co mi ještě drze lže, že moje zásilka se prý vrací zpět a že mi psali několik mailů. Ani prd. Na to jsem tomu troglodytovi poslal odkaz na zásilkovnu kde je číslo zásilky a že čeká na dodání obchodem. Jediná další reakce ze strany obchodu bez omluvy byla, že vrací peníze. No aspoň to.
    Takže za mě tento obchod už nikdy.
    Jak může takový obchod fungovat v dnešní době teda nechápu a pak se bojme šmejdů a plaťme za nákup předem.

Reakce obchodu Plyšák.cz

dovolil bych si reagovat. U zboží bylo uvedeno, že je k dodání do 8 dnů a ne skladem. Zákazník byl o této skutečnosti mailem informován. Stejně tak jsme odpovídali na další maily, které byli ze strany zákazníka vedeny ve stejném duchu jako tato recenze. A ano přiznávám, že na poslední mail, po vrácení peněz, jsem již nereagovali, protože neradi akceptujeme tuto formu komunikace. Za to se dodatečně omlouváme. Děkujeme Plyšák.cz

• Zásilka ani po třech týdnech od objednání nedorazila. Obchod nekomunikuje.

Objednáno 27.6.2021. Ve středu 7.7. 2021 po telefonickém dotazu jsem byla ujištěna, ze zboží do pátku obdržím, že se tentýž den veze do Zásilkovny. O víkendu totiž oslavujeme narozeniny vnučky a byly to dárky. Nic nedošlo!!! V zasilkovne je oznámení, že se čeká na zboží od dodavatele. Takže velká nespokojenost. Proto NE nedoporučuji.

• Do dnešního mi nepřišel balík,který jsem zaplatila.A výmluva je,že neznají Moravičany okr.Sumperk

• Žádná
    • Kromě emailu o obdržení objednávky je komunikace nulová. 2.6.2021 jsem si zboží objednala a doteď jsem ho neobdržela. Přes email jsem objednávku stornovala a ani na to plysak.cz nereaguje. Už nikdy více tento obchod.

• dotazník přišel dříve než zboží.

• Objednáno v pohodě
    • Doba dodání ?
  • Zboží mi stále nedorazilo ani o něm nemám žádné zprávy, asi toho mají teď moc, ale naposledy jsem měla zprávu o tom, že přijali objednávku, když jsem zboží objednala a od té doby nic

• Příznivá cena
    • Doručení o týden později
    • Přišlo jiné zboží než bylo objednáno

Nedoporučuji