• Nešlo zaplatit

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

pokud máte problém s platbou, prosím obraťte se na naši podporu na emailu [email protected].

• Objednáno 5.1. do 16.1. bez zboží, nemožnost dovolat se na společnost

Zboží objednáno 5.1. , do 16.1. bez zboží, nemožnost dovolat se do obchodu, zjistit stav objednávky

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

je nám líto, že se Vám nepodařilo dovolat se k nám, v případě dotazu ohledně objednávky se můžete také obrátit na náš email [email protected]. Rádi Vás o stavu informujeme.

• -

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

objednávku evidujeme zrušenou na Vaši žádost, objednané bylo nedostupné zboží.
    Anna

• Objednávka zatím nedorazila. Obchod nedává žádné informace o doručení a při kontaktování ani sami nevědí, kdy zboží dorazí.

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

objednali jste dlouhodobě nedostupné zboží, které se nám nedávno podařilo naskladnit. Ohledně dostupnosti jsme Vás informovali po vytvoření objednávky a ohledně naskladnění ihned, co bylo zboží dostupné.
    Anna

• Ani po čtrnácti dnech od objednávky nemám objednané zboží ani informace o termínu dodání.

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

objednávku evidujeme jako neuhrazenou se zvolenou platbou kartou. V případě, že máte problémy s platbou, nebo jste objednávku uhradili jiným způsobem, případně si přejete změnit způsob platby, prosím kontaktujte nás na emailu [email protected]
    Anna

• Nechápu, jak je možné, že jsem si objednala zboží, které se již nevyrábí...a v emailu přišlo, že předpokládané naskladnění bude 27.11.2020...vůbec žádná komunikace ze strany obchodu, telefon také nikdo nezvedá a kdybych se sama neozvala emailem, budu asi čekat až do Vánoc.

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

objednali jste zboží, které bylo dlouhodobě nedostupné. Po zjištění dostupnosti u dodavatele jsme obdrželi informaci, že byla již ukončena distribuce.

• Lhaní

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

prosím upřesněte problém, objednávku evidujeme jako odmítnutou u kurýra.

• nebylo požadované zboží

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

objednali jste si dlouhodobě nedostupné zboží, o čem jsme Vás informovali následující den po vytvoření objednávky emailem.
    Anna

• Zboží mám objednané 20 dní a stále nedorazilo !

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

děkujeme za reakci, avšak jedná se o předobjednávku hry, která vychází až 24.11. Dříve, než vydavatel hru vydá ji nemůžeme dodat. :)
    Anna

• první objednávka byla vpořádku, proto jsem objednal podruhé,přišla mi celkem rychle
    • sklo mi při nalepování prasklo,ale obratem mi poslali nove,ale zbytek objednavky mi nebyl dorucen ani po 14dnech takze jsme objednavku zrusil

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

je nám líto, že došlo k poškození skla, i druhého skla. Situaci budeme řešit vrácením peněz.

• Špatná komunikace
    • Píše se skladem a je to někde v externím skladu, dle doby dodání asi v americe

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

omlouváme se za delší dobu dodání, avšak objednávka byla expedována hned na druhý den. Balík se zdržel u přepravní společnosti, avšak podle sledování byl doručen do 5 dnů od odeslání, ze kterých 2 dny byly víkend. :)
    Anna

• V obchode nebylo mozne zaplati objednavku kartou. Obchod nereagoval na vytvoreni objednavky. Nakoupil jsem u konkurence.

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

platba kartou je omezena cenou. K Vaší objednávce však neevidujeme žádnou komunikaci od Vás. V případě neuhrazené objednávky, je objednávka automaticky stornovaná jako rozmyslení si nákupu.

• Na Slovensko nepredávate v EURO

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

na pro doručení na Slovensko použijte prosím náš slovenský obchod progamingshop.sk nebo mp3.sk.
    Anna

• Obchod přijal objednávku a nereaguje

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

ohledně přijetí objednávky, stavu objednávky a expedici jsme Vás informovali emailem. Z Vašeho emailu neevidujeme žádnou komunikaci.

• Amatérské jednání, naprostá katastrofa

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

v případě extrémně nadrozměrného zboží potřebujeme zajistit speciální přepravu. Bohužel jsme nestihli dohodnout přepravu včas, než jste se rozhodl zrušit objednávku, za co se velice omlouváme.
    Anna

• Před týdnem jsem objednal a dosud mi nepřišlo žádné vyrozumění o stavu objednávky.

Dosud mi nepřišlo žádné info o stavu objednávky.

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

potvrzení o přijetí objednávky a informace o stavu objednávky Vám byly zaslány v den objednání na Váš email - 22.07.2020 08:10.
    Anna

• Po 12 dnech mi zbozi nedorazilo. A pravdepodobne mi po odeslani objednavky nekdo naboural email.schranku. Nikdy se mi to nestalo. Je to divne.

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

objednané zboží bohužel v době objednání nebylo na skladě a prozatím se nám ho nepodařilo sehnat. Zjišťujeme u našich dodavatelů termín naskladnění, o kterém Vás budeme obratem informovat emailem.
    Ještě se nám nestalo, že by se nám někdo naboural do databáze, doporučuji tedy změnit si přihlašovací údaje a neklikat na podezřelé odkazy.
    Anna

• Nedoporučuji protože mi zboží dorazilo,ale byly kompletně zničené obaly,musel jsem investovat další peníze u jiné distribuce za prázdné obaly.Je možné že to není chyba vaší distribuce ale dodavatele tím je PPL,ale to neni muj problém.Děkuji za pochopení.

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

je nám velice líto, že bylo zboží poškozeno. Prosím, abyste se obrátil na náš email [email protected], v případě poškozené krabičky hry, ji můžeme doposlat.
    Anna

Zboží stále nedorazilo, stále čekám...

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

jedna z objednaných položek je na skladě a připravena k odeslání. Druhá položka je bohužel vyprodaná jak u nás, tak u našich dodavatelů. Objednávku můžeme v takovém případě rozdělit. V případě, že si přejete objednávku rozdělit, obraťte se na náš email [email protected].
    Anna

Zboží, resp. cd klíč na PS Plus mi sice došel, ale bohužel až druhý pracovní den od objednávky tj.9.6 (klíč jsem objednával 5.6 kolem jedenácté hodiny večer). Nechápu tedy a očekával bych, když je to digitální distribuce, proč tedy tento obchod neposílá klíče ihned a ještě k tomu si účtuje 49 Kč za okamžité dodání klíče.