• Absolutní nekomunikovatelnost, telefon nikdo nebere v žádnou hodinu.
    • Nefunkčnost platby, nikdo dál neporadí.

Nejhorší obchod za posledních pár let. Ani tu půl hvězdu si nezaslouží.

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

pokud jste měl problémy s platbou, prosím obraťte se na náš email [email protected]
    S pozdravem, Anna

• ceny
    • zbozi objednano 6.9 a dosud nedorazilo, ani zadne info z obchodu, pry chyba na strane PPL, no nevim...
    • odpoved z shopu pouze pres FB chat...

Six days ago I ordered a "Lenovo keyboard Legion K200 Backlit" with this order number SGCZ # 235996. Its didn't says that its not in stock or anything like that. It was available for shipping. 6 days passed but I still didn't get my order.

Hello,
    as we informed you by email, the keyboard is in transit from our supplier to us. Since it is in transit, we cannot ship your order before the keyboard is in stock in our warehouse. Thank you for understanding.
    Sincerely,
    Anna

• Obchod je slepí neví zda parshop nema dovolenou nebo odstavku.

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

objednávku evidujeme připravenou na odběr již 3. dnem. Bohužel pobočky zásilkovny nejsou našimi pobočkami, nedokážeme tedy uhlídat všech 8000 poboček, zda náhodou některá nemá technickou odstávku, dovolenou nebo je uzavřená z jiného důvodu.

• Poškození obal!

Zboží došlo, měl jsem mít dárek redbull, je psaný i ve faktuře ale nedorazil.

• Dodání až po urgenci
    • Elektronický klíč až po dvou dnech

Objednáno s dodávkou elektronického klíče do 15 minut od zaplacení. Za tuto službu si obchod účtuje poplatek, ale klíč nedoručí, byť platba proběhla on-line.
    Po drsných urgencích výmluvy na nepřiřazenou platbu a klíč poslali až po hrozbě reklamací přes banku. I přesto poplatek za rychle dodání nevrátili...

• Obchod se v eshopu nedokončil, přišel email, že se na objednávce pracuje a to je všechno. Zboží dodnes nemám, platební údaje také ne, zájem ze strany obchodu veškerý žádný. Nedoporučuji.

• Peníze vrátili rychle.

Zboží označené jako skladem s platbou na dobírku bylo odesláno až po týdnu.
    Doručené zboží bylo nefunkční.
    S řešením problému mě odkázali na výrobce.
    Vrátit je možno pouze zasláním do zahraničí za velmi vysoké poštovné, toto poštovné nevracejí.

• bez komunikace

vubec zadny reakce na objednavku

CD-key ke hře měl být doručen do 10-15 minut, nakonec to trvalo dva dny kvůli údajně nespárované platbě. Když CD-key ani po pár hodinách nedorazil, snažil jsem se e-shop kontaktovat na FB, telefonicky a e-mailem. Odpověď jsem však dostal až po několika hodinách, kdy jsem svůj dotaz rozeslal i na další kontaktní e-maily (vč. jejich slovenského e-shopu). Až poté se problémem někdo začal zabývat.

V dnešní době si od e-shopu představuji mnohem lepší komunikaci a rychlejší reakce na dotazy zákazníků, jak běžně funguje u konkurence. Už zde nenakoupím, těch pár ušetřených korun za to nestojí.

• barové zboží nedošlo aniž bych dostal jediné upozornění o nedostupnosti produktu.

• Nefungující platební portál zkoušel jsem během dvou dní x krát v tomto obchodě objednat a zaplatit a nešlo to. Nakonec jsem nakoupil a zaplatil kartou jinde.
  • Zboží nedorazilo, nikdo se mnou nekomunikuje, tak nějak nechápu...

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

objednávku evidujeme vytvořenou s platbou kartou a neuhrazenou. Pokud máte s objednávkou nebo s platbou problémy, kontaktujte nás na emailu [email protected].

• Ceny

Horší komunikace, telefony nikdo nezvedá

Od reklamace nikdo nekomunikuje a telefony nikdo nezvedá.

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

na Váš email jsem odepisovala ihned další den ráno po obdržení. Od té doby nevidím žádný další email, nebo odpověď na dané vlákno. Omlouváme se, telefonická linka je aktuálně nedostupná, pracujeme na jejím zpřístupnění co nejdříve.
    Pokud máte další dotazy, nebo problémy, prosím obraťte se na náš email [email protected]

• 0 komunikace, zboží nedošlo

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

objednávku evidujeme jako neuhrazenou se zvolenou platbou kartou. Objednávka tedy nebyla zpracována. V případě, že Vám peníze z účtu odešly, nebo jste hradili objednávku jiným způsobem, případně si přejete změnit platbu na dobírku, kontaktujte nás na emailu [email protected], rádi Vám s objednávkou pomůžeme.

• Zboží dorazilo poničené
    • Nefungovala platba kartou online
    • Aktualizace stavu objednávky na stránce funguje velice pochybně

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

ohledně poničení zboží neevidujeme od Vás žádnou informaci. Prosím o zaslání fotek a popisu problému, abychom se mohli situaci více věnovat.
    Anna

CD-Key měl být dodán do 15 minut od provedení platby, nakonec po několika emailovych urgencich dodán po několika dnech. Na infolinku absolutně nemožné se dovolat. CD-Key doručen až po výhružce stížností na ČOI a reklamací platby přes platební kartu u KB - najednou bylo možné “překonat technické problémy” a CD-Key zaslat. Nikdy více.

• po dvou týdnech od objednání a zaplacení dosud nedoručeno

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

je nám líto, že se zboží ztratilo na cestě, aktuálně řešíme situaci s přepravcem. Situaci budeme řešit vrácením peněz na účet.