• problémy s dopravou na vybraný termín, přestože byl v objednávce uveden požadovaný den, dopravce avizoval dodání 1 den předem. Oprava termínu si vyžádala opakovanou komunikaci
    • Mizerná doprava.Po domluvě s dopravcem že od12.30 do14.00 nebude nikdo doma 2x po sebe dopravováno zrovna v tu dobu nepřítomnosti .

Tým PLANEO.cz

• Nejsou telefonicky propojeni s dopravcem !!!

Neskutečná story! Doporučuji koupit si sám v kamenném obchoděa sám si raději ihned odvézt!

Vážený zákazníku,

děkujeme za zpětnou vazbu a velice se omlouváme za komplikace s dodáním.
    Věříme, že v případě příštího nákupu proběhne vše v naprostém pořádku.
    Tým PLANEO.cz

• Přehlednost webu a dobrý výběr.
    • Po zaplacení nemalé částky se několik dní vůbec nic nedělo. Žádné oznámení o přijaté částce, nic. Potom už jenom oznámení od dopravce.

Vážený zákazníku,
    velice děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že se i přes drobné komplikace podařilo vše vyřešit k Vaší spokojenosti.

• Nespolehlivy dopravce

Ochotny personal v obchodě, doporučuji si dopravu zbozi zajistit svepomocí.

• rychlost,spolehlivost
    • dopravce nebral platební kartu,jen platba v hotovosti

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu – velice si ji vážíme a těšíme se na Vaši další návštěvu!
    Tým PLANEO.cz

• Totální chaos v systému dodávání zásilky.
    • V první sms vůbec nevíte, že se jedná o Planeo.
    • Špatně udaná adresa dopravci.

děkujeme za zpětnou vazbu a velice se omlouváme za komplikace s dodací dobou.
    Adresu doručení zadáváte při vytváření objednávky.

• Rychlá expedice
    • Nemohl jsem se dohodnout s kurýrem,neudělal si na mě čas. Každý den jsem se s ním dohadoval,že jsem v práci,že nejsem schopen to vyzvednout na čas, který by si on přál. Do finále mi v pondělí řekl,že do konce týdne - tudíž do pátku mi nemůže vyhovět a to jsem chtěl,aby mi to donesl v 15h,protože pracuju do 14h.....kvůli řidiči nemám pračku
    • Komunikace s kurýrní službou,měli by vyhovět zákazníkovi. Zákazník je ten,co kupuje.....prodejce je ten,co prodává....a řidič je pouze řidič!!!

Vážený zákazníku,
    děkujeme za zpětnou vazbu! Velice se omlouváme za přístup kurýrní služby. Celou záležitost jsme předali k prověření přepravci, který personál, poučí a řádně proškolí.
    Věříme, že v případě příští návštěvy proběhne vše v naprostém pořádku.
    Tým PLANEO.cz

• Špatná zkušenost s dopravcem Gebrüder Weiss - neochota řidiče a nesplnění povinností, dopravce rozváží velkým kamionem

Obchod vše v pořádku. Doprava problém.

• Velký výběr zboží
    • Po přijetí objednávky kontaktovali telefonicky, ale mylně informovali, že dopravce přijímá i placení kartou. Nebyla to pravda.
    • Nabídli prodloužení záruky na tři roky za poplatek 1000 Kč, ale zapomněli uvést, že Philco nabízí po registraci pětiletou záruku na výrobek zdarma, což je pro zákazníka mnohem výhodnější.

Spokojenost s obchodem, ale příště být obezřetnější.

Tým PLANEO.cz

• Dopravce nedává telefonní spojení, mění čas doručení pár hodin před doručením. Velmi špatné.

Tým PLANEO.cz

• Rychlé vyřízení nakupu.
    • Jednání řidiče přepravní společnosti.

Vážený zákazníku,
    velice si vážíme Vaší pozitivní zpětné vazby a omlouváme se za jednání řidiče přepravní služby.
    Těšíme se na Vaší příští návštěvu!