Platba při převzetí zboží je výhoda.

• Do dnešného dne jsem nedostal faktúru za kúpený tovar.

• Vstřícnost
    • Umí poradit
    • Ochota

Vše ok.

Rychlé dodání.

Dobré ceny, komunikace obchodu.

Neochota a arogance prodavačů v Havířově,můžete být zaměstnaný,bez dluhu,a stejnak vám dají prd,takže nejhorší zkušenost.

Vážený zákazníku,

je nám velice líto nespokojenosti s naší prodejnou. Bohužel PLANEO, ani naši zaměstnanci nejsou schopni ovlivnit, zda je úvěrová žádost schválena, či nikoli. Toto je zcela v režii každé splátkové společnosti.
    Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

Rychlé dodání na prodejnu

Vše bylo tak, jak si představuju při nákupu zboží.

Spokojenost s nákupem.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl spokojený a těšíme se na další návštěvu.

Ochota

Vážený zákazníku,
    velice si vážíme Vaší pozitivní zpětné vazby a těšíme se na Vaší příští návštěvu!

Tým PLANEO.cz

objednala jsem a za hodinu bylo pripraveno k vyzvednuti - takovou rychlost jsem necekala

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu – velice si ji vážíme a těšíme se na Vaši další návštěvu!
    Tým PLANEO.cz

ráda v planeu nakupuji. ceny mi připadají velmi rozumné, přijatelné. zatím to, co jsem koupila, funguje, jak má.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za pochvalu, moc si ji vážíme. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a těšíme se na Vaši další návštěvu.

• Obchod byl na trase MHD
    • Výdej proběhl rychle
    • žádná

Kromě dobré komunikace s prodavačem ještě velký a přehledný výběr vystavených věcí

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Jsme velice rádi, že jsme v tomto směru naplnili Vaše očekávání!
    Těšíme se na Vaši další návštěvu!
    Tým PLANEO.cz

• Rozumné ceny a osobní odběr v Praze.

Jsem spokojen.

• Dostupnost, ochota

Tým PLANEO.cz

trouba zakoupena ve speciální nabídce firmy Mora, kde byla dle reklamy dvojí výhoda cash-bac v hodnotě 1500 Kč a 6 kg mouky , podmínkou byla registrace Mora.
    Nesrovnalosti v akci vedly k naší reklamaci. Při předložení veškeré dokumentace i odpovědi z firmy Mora, nám dali v prodejně za pravdu a
    s upřímnou omluvou dorovnali ztrátu a slíbili nápravu

prodávající, včetně vedoucího prodejny - příkladem

Vážený zákazníku,
    velice děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že se i přes komplikace podařilo vše vyřešit k Vaší spokojenosti.