Výborná cena

Neochota dopravce . Nedalo se mu dovolat 5x voláno .nakonec se ozval prej my dali jiné číslo a adresu mu nedali i když byla v objednávce, čas byl mezi 16:00-17:00 nebere v potaz , takže pan objednávku nepředá a prej jedu bylo asi 11:30 . Objednávka zrušena a pád drzosti opakování druhý den to stejne.

Trošku to dělá obchodu špatný obrázek

Vše bylo OK!

V pořádku ok

• OK

Spokojenost.

Všechno v pořádku. Ochota. Slušnost. Příjemní prodejci.

rychle dodání a pračka je přesně taková jak uváděl prodavajíci

Nepříjemná prodavačka,měla jsem pocit ,že ji obtěžuju. Na této prodejně se výběr prodavaček vážně nepovedl. Příjemní jsou tam akorát prodavači.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za zpětnou vazbu! Velice se omlouváme za přístup našich kolegů na prodejně. Celou záležitost jsme předali k prověření vedoucímu prodejny, který personál, poučí a řádně proškolí.
    Věříme, že v případě příští návštěvy proběhne vše v naprostém pořádku.
    Tým PLANEO.cz

Výborná spolupráce, nemám připomínek. :-)

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Jsme velice rádi, že jsme v tomto směru naplnili Vaše očekávání!
    Těšíme se na Vaši další návštěvu!
    Tým PLANEO.cz

Planeo v Mariánských Lázních - ochotný prodavač, který mi ukázal alternativy držáku TV na zeď, poradil přednosti výrobku a pomohl mi s velkou krabicí až do auta.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za pochvalu, moc si ji vážíme. Vaše podpora je pro nás velmi důležitá a těšíme se na Vaši další návštěvu.

• ochotný personál
    • velký výběr
    • vyřizování reklamací

Zatím spokojenost. Ochotní prodavači, znalí věci. Nejsou problémy s reklamací

Vážený zákazníku,
    velice si vážíme Vaší pozitivní zpětné vazby a těšíme se na Vaší příští návštěvu!
    Tým PLANEO.cz

Výhoda velice supr ochota prodavačů velmi rádi poradí .Jsme velice spokojení.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl spokojený a těšíme se na další návštěvu.
    Tým PLANEO.cz

Sice to chvíli trvalou než zboží dorazilo na prodejnu,ale za danou cenu je super !!!

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že nákup proběhl v pořádku a podle Vašich představ.
    Těšíme se na Vaší příští návštěvu!

• Sleva
    • Dostupnost zboží
    • Ochota při vrácení
    • Rychle vrácení peněz
    • Příjemní zaměstnanci

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu – velice si ji vážíme a těšíme se na Vaši další návštěvu!
    Tým PLANEO.cz

I když jsem bohužel musel objednávku vystornovat, obchod se zachoval profesionálně a velice slušně. Přístup pracovníků Planeo v Litoměřicích si zasloužil můj obdiv.

Vážený zákazníku,
    Těšíme se na Vaši další návštěvu!

• ochota, pružné jednání
    • nezjištěno

viz výše

Tým PLANEO.cz

Termín dodání dodržen, trochu nefungovalo průběžné informováni o průběhu vyřizování objednávky, z připravuje se přišla rovnou výzva k vyzvednutí. Jinak vše OK.

• sortiment
    • ceny
    • vyzvednutí v místě bydliště
    • -

Tým PLANEO.cz

spokojenost s obchodem i se zbožím

Vážený zákazníku,
    Těšíme se na Vaší příští návštěvu!