• Dobré

Vážený zákazníku,
    děkujeme za pochvalu, moc si ji vážíme. Vaše podpora je pro nás velmi důležitá a těšíme se na Vaši další návštěvu.

• Vše Ok
    • V pořádku.

Vážený zákazníku,
    velice si vážíme Vaší pozitivní zpětné vazby a těšíme se na Vaší příští návštěvu!

Vše OK

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl spokojený a těšíme se na další návštěvu.
    Tým PLANEO.cz

• objednávka byla provedena v neděli večer a v úterý ve 14hod.doručena.Je to výhoda v tomto obchodě nakoupit.
    • Jediná nevýhoda je ,že obchod má prodejnu v centru Haná a málo má propagaci.

Obchod je obchodním centru Haná,ale výhoda je,že nakupujete online a zboží máte do dvou dnů doma.Navíc pracovnici obchodu vám dokáži nabídnout v prodejně zboží a také pomohou s jeho výběrem.Nakupovala jsem v Planeo poprve,ale určitě ne naposledy.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že nákup proběhl v pořádku a podle Vašich představ.

• Skvělá obsluha
    • Dobrá cena
    • Nevím

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu – velice si ji vážíme a těšíme se na Vaši další návštěvu!
    Tým PLANEO.cz

Velmi příjemná paní, vše vysvětlila, vše zařídila včetně cashback u výrobce.

Vážený zákazníku,
    jsme velice rádi, že jste byl s naší prodejnou spokojen.
    Vaši zpětnou vazbu předáme na prodejnu, kde z ní budou mít určitě velkou radost.
    Tým PLANEO.cz

• Objednávka dorazila z e-shopu na prodejnu velmi rychle

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Jsme velice rádi, že jsme v tomto směru naplnili Vaše očekávání!
    Těšíme se na Vaši další návštěvu!

• Cena výrobku.
    • Krátký dodací termín.
    • Volba doručení ve vámi stanovený termín, i při volbě komfortní dodávky chybí. Prostě musíte být doma, nebo mít někoho, kdo tam v době doručení být může.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za zpětnou vazbu a velice se omlouváme za komplikace s dodací dobou.
    Věříme, že v případě příštího nákupu již proběhne vše bez komplikací!

Jako vždy spokojenost

Skvělá spolupráce

• Ano

Tým PLANEO.cz

Hloupějších prodavaček na světě už není

• Super ceny

Příjemný personál, dobré ceny

• Profesní jednání

Vážený zákazníku,
    Těšíme se na Vaši další návštěvu!
    Tým PLANEO.cz

Při koupi nám bylo řečeno, že máme 14 dní na vyzkoušení a možnost vrácení zboží, ale neřekli nám že budou strhávat 10-15% z kupní ceny, důvody samozřejmě chápu ale ty informace měli sdělit hned, to jsme si chtěli koupit ještě o dvě třídy lepší stroj, no bohužel asi koupíme ale jinde.

Vážený zákazníku,
    velice děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že se i přes drobné komplikace podařilo vše vyřešit k Vaší spokojenosti.

Vše proběhlo v pohodě.

Tým PLANEO.cz

• Nemám co dodat, naprosto spokojen, vysoce profesionální a milý zaměstnanec.

• Vše OK!

Vše OK!

Vážený zákazníku,
    jsme velice rádi, že jste byl s naší prodejnou spokojen.
    Tým PLANEO.cz

rychle vyrizeni a velice mily a slusny prodavac