• Sortiment
    • Komunikace po mailu
    • Zboží nebylo odesláno

Dostupné zboží skladem (objednáno 15.8. ráno, avizované doručení 17.8.) nebylo doposud (22.8.) předáno přepravci. Byť mi bylo v samostatném emailu opakovaně slíbeno, že udělám-li 15. objednávku, tak to 16. zabalí a odešlou, abych to do pátku 18.8. měl doručené...

Bohužel e-shop nemohu doporučit… po odeslání objednávky nepřišel žádný e-mail a zboží po týdnu stále nepřišlo… jediné co přišlo je dotazník na spokojenost e-shopu.

Objednávka nedorazila. Nedorazilo ani potvrzení o objednávce. Telefon nikdo nezvedal. Objednáno 2x.

• Drahá doprava a dlouhé čekání na doručení.

Objednáno a zaplaceno 10. 05. 2022, dnes 26. 05. 2022 zboží nikde.

Reakce obchodu PivniSet.cz

omlouváme se za zpoždění. Pokud chcete vrátit peníze napište nám a hned tak uděláme. Děláme vše pro to abychom mohli zboží expedovat co nejdřív.

• krom automatické odpovedi žadná reakce obchodu ani dopravce ale ohodnocení o to si napsali.

• Zboží na eshopu skladem, ale v reálu skladem není. Bez jakékoli domluvy objednávka stornována.

Objednal jsem jednou již před rokem, zboží nedošlo. Letos omylem znovu a zatím také nedošlo. Bohužel v obou případech bylo uhrazeno předem kartou.

Reakce obchodu PivniSet.cz

dovolím si reagovat na vaši reakci. Objednal jste si zboží 2. 9. 2020 a 7.9.2020 se vám zásilka expedovala. Ozvaj jste se pak po více jak roce a to 13.9.2021 s tým, že zásilka nedorazila.
    Kontrolovali jsme to v systému kurýrní služby ukazuje zásilku jako doručenou, také nám GLS zaslal potvrzení s podpisem vašeho pracovníka. Také máme fakturu od GLS kde nám fakturují doručení zásilky.

Bohužel je to více jak rok co jste se ozval. A vše ukazuje u zásilky jako doručení. Doporučuji vám kontaktovat vaše pracovníky a skuste to dohledat u vás. Jen je to více jak rok co jste se ozval a nám vše ukazuje jako doručené.

A abychom doplnil:
    první objednávka zaplacena nám ukazuje jak doručená (z dna 2. 9. 2020)
    druha objednávka se stornovala (z dna 13.9.) - a požádali jsme vás o číslo účtu po vrácení peněz

• po odstoupení od smlouvy mi byli promptně vráceny zaplacené peníze
    • zboží které je prezentováno jako skladem, skladem není
    • i přes upozornění prodejce na tuto skutečnost , je mu to jedno
    • prodejce se neobtěžuje informovat zákazníka a tvrdí, že se asi ztratil email
    • udává termín dodání, který není schopen dodržet a je nutno mu znovu volat
    • v zásadě jsem měl pocit, že ho objednávkou dost obtěžuji

Reakce obchodu PivniSet.cz

mrzí nás tato komplikace. Děláme vše pro to abychom měli aktuální stavy na eshopu co se týče dostupnosti. Jen někdy se stane, že je daný produkt nedostupný. Bohužel to bylo tak ve vašem případe.

• Dřevěné desky prodávaných stolů a lavic u pivních setů skrz naskrz samovolně praskají, což je prý normální a nevztahuje se na to záruka
    • Úmyslně neférové jednání
    • Neochota jakkoli řešit případné problémy / reklamace

Pyšní se kvalitními kovovými částmi pivních setů s dlouhou 4letou garancí, ale to že vám po pár měsících sama od sebe skrz naskrz praskne dřevěná deska stolu je prý něco, s čím musíte počítat, protože je to u dřeva normální... Jako výmluvu v případě reklamace uvádí, že o tom informují na stránkách produktu. Ano, a to touto větou psanou nejmenším písmem na úplném konci stránky: "Výrobek není určen k vystavování vlhku a dešti. Vlivem deště a teplotních rozdílů může dojít ke změně vlastností." Stůl jsme měli celou dobu v altánu, tedy neustále pod střechou a tudíž déšť či výrazně větší vlhkost vůbec nezažil. Očividně tedy neumí pracovat se dřevem, používají dřevo nedostatečně vyschlé a i přes to, že se stůl skládá z několika slepených dílů, je schopen samovolně prasknout. Nebavím se o nějaké malé prasklince, ale o více než 40cm dlouhé prasklině, kde vznikl i výškový rozdíl mezi oběma částmi. Něco, co u obroušené a nalakované desky rozhodně nemá co dělat. A to jsme si ještě připlatili za jakési "PROFI" provedení. Tomuto eshopu se tedy doporučuji vyhnout velkým obloukem, jelikož prodávají nekvalitní produkty a k tomu ještě postrádají jakoukoli ochotu řešit případné reklamace.

Reakce obchodu PivniSet.cz

mrzí nás vaše špatná zkušenost. Pivní sety mají dřevěné desky. Dřevo je přírodní materiál. Vplyvem vlhka deště dřevo mění své vlastnosti. Dřevo nasává vlhko a vodu. Pak dochádza k jeho rozťažení a když je horko pak se stahuje. V závislosti od toho dřevo mění své vlastnosti. Dle toho může dojít také k prasknutí nebo zvlnění (ohnutí desky). Vše závisí od toho jak dlouho a jakým rozdílum bylo dřevo vystavěno.
    Na tento fakt je také uveden v popisu výrobku.

Když jsem dělali pronájem pivních setu. Pokaždé když byl déšť tak sme je kryli aby nezmokli.

• objednané zboží mi nikdy nebylo doručeno a jen neustále posouván termín dodání

Reakce obchodu PivniSet.cz

Velmi mě mrzí vaše nespokojenost. Zboží který se prodává nejvíce se snažíme mít skladem celoročne.Vo vašem případě se jednalo o zakázkovou výrobu. O zboží, které neděláme běžně. Nakolik byla sezóna v plném proudu tak bohužel jsme to nestihli v takovém čase abyste byli spokojeni. Každý rok se snažíme zlepšovat už nyní připravujeme položky o které rozšíříme sklad na další sezónu. Také se budeme snažiť mít skladem i váš rozměr setu.

• V Makru ho mají za 4.200 Kč.

Reakce obchodu PivniSet.cz

Ano víme, že je rozdíl. Jen doporučuji zkontrolovat použité materiály. Rozdíl je v tlouštce materiálu. Jak desky tak kovové nohy. To je hlavní rozdíl.

• Pivní sety přišly ve velmi špatné kvalitě.

Určitě obchod nedoporučujeme!

Reakce obchodu PivniSet.cz

Naše pivní sety jsou dodávané v přísně střežené kvalitě. Jejich technické parametre zodpovídají popisu. Nemáme více šarží. Děláme jenom jednu kvalitu. Co se týče poškození jak jste psal tady na heuréce. Při převzetí je nutné zásilku zkontrolovat. Pokud vykazuje poškození je možné její převzetí odmítnout anebo sepsat protokol s přepravcem. Do protokolu je nutné zapsat počet poškození a počet poškozených položek. Také je možné tovar reklamovat. Dle reklamačního řádu máme na vybavení reklamace 30 dní. Obvykle nám stačí zaslat fotografie a pokud je to možné umíme reklamaci vybavit podstatně rychleji. Obvykle jsme schopný reklamaci vybavit do 7 dní. Pokud máte výhrady k našemu balení také nám stačí zaslat fotografie a do budoucna umíme zlepšit způsob balení. Pokud nám však zákazník nezašle fotografie anebo popis problému na mail neumíme se vyjádřit nebo nám chybí zpětní vazba.