• Bylo to dodáno rychle
    • Dobře zabaleno

• Velmi kvalitní zbož
    • trošku nestíhají vyrábět

Bohužel zboží které jsem chtěl měli komplet vyprodané a nestíhala výroba, zakoupil jsem tedy o 20cm delší a nakonec jsem ho jako omluvu dostal za cenu toho levnějšího. Tohle je správný přístup k zákazníkovi.

• kvalita
    • ochota
    • servis

Byl jsem překvapen kvalitou dodaného zboží navíc za super cenu. Obchod doporučuji a děkuji.

• Sortiment
    • Komunikace po mailu
    • Zboží nebylo odesláno

Dostupné zboží skladem (objednáno 15.8. ráno, avizované doručení 17.8.) nebylo doposud (22.8.) předáno přepravci. Byť mi bylo v samostatném emailu opakovaně slíbeno, že udělám-li 15. objednávku, tak to 16. zabalí a odešlou, abych to do pátku 18.8. měl doručené...

Bohužel e-shop nemohu doporučit… po odeslání objednávky nepřišel žádný e-mail a zboží po týdnu stále nepřišlo… jediné co přišlo je dotazník na spokojenost e-shopu.

Rychle a kvalitně. Maximální spokojenost

Objednávka nedorazila. Nedorazilo ani potvrzení o objednávce. Telefon nikdo nezvedal. Objednáno 2x.

Super, rychlé dodání a zboží doručeno v pořádku.

Spokojennost a výborné jednání. Objednávka byla de našich představ.

• Drahá doprava a dlouhé čekání na doručení.

Vše v pohodě.

Objednáno a zaplaceno 10. 05. 2022, dnes 26. 05. 2022 zboží nikde.

Reakce obchodu PivniSet.cz

omlouváme se za zpoždění. Pokud chcete vrátit peníze napište nám a hned tak uděláme. Děláme vše pro to abychom mohli zboží expedovat co nejdřív.

• krom automatické odpovedi žadná reakce obchodu ani dopravce ale ohodnocení o to si napsali.

• Rychlé a bezproblémové jednání.

• Zboží na eshopu skladem, ale v reálu skladem není. Bez jakékoli domluvy objednávka stornována.

• kvalitní zboží
    • expresní vyřízení a odeslání objednávky

Objednal jsem jednou již před rokem, zboží nedošlo. Letos omylem znovu a zatím také nedošlo. Bohužel v obou případech bylo uhrazeno předem kartou.

Reakce obchodu PivniSet.cz

dovolím si reagovat na vaši reakci. Objednal jste si zboží 2. 9. 2020 a 7.9.2020 se vám zásilka expedovala. Ozvaj jste se pak po více jak roce a to 13.9.2021 s tým, že zásilka nedorazila.
    Kontrolovali jsme to v systému kurýrní služby ukazuje zásilku jako doručenou, také nám GLS zaslal potvrzení s podpisem vašeho pracovníka. Také máme fakturu od GLS kde nám fakturují doručení zásilky.

Bohužel je to více jak rok co jste se ozval. A vše ukazuje u zásilky jako doručení. Doporučuji vám kontaktovat vaše pracovníky a skuste to dohledat u vás. Jen je to více jak rok co jste se ozval a nám vše ukazuje jako doručené.

A abychom doplnil:
    první objednávka zaplacena nám ukazuje jak doručená (z dna 2. 9. 2020)
    druha objednávka se stornovala (z dna 13.9.) - a požádali jsme vás o číslo účtu po vrácení peněz

• po odstoupení od smlouvy mi byli promptně vráceny zaplacené peníze
    • zboží které je prezentováno jako skladem, skladem není
    • i přes upozornění prodejce na tuto skutečnost , je mu to jedno
    • prodejce se neobtěžuje informovat zákazníka a tvrdí, že se asi ztratil email
    • udává termín dodání, který není schopen dodržet a je nutno mu znovu volat
    • v zásadě jsem měl pocit, že ho objednávkou dost obtěžuji

Reakce obchodu PivniSet.cz

mrzí nás tato komplikace. Děláme vše pro to abychom měli aktuální stavy na eshopu co se týče dostupnosti. Jen někdy se stane, že je daný produkt nedostupný. Bohužel to bylo tak ve vašem případe.

+ přijatelné ceny
    + dobrá komunikace s obchodem
    + vstřícné jednání