• ochranné sklo nedrží, když se na mobil dá i kryt

Reakce obchodu Picasee.cz

mrzí nás, že nejste s objednávkou spokojena, avšak do dnešního dne neevidujeme reklamaci. Pro vyřešení požadavku nás neváhejte kontaktovat.

Team Picasee

• Vyžadují zaplacení dopravy v případě že zboží nevyzvednete.
    • Dlouhá doba dodání.

Dlouhé čekání a potom když zboží člověk nevyzvedne protože vše vyřešil jinak, tak chtějí zaplatit dopravu.

Reakce obchodu Picasee.cz

mrzí nás, že nejste s objednávkou spokojen, avšak v době objednávání nebyl produkt skladem. Ten jsme do 4 dnů naskladnili a zboží ihned odeslali. Pokud jste již o zásilku neměl zájem, stačilo nás kontaktovat, objednávku bychom stornovali. Nyní požadujeme uhrazení dopravy, a to proto, že nepřevzetím zásilky nám byla způsobena škoda.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Team Picasee

• Milý přístup, vyhověly změně fotky na krytu po objednání
    • Rychle dodání
    • Zaplatila jsem si nejdražší verzi krytu a po měsíci je již nehezky vidět každá rýha, takže vypadá jak kdybych ho měla tak rok.

Reakce obchodu Picasee.cz

mrzí nás, že nejste s objednávkou spokojena, avšak do dnešního dne neevidujeme reklamaci. Pro vyřízení požadavku nás neváhejte kontaktovat.

Ochranné sklo dorazilo prasklé

Reakce obchodu Picasee.cz

mrzí nás, že nejste s objednávkou spokojen/a, avšak do dnešního dne neevidujeme reklamaci. Pro vyřízení požadavku nás neváhejte kontaktovat.

Team Picasee

• Už jsem o doručeném zadniho kryru napsal,takže ještě jednou. Kryr s foto oproti minulé dodané objednavky je měky a foto je matny povrch a vroubkovaný!! kryt z minulého roku byl povnější leskly a hladký,byl jsem přesvědčen,že i tento bude stejně kvalitni!! S pozdravem Kraina

Reakce obchodu Picasee.cz

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že jste spokojený. Budeme se těšit na další spolupráci.

Picasee - Dress your phone | ORIGINAL ❤️

• Ochotně a rychle řešili reklamaci.
    • Fotka na obalu je vážně pekna.
    • Obal přišel ve skoro až luxusní krabičce.
    • Už po měsíci se začala barva z obalu loupat.

Reakce obchodu Picasee.cz

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že jste spokojený/á. Budeme se těšit na další spolupráci.

• Zásilkovna není schopna 4 dny doručit zásilku

Picasee - Dress your phone | ORIGINAL ❤️

Obchod využívá klamavou reklamu na Ultimate kryty, v žádném případě Vám neochrání telefon při pádu z 5ti metrů, když jsem je na to upozornila, že nesplňují to co udávají a jejich reklamy jsou klamavé, protože jen po pádu z ruky kryt napraskl a telefon se rozbil, jediné na co mi odpověděli bylo, že náhradu na telefon neposkytují a pošlou mi nový kryt. Směšné, na rozbitý telefon.. nikdo po nich nechtěl náhradu za nový telefon, ale vyjádření k jejich reklamám, kterých je plný internet. Bohužel, k tomu se nikdo nevyjádřil. Když sem jim sdělila, že nový kryt nepotřebuji, že telefonem již nedisponuji, a pokud tedy chtějí mi poskytnout nový kryt, tak na jiný druh telefonu, tak to už nejde, oni sice chápou, že mi je nový kryt k ničemu, ale jinak to udělat nejde… opravdu, pro zákaznický přístup…takže výsledkem je, že firma je asi spokojená a mě se válí nepoužitelný kryt v šuplíku i s rozbitým telefonem.

Reakce obchodu Picasee.cz

mrzí nás, že nejste s objednávkou spokojena, avšak do dnešního dne neevidujeme reklamaci v systému. Jako prodejce obalů na telefon poskytujeme záruku na námi vyrobený produkt, tedy obal, nikoli na zařízení, které bylo poškozeno pádem. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Team Picasee

Objednal jsem kryty na telefon 15 PRO přišly jiné na jiný telefon. Po reklamaci přišlo, abych zaplatil dopravné zpět. Po urgenci, že bude vymáháno soudem, změna a obchod objednal dopravu. Tím to neskončilo. Obchod zaslal správné kryty, ale jen polovinu. Po telefonu a ústní reklamaci obchod zaslal zbytek krytů dle platby. Nemám tolik času na řešení něčí neschopnosti. Již nikdy.

Reakce obchodu Picasee.cz

mrzí nás, že nejste s objednávkou spokojen, reklamace byla vyřízena a bylo doposláno chybějící zboží.

Team Picasee

Dodali jiny obal, ktery mohu vyhodit (na telefon nesedi). Napsal jsem jim, prisla stroha odpoved, at si zadam reklamaci jejich webu. Zadal jsem, zadna odpoved jiz nekolik dni…nikdo se mnou nekomunikuje…asi tam budu muset zavolat…

Reakce obchodu Picasee.cz

reklamace Vám byla ještě v den vytvoření uznána a byl Vám obratem zaslán nový kryt.

Team Picasee

Kryt na telefon dorazil v naprosto jine kvalite mez byla puvodni fotografie. Na Zakaznicke centrum jsem se nedovolala na email reagovali po nekolika dnech s informaci ze si mam oficialne zadat reklamaci. V reklamacnim emailu ale bylo presne to, vo je pozadovano v reklamacnim formulari ktery jsem bohuzel (ma chyba) na prvni dobrou nenasla.

Team Picasee

• Objednal jsem si sklo na Motorolu a poslali mě menší sklo než bylo objednáno,už od nich nikdy nic nekoupím.

Nedoporučuji

Reakce obchodu Picasee.cz

mrzí nás, že nejste s objednávkou spokojen, avšak do dnešního dne neevidujeme reklamaci. Pro vyřízení požadavku nás neváhejte kontaktovat.

• Vlastní design obalu
    • Obal dobré kvality
    • chybí obaly na vlajkové lodi výrobců
    • nabídka neúplná, na vše stručná odpověď "nevedeme"
    • kvalita ochranných skel mizerná

Obal dobrý, sklo nepoužitelné, skončilo zlomené v koši.

• 3dny po objednání bez informace

Reakce obchodu Picasee.cz

objednávka na Vaši žádost stornována, na email Vám přišlo také potvrzení o stornu objednávky.

• kvalitní potisk
    • kvalitní silikonový kryt
    • cena (design je Český, výroba Čína)

Pouze dvě hvězdy za přemrštěnou cenu vzhledem k výrobě v Číně. Náklady malé a marže vysoká. Normálně takové obchody nepodporuju, ale bohužel na můj mobil se kryt shání velmi těžko.

• Hezky zabalené
    • Zaslán kryt na jiný typ telefonu
    • Vadný kus krytu, vrátila jsem a ještě platila poštovné, ikdyz nebyla chyba na mé straně

Reakce obchodu Picasee.cz

kryt byl zaslán na zpětný štítek, tudíž na náklady eshopu. Jakmile jsme kryt obdrželi, byl Vám zaslán správný kryt.

Team Picasee

• Objednala sem si uvas. A. Nikdo mi ještě nedal vědět nemám číslo objednávky píšu. Spraví a nikdo nereaguje

Reakce obchodu Picasee.cz

objednávka byla do 24 hodin odeslána spolu s emailem o odeslání objednávky.

Team Picasee

Nikdo se mnou nekomunikuje potrebuju vyměnit zboží ale nikdo neodepisuje

Reakce obchodu Picasee.cz

bohužel od Vás kryt na výměnu zboží stále nedorazil, pro výměnu zboží kryt zašlete zpět na eshop.

Team Picasee

Snažil jsem se reklamovat a nikdo na reklamaci nereagoval

Reakce obchodu Picasee.cz

reklamaci od Vás bohužel neevidujeme, pokud potřebujete s vytvořením reklamace pomoci, neváhejte nás kontaktovat.

Team Picasee

Katastrofa objednala jsem si ochranné skla se zeleným rámečkem (svítícím) zrovna byla akce 2+1 za 799Kč, bohužel to byla jedna velká katastrofa, přítel rámeček celý v hájí na několika místech mu to odletělo, odlomilo, sklo se mu začalo posunovat na displeji takže ho má úplně šejdrem a mě se dnes taky odlepil rámeček, za ty peníze bych čekala nějakou kvalitu ale upřímně i sklo z Ali je kvalitnější. Mrzí mě to, že jsem vyhodila tolik peněz za takovou hrůzu. Jinak doba dodání v pohodě.

Reakce obchodu Picasee.cz

mrzí nás, že nejste s objednávkou spokojena, avšak do dnešního dne neevidujeme reklamaci, nemohli jsme tedy problém řešit. Pro jeho vyřešení nás neváhejte kontaktovat.