• kvalita zboží (23)
  • balení (17)

• Kvalitní potisk
    • Kryt vypadá stejně jako si ho navrhnete
    • Škoda ze nemáte v nabídce kožené kryty

• kvalita
    • lidská komunikace

Reakce obchodu Picasee.cz

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že jste spokojen/a. Budeme se těšit na další spolupráci.

Sdílejte Váš originální kryt na Instagramu s označením naší značky @picasee.eu a budete zařazen/a do slosování o kryt zdarma. Losujeme každý měsíc. :)

• nakoupil v obchodě Picasee.cz před 2 týdny

Obal přišel v luxusní sololitové krabičce, obal krásný, krásně natištěné... Picasee.cz na mě udělal fakt dojem, příští obal jedině odtud.

• nakoupil v obchodě Picasee.cz před 2 měsíci

• Tvoření vlastních motivů
    • Nádherně zabaleno :*
    • Žádné

good

Dobrý den Lubko,
    mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že jste spokojen. Budeme se těšit na další spolupráci.

Sdílejte Váš originální kryt na Instagramu s označením naší značky @picasee.eu a budete zařazen do slosování o kryt zdarma. Losujeme každý měsíc. :)

• nakoupil v obchodě Picasee.cz před 3 týdny

Zboží přišlo krásně zabalené a vypadá jako na obrázku. Za mě super koupě. Děkuji za tento obchod

Dobrý den Veroniko,
    mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že jste spokojena. Budeme se těšit na další spolupráci.

Sdílejte Váš originální kryt na Instagramu s označením naší značky @picasee.eu a budete zařazena do slosování o kryt zdarma. Losujeme každý měsíc. :)

• nakoupil v obchodě Picasee.cz před 3 týdny

• fotka na obalu je opravdu ostrá, kvalitní tisk, rychlé dodání zásilky

• nakoupil v obchodě Picasee.cz před 4 týdny

• Kvalita výrobku
    • Přijatelné ceny

Dobrý den Kristýno,

• Rychlé
    • Nádherné balení
    • super zpracování
    • sedí skvěle na typ telefonu

Neskutečně rychlý obchod - v neděli objednáno, v úterý doručeno...nádherné balení, úžasné provedení. Jiné eshopy s touto službou nabízí zpracování a doručení v řádu týdnů. Všem vřele doporučuji!!

Dobrý den Lucie,

• nakoupil v obchodě Picasee.cz před 1 měsícem

• Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Picasee.cz

Sdílejte Váš originální kryt na Instagramu s označením #picasee nebo naší značky @picasee.eu a budete zařazen/a do slosování o kryt zdarma. Losujeme každý měsíc. :)

• nakoupil v obchodě Picasee.cz před 1 měsícem

• bomba, rychlost dodání neskutečná, krásně zabalené, super!

• nakoupil v obchodě Picasee.cz před 1 měsícem

• doporucuji zbozi ve vybornem stavu v krasne krabicce vhodne i jako darek

Reakce obchodu Picasee.cz

Sdílejte Váš originální kryt na Instagramu s označením #picasee nebo naší značky @picasee.eu a budete zařazena do slosování o kryt zdarma. Losujeme každý měsíc. :)

• nakoupil v obchodě Picasee.cz před 1 měsícem

• rychlost, ochota, úžasný výsledek obalu

Dobrý den Míšo,

• nakoupil v obchodě Picasee.cz před 1 měsícem

• Jedinecnost. Kvalita. Rychlost.

100proc,,,se vratim a objedn.znovu.

Reakce obchodu Picasee.cz

Sdílejte Váš originální kryt na Instagramu s označením #picasee nebo naší značky @picasee.eu a budete zařazen do slosování o kryt zdarma. Losujeme každý měsíc. :)

• nakoupil v obchodě Picasee.cz před 1 měsícem

Velmi doporučuji, rychle dodání a úžasný zákaznický servis

• Nakupoval jsem zde poprvé
    • Zatím vše v pořádku

spokojenost

• nakoupil v obchodě Picasee.cz před 1 měsícem

• Rychlost doručení, kvalitně zabalené, dárková krabička, obal sám o sobě naprostá dokonalost
    • Žádné

Určitě jsem neobjednala naposledy!

• nakoupil v obchodě Picasee.cz před 1 měsícem

Super obchůdek, bleskové doručení.

• Rychlost jednani