Snažil jsem se reklamovat a nikdo na reklamaci nereagoval

Reakce obchodu Picasee.cz

reklamaci od Vás bohužel neevidujeme, pokud potřebujete s vytvořením reklamace pomoci, neváhejte nás kontaktovat.

Team Picasee

Katastrofa objednala jsem si ochranné skla se zeleným rámečkem (svítícím) zrovna byla akce 2+1 za 799Kč, bohužel to byla jedna velká katastrofa, přítel rámeček celý v hájí na několika místech mu to odletělo, odlomilo, sklo se mu začalo posunovat na displeji takže ho má úplně šejdrem a mě se dnes taky odlepil rámeček, za ty peníze bych čekala nějakou kvalitu ale upřímně i sklo z Ali je kvalitnější. Mrzí mě to, že jsem vyhodila tolik peněz za takovou hrůzu. Jinak doba dodání v pohodě.

Reakce obchodu Picasee.cz

mrzí nás, že nejste s objednávkou spokojena, avšak do dnešního dne neevidujeme reklamaci, nemohli jsme tedy problém řešit. Pro jeho vyřešení nás neváhejte kontaktovat.

• Kvalita neodpovidá ceně
    • Doplňky nejdou kompaktibilní, a jrjich cena neodpovídá kvalitě zboží
    • Jednání při telefonickém rozhovoru postrádalo slušnost, nedoporučuji
    • Vyhozených 2040 kč, celá objednávka vrácena, nejsem spokojen s pohřební kolekcí za 2 roky co jsem objednával ženě kryt se nikam neposunula, konkurence, je barevnější, modernější,a hlavně levnější.

Nikdy víc

Reakce obchodu Picasee.cz

mrzí nás, že nejste s objednávkou spokojen, avšak Vaše reklamace byla zamítnuta, z důvodu zakoupení vlastního designu, u kterého nelze odstoupit od kupní smlouvy. Informace, že obaly nejsou kompatibilní s ochrannými skly fotoaparátu máme uvedeno na webových stránkách.

• Rychle dodani
    • Kryt neni udělaný přesný k telefonu nechrání displej a zadní strana za pár dní škrábance za ty 900 by to chtělo víc kvalita teda

Reakce obchodu Picasee.cz

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že jste spokojena/ý. Budeme se těšit na další spolupráci.

Hezký den
    Picasee - Dress your phone | ORIGINAL ❤️

• Lidi na Honor 90 5G 512G nekupujte nic! Sklo na display nesedí, nebo oba kraje se nedali přilepit (asi je větší než display) a skla na foťák do druhého dne upadli obě. Dodržení vyčištění, odmaštění proběhlo dle návodu. Skončilo vše v koši.
    Je jen na vás koupit, nebo ne...
    Sklamání!

Reakce obchodu Picasee.cz

mrzí nás, že nejste s objednávkou spokojen, avšak do dnešního dne neevidujeme reklamaci. Pro vyřízení požadavku nás neváhejte kontaktovat.

Team Picasee

Objednal jsem kryt ultimate magsafe, bohužel magnet je natolik slabý, že na sobě neudrží ani magsafe peněženku, takže logicky těžký telefon neudrží ani na magsafe nabíječce. Abych ho reklamoval a musel jsem kvůli tomu kupovat další pouzdro se jim mohu vyprdnout, takže jen chci varovat před tím, jaké šmejdy tady prodávají! Rovněž ochranné sklo na displej je totální podřadný šmejd, jelikož má širší černé rámečky než je zobrazovací plocha telefonu, takže část displeje po jeho obvodu uřízne! Kvalitní skla mají černý obvod rámečku viditelně menší. Takhle si seriózní obchod opravdu nepředstavují, když dva objednané produkty stojí naprosto za ….

Reakce obchodu Picasee.cz

mrzí nás, že nejste s objednávkou spokojen, avšak do dnešního dne jsme neobdrželi zpět obal, abychom mohli obal překontrolovat. Neváhejte nás kontaktovat, pro vyřízení požadavku.

Team Picasee

• kvalita produktu - kryt za 500 si myslim že by měl vydržet více jak rok; slabý v rozích

když jsem si kupoval tento kryt myslel jsem si, že vydrží všechno. Po roce jsem zjistil že asi ne. Začalo to jedním rohem a teď už tam ten telefon skoro nedrží. Příště si radši koupím silikon za 80 kaček

Reakce obchodu Picasee.cz

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že jste spokojen/a. Budeme se těšit na další spolupráci.

Hezký den
    Picasee - Dress your phone | ORIGINAL ❤️

• Absolutně nesedí doba dodání

Objednával jsem ochranné sklo, kde byla doba dodání 4-14 dní, ale ani po 14 dnech sklo nedorazilo. Když jsem psal s dotazem, kdy dorazí, tak mi bylo sděleno, že si ještě 2 týdny počkám. Týden na to mi bylo sděleno, že si počkám ještě nejméně 2 týdny. Objednávku jsem proto zrušil. Údajně prý čekali na dodavatele. Chápu, že dodavatel má zpoždění, ale v tomto případě nechápu proč produkt nabízí.

Reakce obchodu Picasee.cz

dodavatel měl bohužel dlouhodobý výpadek, což se stát může. Proto jsme Vás také kontaktovali o prodloužené době dodání a peníze Vám vrátili.

Team Picasee

S obchodem spokojen nejsem. Ze 4 objednaných krytů, došlo u 2 ke stejnému poškození - rámeček, který je okolo telefonu, se odlepil od zadní části krytu.
    Reklamační proces byl také hrůza. Žádal jsem o vrácení peněz, protože v produkty už nemám důvěru a nejsem s nimi spokojen. Bez vyjádření a omluvy mi ale zaslali znovu stejné kryty a až na základě mého dotazu jsem dostal vyjádření, že peníze vrátit nelze, protože jsem zakoupil custom kryt.

Reakce obchodu Picasee.cz

mrzí nás, že nejste spokojen, avšak reklamační proces proběhl v souladu našich OP, se kterými jste byl seznámen při potvrzení objednávky.

• Rychlost dodání.
    • Sklo je težce nepovedená čína, cena je tedy uplne mimo realitu.

Team Picasee

• Kryty maju krasne aj keď sa vetsina robi v Číne

Bohužiaľ kryt bol iny než som objednal na fotke bolo nezafarbene sklíčko fotoaparátu a tak sa mi to páčilo.. Prišlo fotkou polepene aj sklíčko fotoaparátu bez toho aby to somnou konzultovali..

Reakce obchodu Picasee.cz

mrzí nás, že nejste s objednávkou spokojen/a, avšak do dnešního dne neevidujeme reklamaci. Pro vyřešení požadavku nás neváhejte kontaktovat.

Team Picasee

• Lepidlo vyteče do všech stran, tlačítek, mikrofonu.

Obchod nedoporučuji, skla nejsou nic dobrého, jen máte lepidlo po celém telefonu a pošlou sadu bez ubrousku na vyčištění. Po úspěšné reklamaci už nechcete znovu riskovat takovýto problém, ale nejsou schopni zrušit objednávku. Mají to dost pomatené. Už nikdy víc.

Reakce obchodu Picasee.cz

mrzí nás, že nejste s objednávkou spokojen, již jsme Vám vrátili peníze.

• Rychle vyrizeni objednavky
    • Nekvalitni ochranne skla na mobil

Reakce obchodu Picasee.cz

mrzí nás, že nejste spokojen/a s objednávkou, avšak do dnešního dne neevidujeme reklamaci. Pro vyřešení požadavku nás neváhejte kontkatovat.

Team Picasee

• Obrázek na krytu není vystředěný, u vybraného motivu dva plameňáci tak má jeden uříznutá ocasní pera a vedle druhého je 0,5 cm místa (holt se nepovedlo).

Reakce obchodu Picasee.cz

mrzí nás, že nejste s objednávkou spokojena, avšak do dnešního dne neevidujeme reklamaci. Pro vyřízení požadavku nás neváhejte kontaktovat.

Team Picasee

• Zboží neodpovídá popisu !!! Vrácení na vlastní náklady. Zboží jsem odeslal a firma mě ho nepřevzala Toto jsem ještě nezažil. Z jednoho skla na telefon-dvakrát poštovné a sklo o velký kus menší. Pokus se chceme rozčilovat a strácet čas a peníze nakupujte zde....Dopita Martin

Reakce obchodu Picasee.cz

ohledně Vaší reklamace jsme Vás již kontaktovali.

Team Picasee

• množství druhů a typů mobilních telefonů
    • při nahrání fotky nedokáže upozornit na to, že kvalita je "mizerná", takže můj potisk barevně sice hezký, ale protože nebyla asi kvalitní fotka, tak je to máznuté, rozostřené :-(

Team Picasee

• Dva kryty jsem si kupovala dříve na jiný druh telefonu a super
    • Rychlé doručení
    • Hezké balení
    • Kryt mi poprvé přišel a nešel pomalu ani nasadit. Byl velmi ohnutý. Na to mi byl poslán kryt nový, který ovšem taky odstává a tlačítka nejdou zmáčknout.

Reakce obchodu Picasee.cz

mrzí nás, že nejste s objednávkou spokojena, Vaši reklamaci jsme přijali a odeslali Vám nový kryt.

Team Picasee

Kryt s vlastní foto v pořádku,ale ochranné sklo nikoliv

Team Picasee

Dobrý den. Bohužel jsem si koupila ochranné sklo za 349 Kč m , což je dost. Šlo o PICASEE 3D UV OCHRANNÉ SKLO PRO XIAOMI 13 PRO. Sklo jsem očistila, nalepila tekutinu, dala na ní sklo. Zůstal tam uprostřed obrovský mastný barevný flek. Tekutina se do stran vůbec nerozlila, pouze dolů, kde vytekla pod sklem vtekla do zástrčky na nabíjení. Takže jsem ještě doufala, že se mi nerozbije nabíjení. Zkoušela jsem i tak nasvítit světlem podle návodu. Že třeba flek zmizí a tekutina se ještě rozlije... ale nic. Flek byl pořád. Takže jsem akorát sklo musela sloupnout. No, ono ani nedrželo. Ačkoliv jsem ho vyčistila, tekutinu už nemám pro to, abych to mohla zkusit znovu. Ačkoliv nemyslím, že by to šlo lépe. Ale hlavně - nemám teď žádné ochranné sklo. Ani své staré, které jsem sloupla. Takže mi nezbývá než koupit jiné jinde. A doufat, že mi teď mobil bez ochrany někde nespadne. Takže i s poštovným mě krásně sklo vyjde na dalších skoro 450. Tomu říkám výhodná koupě.
    Vše jsem dělala přesně podle návodu. Podle popisu na vašem webu má jít o úplný zázrak. Ale místo toho je to akorát nekvalitní produkty z Číny. A přitom s vašimi obaly jsme spokojená. Škoda. Je to zklamání.

Reakce obchodu Picasee.cz

mrzí nás, že nejste s objednávkou spokojena, reklamaci jsme přijali a vrátili Vám peníze.

Team Picasee

• Už před týdnem jsem udělal objednávku a stále nic nedorazilo.
    Přitom píšete, že zboží za 1 - 2 dny.

Reakce obchodu Picasee.cz

u Vaší objednávky se zdrželo odeslání, neboť jste žádal doplnění slevového kódu, který jste zapomněl zadat. Zdržení tak nevzniklo na naší straně.