• Rychlé dodání, příznivá cena.

Vše v pořádku

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaši další objednávku :-)

Nakupovala jsem poprvé, proto jsem byla překvapena rychlému vyřízení objednávky. Mohu jen doporučit.

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaši další objednávku :-)

Byl to můj první nákup v tomto obchodě a jsem spokojená.

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaši další objednávku :-)

• Spokojenost. Zboží bylo skladem. S kvalitou jsem spokojena, stejně jako s péči o zákazníky, kdy jsem konzultovala sílu fólií.

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaši další objednávku :-)

rychlé dodání, hodnotný dárek!

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaši další objednávku :-)

• Od začátku jsem dostávala jen dobré rady i od klientského centra, chválím!

• Rychlé vyřízení objednávky

rychlost

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaši další objednávku :-)

První zkušenost s tímto obchodem. Bez problémů.

Vše ok, doporučuji.

• perfektní spolupráce
    • rozumné ceny
    • žádná

Maximální spokojenost, vše v naprostém pořádku. Vřele doporučuji!!!!!

super rychle vyřízeno

• Rychlé vyřízení

• Vždy dají něco navíc

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaši další objednávku :-)

• Rychlost, cena, komunikace. Nakupuji opakovaně a vždy vše k naprosté spokojenosti

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaši další objednávku :-)

Výběr, cena, rychlost dodání i komunikace.

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaši další objednávku :-)

objednaný gril jako jediný obchod nabídli zaslat složený
    Gril byl skladem
    Asi autorizovaný obchod pro Campingas

• Nízká cena

S obchodem jsem spokojen, jen jsem musel urgovat dodání dokladu o zaplacení.

Vše bylo ok