• nakoupil v obchodě Penzo.cz před 6 měsíci

• Zvlhčovač vzduchu za výbornou cenu a s led světlem měnícím barvy

Ráda doporučuji. Zboží jsem měla druhý den doma.

• vše OK
  • nakoupil v obchodě Penzo.cz před 6 měsíci

• všechno bylo v pořádku, komunikace výborná, řidič velmi příjemný

tento obchod vřele doporučuji a vůbec bych se nebála nakupovat znovu

• nakoupil v obchodě Penzo.cz před 6 měsíci

zbozi originalne zabaleno , pouze vyrobce se dopustil maleho prohřešku/ chyby .
    Obchod , na dotaz jak postupovat dale , okamzite a vstricne reagoval ,
    takze se domnivam , ze se jedna o velice slusneho obchodnika

• nakoupil v obchodě Penzo.cz před 6 měsíci

• Omlouva,ze bohužel zbozi nemaji skladem a druhy den vraceni penez zpet na ucet
    • Zboží ktere nemaji skladem by nemelo byt označováno na internetu,ze skladem je....

Přesto, že melo byt zbozi skladem,mi pak prisel druhy den email,ze zbozi jiz nemaji. Takze bohuzel diky tomu,ze meli napsano skladem a zbozi pak nebylo,jsem propasla sanci koupit treba nekde jinde,ale uz jsem bohuzel pak zbozi jinde nesehnala.

Reakce obchodu Penzo.cz

Dobrý den, v předvánočním prodeji se skladové zásoby mění každou minutu, pokud navíc zboží vybíráte přes porovnávače, tak je potřeba uvědomit si, že máte k dispozici staré informace, protože porovnávače aktualizují stavy skladů jen několikrát denně. Pokud chcete okamžitou, co nejpřesnější informaci ohledně skladů obraťte se na naše operátory - rádi a ochotně vám poradí. Penzo s.r.o.

• nakoupil v obchodě Penzo.cz před 6 měsíci

• Pochvala.Do objednávky jsem zadal jinou věc,po písemném přeobjednání nebyl žádný problém poslat to co potřebuji.Dík
    • Memám žádné.

Nakupoval jsem poprvé.

• nakoupil v obchodě Penzo.cz před 6 měsíci

Nemám žádný zkušenosti s obchodem,tak ze nemůžu zatím popsat

• spokojena

• vše ok
    • nenašel jsem

vše ok

• nakoupil v obchodě Penzo.cz před 6 měsíci

Špatná komunikace obchodu než poslali zboží, nakonec ale dorazilo. Tak že vše OK.

Reakce obchodu Penzo.cz

Děkujeme za Váš nákup. Jsme rádi, že se nakonec podařilo vše vyřídit k Vaší plné spokojenosti. Penzo s.r.o.

Nákup bez připomínek - objednáno - doručeno - s nákupem jsem spokojen

• 1
  • nakoupil v obchodě Penzo.cz před 7 měsíci

Byl jsem maximálně spokojen. Dobrá a srozumitelná komunikace.

• nakoupil v obchodě Penzo.cz před 10 měsíci

• nevím o žádné

Nemožnost sledování zásilky. Zahradní houpačka byla ohlášena v 7:00 ráno s dodáním do hodiny. Byla jsem již v zaměstnání 45 km daleko. Po vybalení bylo zjištěno 11- jedenáct! závad povrchu. Byla nabídnuta sleva 300,-Kč, více nebylo možné, protože by prý nic nevydělali. Vraceli jsme ji zpět. Teprve po třech týdnech urgování ji bylo možné předat k odvozu. Peníze vrátili pak všechny a včas.

Reakce obchodu Penzo.cz

Dobrý den, celá situace nás mrzí. Nicméně informace o zásilce získáváte vždy, a to potvrzením objednávky, informací o vyskladnění s číslem balíku a termínem doručení. Přepravce pak kontaktuje zákazníka telefonicky o termínu doručení a následně je zásilka doručena. Dále - po vybalení jste zjistila oděrky na laku a náznaky koroze v místech svárů. Vady a koroze byly způsobeny skladováním zboží u dodavatele, který své pochybení uznal. Při reklamaci zboží máte nárok na výměnu zboží, pokud to není možné (např. z důvodu doprodání položky), tak na vrácení peněz. To byl také Váš případ. Vyzvednutí přepravcem - bohužel, jak jsme Vás informovali, přepravní služby nedokážou vyzvedávat zásilky u zákazníků po 17.00 hodině. Závěr - v našem zájmu je na prvním místě Vaše spokojenost a ne dodávání nefunkčního nebo poškozeného zboží. I přes pečlivou kontrolu se to však může někdy bohužel stát. V takovém případě se snažíme vyřešit vše obratem a bezodkladně. Poučení - Jako zákazník věnujte zvýšenou pozornost o potvrzení objednávky, vyskladnění a informacím přepravců. V případě nejasností kontaktujte naše operátory, kteří Vám rádi poradí a vše upřesní. Pokud máte nepříznivou, exponovanou pracovní dobu, zvažte, zda je ve vašich silách objednané zboží vůbec převzít a v případě reklamace předat přepravci. I tyto problémy jsme schopni řešit, jen o nich musíme včas vědět. Pro spokojenost našich zákazníků se snažíme dělat maximum. Jako kompenzaci Vám paní Marie nabízíme výraznou slevu na vánoční nákupy v našem obchodě. Penzo s.r.o.

Doporučuji vše o.k.

• Nejnižší cena
    • Doprava zdarma
    • Dárek k nákupu
    • Záruční servis

Vřele doporučuji

• nakoupil v obchodě Penzo.cz před 7 měsíci

Vše proběhlo bez problémů. Požádal jsem telefonicky o informace a byly mi podány.

• nakoupil v obchodě Penzo.cz před 7 měsíci

Velký výběr zboží a dobré ceny na trhu. Plus obchod blízko bydliště.

• nakoupil v obchodě Penzo.cz před 8 měsíci

Doporučuji k nákupu. Možnost osobního vyzvednutí ještě nyní zdarma,skladová zásoba a výhodná cena s dárkem.

Reakce obchodu Penzo.cz

Děkujeme za Vaši objednávku a hodnocení. Vážíme si každého zákazníka a pro jeho spokojenost se snažíme dělat maximum. Těšíme se na Váš další nákup v našem internetovém obchodě http://www.penzo.cz, případně nás kontaktujte na tel.:491 202 061 Penzo s.r.o.

• nakoupil v obchodě Penzo.cz před 8 měsíci

Velkou výhodou je možnost osobního odběru.
    Vstřícnost personálu.