• Zboží bylo nejlevnější než v jiných internetových prodejnách při zachování vysoké kvality dodání i objednaného zboží.
    • zatím nemám špatné zkušenosti

Seriozní obchod s dobrou cenou pro kupujícího.

• Pružnost, spolehlivost, rychlost

Vřele doporučuji

• nákup z domu
    • možnost rozmyslet se
    • široký sortiment
    • dodací lhůta by mohla být kratší

Nákup je možný uskutečnit z domova a nemusíte nikam chodit. Zboží je dodáno až domů. Tento obchod dle mého názoru nabízí široký sortiment zboží a všechny základní informace o zboží jsou k dispozici. Navíc jste informování o doručení zásilky předem a při doručení jste tak k zastižení, protože víte kdy přijde.

• osobní odběr

Pro mě rozhodující faktorem, odběr v místě bydliště, čili nulové vícenáklady při internetových cenách

• Moc se mi líbila rychlost vyřízení nákupu, vlastně i vše ostatní, až na to nejdůležitější..
    • Bohužel jsem byla dost zklamaná, když mi místo mé objednávky dorazil tester. U jiných obchodů jsem zvyklá, že je výrobek označen, takže už dopředu vím, že si objednávám tester nebo klasickou edt.

Nákup v tomto obchodě byl vyřízen velmi kladně, rychle, bez problémů, ale už tohoto portálu nevyužiji, neboť mi byly místo dvou edt doručeny testery - u jiných obchodů vidím rovnou, jestli si objednávám tester nebo klasickou edt a mohu si vybrat. To mne bohužel od tohoto prodejce odradilo. Je to škoda.

Reakce obchodu Penzo.cz

Velice nás mrzí vaše špatná zkušenost, ale u každého testeru je uvedeno, že se jedná o tester, zvážíme tedy další zvýraznění této informace.

Pokud nejste spokojená s obdrženou zásilkou, můžete nám ji do čtrnácti dnů bez udání důvodu vrátit a objednat si správný parfém.

Věřím, že když jste se kvůli tomu již neozvala, že parfémy využijete i takto.

• Dobré ceny.
    • Rychlé dodání zboží.

Dobré ceny,komunikace v naprostém pořádku a rychlé dodání objednaného zboží.
    Z tohoto důvodu bych obchod doporučila ostatním.

• levné
    • otřesná komunikace

V balíku došlo úplně jiné zboží (jiného objednavatele). Chápu, že se chyba může stát. 2x jsem písemně požadovala aby se někdo ozval. Nic. Poté jsme do firmy telefonovali, za celý hovor se nikdo ani jedinkrát neomluvil. Nápravu sice zařídili, ale trvalo to opravdu dlouho, opět jsme museli urgovat. Už nikdy více !!!

Reakce obchodu Penzo.cz

Omlouváme se, můžete mi prosím napsat na email [email protected] s kým jste komunikovala.

Uděláme vše pro to aby se podobná situace již neopakovala.

• zboží je levnější než v kamenných obchodech

souhlasila jsem s předfakturou a vše bylo OK.

Široký výběr
    Bezva ceny
    Jediné, co bych trochu zlepšila je rychlost komunikace. Zboží jsem objednala o víkendu, ale až v pondělí mi přišla informace s potvrzením a teprve až v úterý údaje k platbě. Bývala bych zaplatila hned v den objednávky - škoda.
    Hezky zabaleno
    Jsem moc spokojená!

• Hodne moc za postovne a to sem si udelala jednou obednavku na kalendar a hrncek s fotografii. Prisli mi osobitne a s velkym postovnym oba. Vic si neobjednam,kdyz to jednotlive posilate a tolik si uctujete. Dekuji

Velmi velke postovne a kazde zbozi posilaji zvlast "s postovnim".

Reakce obchodu Penzo.cz

vámi popisované zboží v našem eshop vůbec neprodáváme, takže se jedná nejsíš o záměnu s jiným eshopem.

Příště nakupte u nás a určitě budete spokojená, máme nízké poštovné a na některé věci je poštovné zcela zdarma ;-)

• přehlednost
    • dobré ceny
    • kvalitní zboží
    • žádné slabiny

Všem doporučuji.

• co od internetového obchodu požaduji, velký výběr časné a bezproblémové dodání
    • o žádných zatím nevím

velký výběr časné a bezproblémové dodání

• Nízké ceny, možnost osobního převzetí

Zboží za nízké ceny, odpoledne objednáno a druhý den vyzvednuto.
    Obchod doporučuji!

• Přehledná nabídka a velký výběr.
    • Nákup bez běhání po obchodech.
    • Výhodná cena.

Stejné jako v předešlé odpovědi.
    Ano.

• Pekne a kvalitni zbozi.
    • Skoda, ze zbozi ktere jsem si objednala uz bohuzel neni dostupne a zrejme ani nebude. Musela jsem si proto vybrat jine zbozi, ktere se mi az tak uplne nelibi.

Povleceni jsme dostali k vanocum, bohuzel nam ale byl zakoupen jiny vyrobek nez ktery jsme si prali. Obchod nam vysel vstric a mohli jsme zbozi vratit a vybrat si to ktere jsme si puvodne prali. Bohuzel po inventure toto zbozi bylo jiz vyprodano a tudiz jsme museli vybrat jiny vyrobek. Sice je take pekny, ale nase predstava byla jina. Celkove jsem ale s obchodem velice spokojena a prijemne prekvapena ze byli ochotni nam vymenu uskutecnit. Myslim, ze takovych internetovych obchodu moc neni.

Vše proběhlo v naprostém pořádku,mohu doporučit!

• zboží objednané z internetu je pro mě rychlé a nemusím nikam jezdit

• Výhodou je jednoznačně nákup z domova.
    • Pro nákup v tomto obchodě rozhodla příznivá cena v porovnání s jinými internetovými obchody.
    • Netuším. Doufám, že žádné.

Dobrá cena zboží.
    Rychlá expedice, doprava i doručení.
    Více zkušeností při prvním nákupu nemám.

• dlouhá dodací lhůta zboží