• zakoupeno v Pecka Modelář před 1 měsícem

Na eshopu mají v nabídce zboží které neumí dodat.

• zakoupeno v Pecka Modelář před 7 měsíci

• Velký výběr ze sortimentu modelářství
    • jako laik postrádám zřetelnější klasifikaci nabízených produktů

pro modeláře (zasvěcené) určitě zajímavý obchod s velkým výběrem, laik se však ztrácí v pro něj nepřehledné klasifikaci produktů

• zakoupeno v Pecka Modelář před 6 měsíci

• Poměrně velký záběr a sortiment
    • Sortiment sice velký, ale obrovské množství produktů není skladem
    • Slabá zásoba barev - nebyl jsem schopen dát dohromady sadu ani na jeden model
    • Nepřehledný e-shop - některé věci je opravdu těžké najít, vyhledávání moc nepomáhá
    • Slabé popisy produktů (začínající modelář dost tápe)
    • Vysoké ceny oproti konkurenci
  • zakoupeno v Pecka Modelář před 6 měsíci

• Dlouhá dodací lhůta
  • zakoupeno v Pecka Modelář před 1 rokem

• 2x objednávka pokaždé přišla špatně.

• slušný sortiment
    • nakonec nemají co nabízejí

sklamání

• zakoupeno v Pecka Modelář před 1 rokem

Nerespektovali potvrzenou objednávku a část zboží prodali na prodejně.

• zakoupeno v Pecka Modelář před 1 rokem

• Na strankach skladem, ve skutecnosti nemaji vubec
  • zakoupeno v Pecka Modelář před 1 rokem

Objednal jsem zboží které bylo na e shopu uvedené skladem - konkrétně gumičky které jsou vhodné pro roušky + leteckou gumu do praku. Doručena mi byla pouze pouze položka za 80,- korun (zmíněná guma do praku :-) + poštovné a balné dalších 120,- korun.

• zakoupeno v Pecka Modelář před 2 lety

• Komunikace tohoto obchodu je naprostá katastrofa ...

Objednal jsem zboží přes e-shop (měli ho mít na skladě).
    Druhý den mi přišlo oznámení, že zboží nemají a mít nebudou; prostě nemáme a čau.
    Několik let jsem u Pecky nenakupoval - po navlas stejných předchozích zkušenostech. Podle všeho mají pořád bor.el ve skladu, a naprosto nezvládají komunikaci se zákazníky.
    Ale asi mají nějaké jiné, lepší zákazníky než mě... Takže hodně štěstí s jinými zákazníky! :-)

Reakce obchodu Pecka Modelář

omlouváme se Vám za způsobené nepříjemnosti. Bohužel systému trvá synchronizace několik minut což v předvánočním shonu může vyústit v objednání stejného kusu dvěma zákazníky. Upřednostněna je v tom případě dřívější objednávka.

Děkujeme za pochopení

• zakoupeno v Pecka Modelář před 2 lety

• Zboží dorazilo včas, hodnotím kladně.Ale, nekompletní: chybí baterie a nabíječka!!!!!!!!!

Reakce obchodu Pecka Modelář

omlouváme se Vám za způsobené komplikace. Pravděpodobně takto nekompletní model přišel již od výrobce v originálním balení. Rádi s vámi vyjednáme nápravu.

Přejeme hezký den

• zakoupeno v Pecka Modelář před 2 lety

Klasické "máme skladem" a po objednání, a i potvrzení objednávky, přijde e-mail, zboží bohužel není, počkejte, možná doručíme za týden, možná za dva. Takové to prostinké lákání zákazníků spojené s vírou, že jak už je někdo na háčku, tak si počká.

Nesolidní obchod.

Reakce obchodu Pecka Modelář

bohužel aktualizace zboží na e-shopu v řádu minut a vy jste se právě strefil do této prodlevy takže zboží se stále zobrazovalo jako 'skladem' i když si ho před Vámi objednal jiný zákazník.
    Doba naskladnění nového zboží záleží na několika faktorech a část z nich nemůžeme ovlivnit. Dodavatel často sám neumí říct kdy bude zboží, které je třeba již na cestě, naskladněno s přesností větší než několik dnů až týdnů, protože to též neovlivní. Vzhledem k šíři našeho sortimentu Vás tedy prosím o pochopení a omlouvám se Vám za případné způsobené komplikace.

Hezký den
    Tým Pecka Modelář

• zakoupeno v Pecka Modelář před 2 lety

• Neco jim neklaplo, mozna je to nahoda. Jiz jsou to vice jak dva mesice, porad nic nemam. Ani nejake info ohledne zbozi nedoslo. Co, kdy, kde a jak. Tak nevim. Nechci ukrivdit. Paa.
  • zakoupeno v Pecka Modelář před 2 lety

• Inzerují zboží, které nejsou schopni dodat!

Reakce obchodu Pecka Modelář

je nám líto, ale někteří naši dodavatelé mají nepravidelné nebo dlouhé dodací lhůty.
    Omlouváme se za komplikace, ale bohužel to nedokážeme ovlivnit.
    U produktů na našem eshopu vždy najdete informaci o dostupnosti a rádi Vám poskytneme více informací.

Děkujeme

• zakoupeno v Pecka Modelář před 2 lety

• Při prodeji zboží samá ochota a usměvy
    • Po cca 4 měsících, kdy bylo potřeba dokoupit náhrádní - novou baterii už to taková ochota nebyla! Prý je to čínský výrobek, ke kterému už baterii asi nikdy mít nebudou! Takže po velmi krátké době si loďku můžu pustit tak do záchodu.

Reakce obchodu Pecka Modelář

děkujeme za příspěvek. Mohl byste blíže specifikovat o jakou lodičku se jedná? Děkujeme. Za P-M Petr Plesník

• zakoupeno v Pecka Modelář před 2 lety

• Ke stavebnici nebylo přiloženo žádné lepidlo, ač to bývalo zvykem.
  • zakoupeno v Pecka Modelář před 2 lety

never got the confirmation email from you that the order was delivered to the oc albert to pick up same as last year

• Nenašel jsem žádnou
    • arogantní jednání

model jsem už třikrát reklamoval,telefoní rozhovor a odovůdnění že prodač si taky koupil nějaké věci a ,že je taky reklamoval ,že je to normální mi nepřipadá jako profesionální.
    Nedoporučuji tento shop

Reakce obchodu Pecka Modelář

děkujeme za příspěvek a omlouváme se, pokud jste nabyl pocitu, že naše jednání je arogantní, ale snažíme se Vaši reklamaci vyřešit k Vaší spokojenosti. Kolega ze servisu s vámi dnes telefonicky jednal a dle mých informací jste se domluvili na dalším postupu.
    Za PECKA-MODELÁŘ Petr Plesník

Nesolidní jednání, trapné výmluvy

Reakce obchodu Pecka Modelář

děkujeme za příspěvek. Bohužel palivo na prodejně již nebylo a dodávka od dodavatele měla zpoždění za které se omlouváme, byť jsme ho nemohli žádným způsobem ovlivnit.
    S pozdravem za PECKA-MODELÁŘ Petr Plesník, vedoucí eshopu.

• zakoupeno v Pecka Modelář před 2 lety

• Po deseti dnech objednavka neni k vyzvednuti

Reakce obchodu Pecka Modelář

Dobrý den, děkujeme za příspěvek. Kolega se s Vámi nyní snažil spojit telefonicky, aby se záležitost vyjasnila, bohužel se mu to nepodařilo. Každopádně objednaná položka byla v době objednání skladem a kolegové z prodejny Vás o této skutečnosti informovali emailem ještě týž den. Není možné, že Vám tato správa spadla do SPAMového koše? Budeme rádi, když nám dáte vědět.

S pozdravem Petr Plesník, PECKA-MODELÁŘ