• Opakovaně bezproblémový nákup

Velice rychle doruceni. Vse bylo tak jak ma.

• Na eshopu nabízejí zboží, které po objednání nedodají s tvrzením, že by mělo být skryté, bez možnosti objednání. Beru to jako klamání zákazníka.

... toto mi přišlo v emailu jako reakce po mé online objednávce:

,,Dobrý den, Omlouváme se, ale zvlášť komponenty nemáme na prodej, pouze v PC jako v celku. Tyto dílčí komponenty máme dokonce nastaveny jako skryté. Vaší objednávku bohužel musíme zrušit a v případě, jestli máte již zaplacené peníze tak refundovat. Ještě jednou se omlouváme za komplikace.,,

... v eshopu by takovéto zboží nemělo býti vůbec vystaveno a nabízeno. Buď je v tom záměr a nebo fatální chyba v řízení a nastavení eshop prodeje. Za mě to je klamání zákazníka.

Nedoporučuji zde nakupovat !!!!

Dobrý den.
    Ano píše se 10.11.2020 a grafické karty nebylo možné získat nijakým způsobem, nakolik kvůli COVID pandemii byli továrny zastavené a poptávka 5 násobně stoupla. Proste karty neexistovali nikde v ČR na skladě.
    Každopádně děkujeme za nákup.

• Rychlá domluva
    • Super ceny
    • Super jednání
    • Na všem se dá domluvit

Super rychlá domluva a rychlé připravení PC k vyzvednutí. Na všem se dá domluvit, pro pány není nic problém. Vřele doporučuji!

• Posle jine zbozi nez si objednate

Tento obchod je velmi neseriozni a neprofesionalni. Poslali mi jiny typ zbozi bez predchozi domluvy nebo upozorneni nez jsem si objednala a to i pres to, ze jsem s nimi od zacatku komunikovala ohledne neceho jineho. Meli tedy prostor zminit i toto, abych mela moznost se vyjadrit a objednavku potvrdit nebo stornovat-evidentne se bali, ze bych stornovala, tak tuto skutecnost zamerne zamlceli. Manipulativne pridali darek, ktery mi mel zavrit usta. V balíku byl i cizincem sestaveny dopis, ktery meli evidentne napsany dopredu a posilaji ho vsem, nebot ne zcela souvisel s obsahem baliku. Zbozi si nechavam jen proto, ze s cizincem nechci resit odstoupeni od smlouvy a nasledne tahanice o dvoji postovne. Jsem velice znechucena!

Dobrý den.
    Pani objednali ste zbozi, ktoré se stalo z nariadenia vlády zo dna na den výnimočného stavu určené výhradne k dodávkam do Štátnych rezerv. To ste mali aj v dopise. Nahradili sme Vám ho porovnateľným zbozim s certifikátom FFP3. A všetko vysvetlili v dopise.
    Bolo to v čase keď FFP3 respirátory v Ceschach neboli a ich poptavka prevyšovala aktuálne skladové stavy.
    V nasich personalnych kapacitach nebolo každému človeku x minút vysvetľovať funkčnosť respirátorov FFP3. Jednali sme v zmysle najvacsej zodpovednosti a ochrany zdravia nasich zákazníkov.
    Za rozhodnutím si stojíme a považujeme ho za spravne v danom momente. Radsej ľuďom rozdame skutočne funkčné FFP3 respirátory, ako príjemné teplé slovo, ktoré poteší dušu ale pred koronou neochráni.
    Nicmene za problémy sa omlouvame a veríme, že vám respiratory dodávame mimo jine i do nemocníc pomohli v ochrane pred Covidom.

Rychlé a přesné vyřízení.

PC dorazil do týdne, dotazy byly zodpovězeny. Vše bez problémů.

• Pěkné ceny sestav
    • Absolutně nevyladěný eshop a spolupráce s googlem

Přes google nákupy jsem si našel grafickou kartu rx580 a monitor acer, objednal a zaplatil kartou. Obednávku mi následující den oolo 17h zrušili, že jsem údajně objenal "skryté zboží". Pak jsem ještě týden čekal, než mi ve spolupráci s bankou, vrátí platbu.

• Rychlá reakce
    • Možnost osobního odběru zboží

• Rychlost dodání, kvalitní produkty, spolehlivost, výtečná el. komunikace, příjemné vystupování při osobním odběru

Vřele doporučuji všem, velká spokojenost, dělají co mohou a dobře, což v době nouzového stavu při současné pandemii bohužel je spíše vzácnost,... Děkuji. S.H.

• žádná komunikace, píší že je zboží skladem po deseti dnech stále nepotvrdili že je možné vyzvednout

Dobrý den.
    Patrně jste zadali chybný email a proto vám nepřišel email a žádná komunikace.
    Každopádně děkujeme za nákup.

• objednávka byla obratem vyřízena

• rychlé doručení
    • levné roušky

Doporučuju, velký výběr respirátorů a roušek, dokonce mám jeden respirátor na víc - doufám, že ho teď nebudete chtít vrátit ;D Jen škoda, že není možnost doručení česká pošta.

S obchodem příjemné jednání, oceňuji ochotu zaměstnance mi zboží osobně dovézt (jsem v ZTP).

Dorazilo mi jiné zboží, než které jsem objednala, jiný typ roušek, s dopisem, že tyhle jsou ještě lepší, ty druhé, že dodávají do zdravotnictví atd..., měli telefon, mohli mi zavolat, jestli souhlasím

Dobrý deň.
    Dali sme vám náhradu a darček k tomu. V tejto situácii nebolo v našich kapacitách každému volať. kvôli výnimočným stavu je a bolo Vládne nariadenie, tieto ochranné pomôcky dodávať výlučne do Štátnych hmotných rezerv, nakolik byli vyrobeny v ČR. A my sme teraz stály pred otázkou či každému volať a vysvetľovať to a žiadnu objednávku nevybaviť, alebo ľuďom ochranné pomôcky v rovnakej ochrannej kategórii a kvality poslať ale od iného výrobcu. Toto sme aj v pribalenom dopise vysvetlili. Prihliadli sme k tomu, že dosť veľký počet s týmito ochrannými pomôckami počítal a ich zdravie by bolo naším otáľaným ohrozené.

Tak sa nehnevajte. Nie je to nezdvorilosť, ale riešenie s cieľom pomôcť čo najväčšiemu počtu ľudí.

• Vse ok

• zboží za bezkonkurenční cenu
    • výborná komunikace obchodu se zákazníkem
    • kvalitní zboží