• Katastrofální balení objednavky

Reakce obchodu PARFEMLAND

Dobrý den, pane Duchoslave.
    Jestli Vás pohoršilo zabalení zboží do bublinkové folie, kartonu a stretch folie, tak se velice omlouváme. Jestli to byl jediný důvod k udělené nedoporučení obchodu, tak je to trochu smutné:).
    Hezký den Parfemland.cz

objednal jsem si dva parfemy a prisel jeden,
    ilustrace parfemu byla uplne jineho parfemu, takze jsem se zmátl a myslel jsem, ze objednavam le male (jak bylo na obrazku), ale ono to byl uplne jiny
    nedoporucuji tento obchod

Dobrý den pane Štefane.
    Objednal jste si 1ks parfému Jean Paul Gaultier Le Male I Love Gaultier Eau Fraîche tester 75 ml M a ten jste také dostal. Takže nerozumím Vaší recenzi. Mimo jiné jste se nám s žádným problémem neozval. Pokud si neuděláte čas na to nás kontaktovat s jakýmkoliv problémem, pak nemůžeme pomoci. Smutné, že čas na napsání negativní recenze jste si udělal:)
    Hezký den

Objednávka byla zrušena obchodem, zboží bylo špatně spárované s cenou uvedenou na netu (dle sdělení obchodníka).

Reakce obchodu PARFEMLAND

děkujeme vám za vaši recenzi a přejeme krásné provoněné dny.
    I to se bohužel někdy stane:)

Tým Parfemland

Obchod přestal komunikovat při řešení problémů. Na svých stránkách používá zavádějící fotografie zboží, tj. zobrazuje jiné než finálně dodané.

Reakce obchodu PARFEMLAND

Děkujeme za Vaší recenzi i když negativní. Vaší objednávku jsme prověřili a dle názvu jste obdržel zboží, které jste si objednal, tedy EDT toaletní vodu.
    Posíláme Vám zkopírovaný odkaz přesného názvu.
    NINA RICCI L´AIR DU TEMPS - (TESTER) TOALETNÍ VODA
    Samozřejmě dle zákona máte nárok na vrácení zboží bez udání důvodu v nepoužitém a neporušeném stavu.

Přejeme pohodové slunečné dny :)
    PARFEMLAND

Z obchodu napsali, že objednaný tester nebude, ale že mi mohou nabídnout originální balení, samozřejmě za mnohem víc peněz :-( Nebylo by na tom nic divného, že produkt není, ale proč ho ale stále prezentují na stránkách? "Loví" pomocí této fake ceny zákazníky? Z tohoto důvodu nedoporučuji a objednávám levněji jinde...

Reakce obchodu PARFEMLAND

děkujeme za Vaši recenzi. Rádi bychom vám upřesnili pár informací. Parfém, který jste si objednal/a byl na objednání u dodavatele do 3 dnů. V praxi toto znamená, že při vaší objednávce nejprve ověřujeme dostupnost a pokud je vše v pořádku, parfém je do 3 dnů skutečně v pořádku doručen. Ve vašem případě však došlo k vyprodání oné vůně u dodavatele. Sklad se aktualizuje několikrát denně, někdy se ale může stát, že je díky tomuto ještě produkt u nás chvíli v nabídce přesto, že jej dodavatel již vyprodal. S omluvou vám byla nabídnuta varianta v originálním obalu. Nelze však nabídnout originální balení za cenu testerového balení, proto byla cena jiná než u objednání.
    Doufáme, že na náš obchod nezanevřete, a opět někdy objednáte.
    S pozdravem a přáním krásného dne Parfemland.

Poslali mi jiný než vybraný výrobek, neuhradili mi poštovné za vrácení
    ve výši 163,- Kč.

Reakce obchodu PARFEMLAND

děkujeme za Vaši recenzi. Předem bychom rádi uvedli na pravou míru, že jste si objednal zboží na objednání od dodavatele do 3 dnů. Co jste si objednal, to jste také obdržel. Občas dochází u některých produktů k inovacím a následným přebalům. To se mohlo stát i ve Vašem případě, jinak jste ale obdržel identický výrobek jako při Vašem objednání. Jelikož jste využil vrácení zboží do 14 dnů, částku za krém jsme Vám obratem vrátili zpět na účet. Taktéž jsme poukázali zpět na Váš účet částku 70 Kč za poštovné v ceně zásilkovny jehož variantu jste měl také k dispozici, ale nevyužil jste ji.
    Doufáme, že to nebyla Vaše poslední objednávka a přesto přejeme velmi krásné a pohodové svátky. :)
    Parfemland, profesionální parfumerie

• Udelala jsem objednavku a tu mi obchod za 2 dny zrusil, ze zbozi ktere bylo uvedeno skladem nema.

• cena za dopravu je vyšší než mají uvedeno v obchodních podmínkách
    • nedostatečně uvedená adresa zpozdila doručení zboží
    • údajná inventura nebyla na www.stránkách nikde viditelně uvedená

Reakce obchodu PARFEMLAND

děkujeme za Vaši recenzi.

Cenu za dopravu jste viděla již při vytvoření své objednávky a souhlasila jste s ní. Adresu pro doručení vyplňuje při objednávce vždy zákazník. V tomto případě jsme obdrželi od GLS zprávu ohledně neúplné adresy. Proto mohlo dojít ke zpoždění doručení objednávky.
    Vaše objednávka proběhla ve dne 16.8 2019, kdy v naší firmě probíhala inventura. Upozornění bylo vyvěšeno na stránkách až do 19.8. 2019. Omlouváme se za komplikace spojené s Vaší objednávkou. Těšíme se na případný další nákup.

Příjemný den přeje Parfemland, profesionální parfumerie.

Výrobek použitý, vyteklý parfém v krabičce.

Reakce obchodu PARFEMLAND

děkujeme Vám za Vaši recenzi. Objednala jste parfémy v testerovém balení, což znamená, že se jedná o balení v papírové krabičce bez celofánu. V žádném případě se ale nejedná o použitý výrobek. Prodáváme vždy originální parfémy. Pokud byl parfém vyteklý, mohla vzniknout škoda při přepravě. V tomto případě můžete využít vrácení zboží do 14 dnů, nebo využít reklamační protokol.

Doufáme, že Vás tato zkušenost neodradí od případného dalšího nákupu.

Příjemný den Vám přeje Parfemland, profesionální parfumerie.

hodně mě parfém zklamal nevydrží vonět ani minutu

Reakce obchodu PARFEMLAND

děkujeme Vám za hodnocení. Pokud jste nebyl/a s objednávkou spokojena, mrzí nás to. Můžete využít standardního reklamačního řízení, kde bude předmět reklamace řádně posouzen.

Příjemný den Vám přeje Parfemland, profesionální parfumerie.

• Velice mě překvapilo, když jsem si objednala mimo jiné tester, za ne až tak malé peníze, že přisel v pomačkané krabičce na které bylo napsané, tento vzorek je neprodejný a ani neměl uzávěr na rozprašovači. Není ani zřejmé jak velký je obsah. Zcela určitě dám dotaz na ČOI, zda je toto v pořádku a zcela určitě již nikdy nebudu nic u této společnosti nic objednávat. Je to zlodějna.

Reakce obchodu PARFEMLAND

Děkujeme za Vaši recenzi. Rádi bychom se k Vašim slovům vyjádřili. My prodáváme pouze originální parfémy, které jsou vždy nové a nepoužité. Označení „tester“ znamená, že se jedná o vůni v některých případech bez víčka s papírovou krabičkou. Vůně je poté vždy levnější, než s krabičkou a celofánem. To je ale jediný rozdíl. Ve Vašem případě jste si sama vybrala parfém TESTER, který má uzávěr připevněný přímo na flakonu, je vysouvací – tedy jedná se o design výrobce, ne o naše pochybení. Co se týče neuvedení mililitráže, je zde potřeba říci, že jste zakoupila parfém se zlatou matnou barvou na flakonu a možná proto není úplně vidět. Mililitráž je ale uvedena na všech parfémech. Pokud nejste s nákupem u nás spokojena, máte právo řešit toto v rámci reklamace, popřípadě odstoupením od kupní smlouvy.
    Hezké svátky přeje Parfemland, profesionální parfumerie.

• Objednaný produkt byl vybrán a zaplacen... Poté mi bylo zděleno, že produkt není, neboť se ne aktualizují stavy produktů, peníze jsem dostal zpět.

• parfémy od parfemlandu pravidelně kupuji - především burberry, které používám velmi dlouho - 15 let cca. Parfémy jsou za výbornou cenu, kvalitní.
    • Parfemland má otevřeno 9-17 hodin v prac.dnech. Mimo to nejspíš ne.
    • Do sms ani emailu jsem nedostala telef.číslo, na kterém bych mohla prodloužit dny odběru. Byli jsme nemocní a nemohla jsem se do obchodu dostat.
    • Parfém jsem dosud nevyzvedla. Zajímalo by mě, zda ještě na prodejně je, abych si pro něj mohla dojít, nebo už je pryč.

Reakce obchodu PARFEMLAND

děkujeme za Vaši recenzi. Skutečně máme otevřeno pouze v pracovní dny a to od 9-17 hodin. Informace ohledně vyzvednutí a shrnutí Vaší objednávky Vám byla zaslána na email, který jste uvedla při objednání. V informačním emailu je uvedeno taktéž telefonní číslo na které se dá dovolat a objednávku prodloužit. Standardně je objednávka k vyzvednutí připravena 5 pracovních dní, popřípadě po dohodě je možno objednávku nechat k vyzvednutí delší dobu.

Příjemný provoněný den přeje Parfemland, Vaše profesionální internetová parfumerie.

• Zboží bylo doručeno celkem rychle.
    • Parfém měl jinou barvu než originál. Vždy byl čirý a zde mi byl doručen zažloutlý.

Reakce obchodu PARFEMLAND

děkujeme za Vaší recenzi. V případě, že pochybujete o pravosti zakoupeného zboží, máte nárok na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů bez udání důvodu.

Přejeme pěkný den.

Parfemland

• Zboží doručeno do Vánoc
    • Zboží bylo dobře zabalené
    • Nesedí popis zboží s popisem na heureka.cz
    • Ceny spíše průměrné
    • Nálepka na krabičce od sady byla porušena, již někdo otevřel.

V popisu na Heurece bylo toto (a stále je!!): Thierry Mugler Angel Woman EdP 25 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 30 ml + tělový krém 15 ml + etue dárková sada - Heuréka zobrazila, že zobží má Parfemland, po prokliknutí do obchodu už byl obsah balení ZNAČNĚ zredukovaný - bohužel jsem si nevšimla - Angel - parfémová voda 25 ml (plnitelná) + tělové mléko 50 ml + taška (popis z obchodu).
    Byl to dárek a nebyl čas zboží do Vánoc vyměnit.

Reakce obchodu PARFEMLAND

děkujeme za Vaši recenzi. Velmi se omlouváme za chybu, která mohla být zmatečná při Vaší následné objednávce. Dárková sada "Thierry Mugler Angel Woman EdP 25 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 30 ml + tělový krém 15 ml + etue dárková sada" byla skutečně zobrazena heurékou tak jako bychom ji měli skladem, i když to nebyla pravda. Došlo zde ke špatnému technickému spárování produktů Heuréky za což se omlouváme. Při prokliku do obchodu jste již poté byla přesměrována na sadu Vámi objednanou, kde bylo uvedeno již v názvu, co obsahuje. Chápeme, že to byl vánoční dárek, ale při jakékoliv nespokojenosti máte právo vrátit zboží do 14 dní bez udání důvodu.

Doufáme, že Vás tento technický problém neodradí od dalšího případného nákupu.

Příjemný provoněný den přeje Parfemland.cz.

• Nedodržení ceny již potvrzené objednávky.

Zboží jsem si objednala za danou cenu, druhý den mi paní volala, že zboží budou mít od jiného dodavatele a cenu navýšila o 200,- Kč. Zboží jinde měli rázem za zajímavější cenu. Toto jednání se mi nelíbí, odstoupila jsem hned od smlouvy Myslím si, že kdyby jim záleželo na spokojenosti zákazníků, tak by měli danou cenu dodržet. Objednala jsem si jinde. Nedoporučuji.

Reakce obchodu PARFEMLAND

Zboží ve Vaší objednávce bylo na objednání u dodavatele do 3 dnů. Takové zboží nemáme skladem a ještě vždy před objednáním zákazníka informujeme o možných změnách, schvalujeme správnou adresu i místo doručení. Ve Vašem případě došlo k vyprodání tohoto produktu u dodavatele dříve, než jsme se ke zpracování objednávky dostali a byla Vám nabídnuta varianta od jiného dodavatele, který ale měl parfém již za jinou cenu. Omlouváme se, pokud Vás toto jednání znepokojilo, taková situace se stává zřídkakdy, ale bohužel při objednání výrobků do 3 dnů taková situace opravdu může nastat.

Doufáme, že tato zkušenost neovlivní Váš případný příští nákup u nás.

• Parfem nezodpoveda original vuni, rychle vyprcha

Pani mi sice zavolala, ze na zbozi si pockam o 2 dni dele, no doruceno mi bolo asi za 10dnu. Testr prisel s uzaverem a vune je ina nez original. Navic vyprcha do hodiny.

Reakce obchodu PARFEMLAND

děkujeme za Vaši recenzi. Vámi objednané zboží bylo na objednání u dodavatele s dostupností dodání 3 dnů. Od nás byla objednávka expedovaná i spolu s informačním emailem dne 21.9 2017 což přesně souhlasí s podmínkami, které jsme s Vámi odsouhlasily.
    Naše parfémy i parfémy od našich dodavatelů jsou originální. Nakupujeme výhradně u autorizovaných distributorů a nemůžeme si dovolit prodávat nepravé vůně. Pokud nejste se stavem vůně spokojená, což nás upřímně mrzí, máte právo ze zákona vůni reklamovat. My ji zašleme dodavateli, který ve standartním reklamačním řízení posoudí intenzitu i pravost vůně a poté zašle vyjáření o konečném výsledku.

Objednala jsem si parfém Gucci Rush 2. Parfém jsem doma vyzkoušela a voněl jinak, než obyčejně (tento parfém si kupuju už asi 10 let). Rozhodla jsem se, že parfém vrátím v 14ti denní lhůtě.
    E-shop mi nejenom strhnul 100 korun z ceny parfému s tím, že už je neprodejný, což je blbost, ale nevrátili mi ani poštovné s nějakým nesmyslným odůvodněním.
    Tento e-shop je pro mě nadále nedůvěryhodný a nedoporučuji ho. Už zde neobjednám.. jsou kvalitnější e-shopy.

Reakce obchodu PARFEMLAND

mrzí nás, že máte pocit, že Váš parfém voní jinak, než ten, který jste obdržela od nás.
    Toto může být způsobeno špatným a dlouhodobím skladováním Vašeho parfému doma, u kterého se již vůně časem mohla změnit.
    Každopádně ale produkt, který jste obdržela je v bezvadné kvalitě.
    Jelikož ale samozřejmě dle našich obchodních podmínek, které vychází ze zákona 89/2012 sb., máte právo na odstoupení od kupní smlouvy ve 14 denní lhůtě, které plně respektujeme, stejně tak jako provozovatel eshopu má právo si nárokovat vzniklou škodu, pokud je výrobek vrácen rozbalený, použitý, či poškozený, vrátili jsme Vám kupní cenu zboží poníženou pouze o symbilických 100Kč. Přesto, že je pro nás rozbalený a použitý výrobek již neprodejný (použijeme jej na showroomu jako tester pro zákazníky) a samozřejmě nejsme schopni vrátit cenu za poštovné, která námi byla zaplacena přepravní společnosti, za dodání objednávky Vám do ruky.
    Respektování obchodních podmínek a zákona 89/2012 sb. je pro nás zavazující a naopak se snažíme vždy věc vyřešit nadstandardně ke spokojenosti Vás - zákazníka, proto jsme Vám také po obdržení odstoupení od Kupní smlouvy vrátili na účet peníze během 3 dnů. Přesto, že dle obchodních podmínek je lhůta 30 dnů.
    Budeme tedy rádi, když budete našich skvělých služeb nadále využívat k Vaší spokojenosti.

Příjemný provoněný den Vám přeje Parfemland, Vaše profesionální online parfumerie.

Ceny za zboží fajn, komunikace dobrá. Velká nespokojenost s dodáním zboží. Obchod nabízí vyzvednutí na ULOŽENCE, ale neví, že v Ostravě ULOŽENKA změnila adresu a uvádí mylné informace. ULOŽENKA je přestěhovaná do cikánské části v Přívozu, kde je i přes den nepříjemně. Dost daleko od tramvaje, přes velikou křižovatku a 4 semafory. Už nikdy víc!!!

Reakce obchodu PARFEMLAND

Děkujeme za Vaši objednávku a jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojená, jak uvádíte - fajn ceny zboží, komunikace atd.
    Velmi nás mrzí Vaše negativní zkušenost s Uloženkou v Ostravě, kde jste si vyzvedávala objednávku. Bohužel pobočka Ostravské uloženky byla těsně před Vaší objednávkou přestěhována, aniž by Uloženka tento fakt oznámila. Máme dokonce zprávy, že aktuálně stále původní místo je označeno logem Uloženka a že nové výdejní místo je kuosek od toho původního. Samozřejmě máme již na stránkách uvedenu adresu nového odběrného místa.
    Omlouváme se tedy za zmatek způsobený přesunem adresy našeho expedičního partnera. Věříme však, že převáží pozitiva naší internetové parfumerie nad touto zkušeností s vyzvednutím objednávky a znovu využijete našich služeb. Stále se snažíme zlepšovat:-)

Přejeme Vám příjemný a voňavý den
    Tým Parfemland.cz

• Obchod nabízí zboží, které nemá ani skladem a ani se toto zboží v ČR již neprodává, konkrétně jsem objednávala parfém Dolce Gabbana Femme - červená.
    • Obchod nabízí parfém v mnoha variacích - jako dárkovou sadu, 5éml, 100ml, ale nemá ani jeden.
    • Byla jsem potěšena tím, že jsem ho sehnala, ale jaké zklamání, když mi paní volala, že objednávku stornovali....