• dobrá cena

• - informace, které nejsou pravdivé
    • - ze srovnání cen vyplývá, že je výhodné nakoupit zboží přes Parfemland, ve skutečnosti si ale zboží nelze koupit, protože ho nemají

• S tímto obchodem jesem naprosto nespokojena a nikomu bych ho neporučila.Parfém,který jsem si objednala nebyl originál a ke všemu při vracení zboží jsme komunikovala s nějakou paní,která byla značně neochotná a arogantní!!!!Do dnešního dne mi obchod nevrátil peníze.

Uspusťě od nákupu v tomto obchodu.

Reakce obchodu PARFEMLAND

Jedná se evidentně o záměrné poškozování našeho e-shopu negativní recenzí. Tato recenze se nezakládá na pravdě!
    Parfemland s.r.o. je seriózním maloobchodním i velkoobchodním dodavatelem originálních značkových parfémů, s vlastní značkovou parfumerií v obchodním centru v Praze.
    Naši dodavatelé jsou přímí distributoři značek a držitelé práv k těmto značkám. V našem sortimentu jsou jen 100% originální značkové parfémy.
    Každý náš zákazník má právo na odstoupení od smlouvy do 14 dnů a peníze jsou mu zasílány obratem. Pokud zákazník zboží reklamuje, běžně vyřizujeme reklamace do týdne, i když zákon stanoví lhůtu 30 dnů.
    Parfemland, s.r.o.

• neosobní, striktní přístup bez posuzování jednotlivého zákazníka

viz políčko zrušení objednávky

Dobrý den paní Kolářová,

dovolte abych Vám osvětlila situaci ohledně Vaší poslední objednávky.

My samozřejmě chápeme že se jednou za čas stane, že člověk nemůže vyzvednout zboží které si objednal. Abychom chránili sami sebe, a neprodělávali na poštovném, zavedli jsme striktní pravidlo vyžadovat platbu předem. Vy jste naše pravidelná zákaznice, která si objednávky svědomitě přebírá a proto nebylo vhodné po Vás platbu předem vyžadovat. Za toto se Vám omlouvám a dále Vás informuji, že jste byla z našeho listu nevyzvedavačů vymazána. Při příštím objednání již po Vás nebudeme vyžadovat platbu předem.

Jako malou kompenzaci za vzniklé potíže Vám posílám na Vaši adresu malinký dárek. Doufám že i nadále zůstanete naší zákaznicí.

S pozdravem a přáním hezkého dne

• Dlouhá dodací lhůta.

Naprosta katastrofa, objednal jsem darek k narozenim a zaplatil ho. Prisel ale s dobirkou i kdyz uz bylo predem zaplaceno, slo o vetsi castku.

Po urgencich zbozi stale nedoslo.
    Obchod prece nemuze cekat az se zbozi vrati z posty, zvlast kdyz je chyba na strane obchodu, to je neseriozni pristup.

Webova stranka funguje velice amatersky, platebni kartu to odmita a automaticky to pak voli dobirku. Slo o darek, takze dobirka je naprosto nevhodna.

Reakce obchodu PARFEMLAND

za způsobené komplikace při vyřizování Vaší objednávky se Vám velmi omlouváme. K chybě došlo nedopatřením z naší strany, nepopíráme. Za normálních okolností bychom Vám ihned vyexpedovali nové zboží, ale protože parfém, který jste objednal byl skladem poslední, museli jsme zvolit variantu odmítnutí a vrácení balíku. Vzhledem k tomu, že úložná doba obchodního balíku na poště je 7 dnů, bude nám balík doručen v pátek 20.7.2012 a ještě týž den Vám jej zašleme, samozřejmě bez dobírky.
    Není běžnou praxí našeho obchodu takovéto pochybení a znovu se Vám tímto srdečně omlouváme a doufáme, že i přes všechny tyto nepříjemnosti zůstanete našim věrným zákazníkem.
    Přijměte prosím naši omluvu ve formě malé pozornosti uvnitř balíku.
    www.parfemland.cz

• nesprávné inforamce o prokutech (ceny, špatně přiřaezné fotky)

velký výběr, ale zmatek

Reakce obchodu PARFEMLAND

je nám líto, že nejste spokojen/a s naším eshopem. Chtěla jsem Vás poprosti zda by jste mi na [email protected] nenapsal/a s čím přesně jste byl/a nespokojen/na.
    Na nepřehlednost si doposud nikdo nestěžoval, ani na zmatečnost uspořádání.
    Snažíme se klientům vyjít vštříc a proto Vás ještě jednou žádám, aby jste mi popsal/a s jakým problémem jste se setkal/a, abychom ho mohli odstranit.
    tel.: +420 608 101 101
    www.parfemland.cz

Objednala jsem si ve čtvrtek 2 parfémy s tím, že dodávku zboží obdržím následující pracovní den, tj. max. v pondělí do vlastních rukou. Zadala jsem adresu do práce, poněvadž jsem tam v době zasílání přítomná. V úterý mi byl doručen do práce lístek, že si mám zboží vyzvednout na poště. Po otevření bylo zjevné, že jeden z parfému (Davidoff) již nebyl v orig. celofánovém obale (ačkoliv kolegyně, která si tuto značku objednala již několikrát, měla vše v pořádku) a byl již použit. Nevracela jsem to pouze proto, že to bylo pro mne a ne jako dárek. Každopádně pokud se tohle bude opakovat, jistě zásilku budu reklamovat a vše vrátím.

Vážená paní Danielo,
    děkujeme Vám za Váš nákup, který jste realizovala prostřednictvím naší internetové parfumerie www.Parfemland.cz
    Velice nás mrzí, že jste dle Vašeho příspěvku na www.heureka.cz nebyla spokojena s nákupem.
    Dovolte nám ovšem uvést některé informace na pravou míru. Vaše zásilka byla objednána 5.4.2012 ve večerních hodinách, dne 6.4.2012 byla dle obchodních podmínek expedována a následující den byla doručena na Vaši dodací poštu. Pokud máte tedy problém s doručením do vlastních rukou obraťte se prosím na Českou poštu.Dále doporučujeme při objednávání využít kurýrní službu (pouze po Praze) a zásilka Vám bude doručena do čtyř hodin od odeslání. Tuto službu nabízíme též zdarma při objednávce nad 1000Kč.
    Zboží značky Davidoff odebíráme od výhradního distributora pro Českou republiku a vždy je dostáváme na sklad bez celofánu. Naopak máme informace, že si je kamenné prodejny samy balí do celofánového obalu, jako obranu proti krádežím z krabiček.
    Mrzí nás tedy, že došlo, dle nás neprávem, k negativnímu příspěvku na Heurece, jelikož jak uvádíme, nejedná se v žádném případě o pochybení z naší strany.
    Věříme, že naše vysvětlení pochopíte a nadále zůstanete naším věrným zákazníkem

• max. doprava zdarma při nákupu nad 1000,-
    • v dobravě a komunikaci, ještě 5 dní po obržení zásilky mi chodili sms, ať si zboží vyzvednu na poště. Balíček mi byl po mém odmítnutí balíčku,když ho neumějí dodat včas, dodát velice zvláštím pánem. Který vypadal hůře jak skladník někde v továrně.

Nakoupila jsem, že byla slíbená rychla dodávka, což se mi jako časově vytíženému člověku velice hodilo, byla možnost dodávky do zaměstnání, tak jsem toho využila.
    Bouhžel s dodáním byl velký problém, místo aby mi byl dodán na danou adresu přišla mi jen sms, vyzvedněte si ho na poště č. 1 a to bylo vše.
    Tyto obtěžující sms chodili až skoro do 31.12. 2012.

Reakce obchodu PARFEMLAND

chápeme Vaše rozhořčení, bohužel toto nijak nedokážeme ovlivnit. Dopravu dle Vaší volby zajišťuje smluvní přepravce, ve Vašem případě Česká pošta. Tudíž kritika je asi směřována na ně a proto je nám líto, že takto záporné hodnocení jsme obdrželi my.

Zejména u České pošty se v předvánočním čase stává, že v některých lokalitách nestíhá zásilky doručovat.

Informační SMS jsou automaticky odesílány na základě informací ze systému české pošty. Zde evidentně opět selhala Česká pošta a nás mrzí, že jsme záporné hodnocení obdrželi zaviněním někoho jiného.

• Cena.
    • Arogantní personál ploššího myšlení :-(

Raději koupím jinde a o pár kaček dráž, než bych podstoupila komunikaci s personálem tohoto obchodu.

Vážená paní Solfronková,
    28. listopadu jste u nás objednala 2 parfémy (resp. 1. parfém 28.11,2. parfém 29.11), které jsme Vám na Vaše přání odeslali kurýrní službou.
    Předem jsme si odsouhlasili čas doručení. Vy jste ale balíček odmítla a kurýr nám jej přivezl zpět.
    Navrhli jsme Vám opětné doručení balíčku s tím, že Vám již bude účtováno poštovné. Jedná se o standardní postup, kdy zákazník odmítne balíček a požaduje ho odeslat znovu.
    S tímto řešením jste nesouhlasila, což je patrně důvodem této Vaší nelichotivé recenze.

• neni vyhodny
    • ceny drahe

nedoporucuji

Koupil jsem Hugo Boss n.6, tento parfém používám již několik let, takže znám důvěrně jeho vůni. Bohužel, vůně která
    se skrývala v mé lahvičce je jiná.
    Nedokážu posoudit jestli se jedná o padělek, nebo jde o degradaci způsobenou stářím, nebo nebo něčím jiným.
    V každém případě si připadám podvedený.

Daniel Hynek

• komunikace je vždy ok
    • zboží je vždy ok
    • žádné slabiny nemá

Obchod doporučuji všem,neboť nákup je zcela bez problémů.

• doprava - dopravce přijede bez telefonického ohlášení v kteroukoliv hodinu, absolutně nevyhovující díky mému pracovnímu vytížení

dodací lhůta zboží, kvalita zboží je OK, doprava zboží nepoužitelná

Reakce obchodu PARFEMLAND

bohužel v případě České pošty nemáme možnost volby času doručení jelikož tuto možnost Česká pošta nenabízí.
    V případě výběru kurýrní služby jste naším pracovníkem telefonicky informováni o předběžném času doručení. Nicméně i tuto službu pro nás zajišťuje externí firma.