• Dobrý den, s papírnictvím Pavlík nejsem vůbec spokojená. V prvním balíku vyteklo lepidlo, další jeho obsah byl také poškozen. Balík vrácen zpátky. Po týdnu jsme se dočkaly. V novém balíku byly věci, které jsme si neobjednaly, zaplacené věci chyběly a také použité štětce v rozbalené krabici a aby toho nebylo málo umyté tuby s předchozí objednávky se zničenými a vlhkými etiketami. Nechápu.

• objednán jeden druh zboží, z toho polovina byla jiná varianta než objednaná a fakturovaná

• Cena, rychlost
    • Pokud zboží dojde ve špatném stavu, zboží vymění
    • Zboží dorazilo ve špatném stavu, při dodání nového zboží, nedorazilo vše, co bylo objednáno a zaplaceno.

Zatímco minulý rok jsme byli spokojeni, letos to bylo velké zklamání. První balík přišel v katastrofálním stavu. Věci byly poničené. Po navrácení balíku zpět přišel nový, bohužel tam chyběly věci, které byly objednány a zaplaceny. Pro našeho prvňácka i pro nás letos obrovské zklamání.. Bohužel..

Kufřík měl jiný obrázek,který jsem si nevybrala.

Reklamovala jsem bělítko. Přišlo vyschlé a ještě jiný druh. Poté jsme přišli na chybějící dva sešity. Sešity přišli jiné bělítko vůbec. Přes tento obchod jsem školní potřeby objednávala již podruhé, protože nechci běhat po městě a schánět to. Letos mě zklamali. Porozhlédnu se po jiném.

• Rychlé dodání.
    • Nekvalitní zboží. Balíček přišel roztržený. Věci uvnitř měly pomačkaný či roztržený obal. Balící papír přišel úplně pomačkaný - dle mého názoru se papírnictví mělo nejprve zeptat, zda nevadí, že přijde v jiném stavu, než je na obrázku.

Z mého balíčku za téměř 1000,- vyhovovalo jen pár věcí.

Nedorazilo by kompletní zboží, ktere jsem si objednala. Coz je podle me banalni a zasadni chyba obchodu. Prece mam objednavku a zbozi vychystavam podle ni. Uz bych si neobjednala od tohoto obchodu nic. Navic bylo vse pomackane v krabici.

• velký výběr zboží
    • rychlé doručení
    • přívětivé ceny
    • bez upozornění změna výrobce
    • poškozené zboží
    • špinavé zboží

Objednala jsem si euroobaly od výrobce Herlitz - přišly úplně jiné. Kartonový pořadač přišel proříznutý a některé výrobky byly zaprášené, už zde nenakoupím.

Zboží je zaplacené a zatím po 10ti dnech vůbec nedorazilo. Komunikace mizerná.

Objednáno, obchodem zrušeno, původně skladem po objednání najednou nemají

• U produktu bylo na výběr z více dekorů. Prosili jsme který motiv vysloveně nechceme. Samozřejmě nám ho poslali.
    • Je těžké v dnešní době zvednout telefon, nebo napsat mail a domluvit se se zákazníkem.

Většina bublifuků protíkala takže balíček byl doručený v rozmočeném stavu, kdy některé bublifuky měly pouze prázdnou lahvičku bez náplně.

Reakce obchodu Papirnictvi Pavlik

Bublifuky byly poslány v originálním balení a vytekly zřejmě během přepravy. Zboží můžete samozřejmě vrátit. L. Hošek

• rychlost doručení
    • u jednoho produktu přišel prázdný obal
    • světlé dřevo (rámečky) znamenají bílé

Poslali odlisne zbozi a ani po stiznosti se nikdo nevyjadril, natoz aby zaslali zbozi spravne.

• Zboží přišlo poškozené a nekvalitní, vrátila jsem zpět , ale peníze mi nebyly vráceny.....

Reakce obchodu Papirnictvi Pavlik

Čertovských paruk a masek jsme prodali nepočítaně. Přesto, že se jedná o velmi levné zboží, je toto první stížnost na kvalitu a poškození. Peníze samozřejmě vrátíme. Zboží však zpět zatím nedorazilo. Luboš Hošek

všechno dost poničený.

Pomalé webovky, vůbec žádná reakce na mail, nefunkční e-shop

Reakce obchodu Papirnictvi Pavlik

Rychlost e- shopu je dle měření standardní a srovnatelná s jinými e- shopy. Na e-maily odpovídáme vždy a co se týče nefunkčnosti e-shopu, jste jediný/á, komu to nefunguje.
    Zkusit spíše zkontrolovat vlastní zařízení a jeho připojení na internet. Luboš Hošek

• Komunikace na bodu 0, stále vás někam přepojují, nikdo netuší co má řešit, nelze platit kartou online napřed..

Vedoucí je těžký cholerik, s lidmi jedná jak s onucí..

Reakce obchodu Papirnictvi Pavlik

Kartou platí zákazníci na našem e-shopu zcela běžně a zcela bez problému. Naprosto přesně jsem věděl, co mám řešit a jak. Bohužel normální domluva s dotyčným zákazníkem nebyla možná.

Nikdy jsem s nikým nejednal jako s onucí. Ani nikdo jiný z firmy, kteří jednají se zákazníky. ( viz ostatní recenze )
    Slušnost, vstřícnost a poctivost jsou zásady, na kterých je náš e-shop postaven.
    Snažíme se striktně držet pravidla "Náš zákazník, náš pán".

Nebudu samozřejmě zveřejňovat komunikaci s objednávajícím a mnou.
    Ale v tomto konkrétním případě jsem však musel uplatnit nadřazené pravidlo: "Zlu se nesmí ustupovat".
    Luboš Hošek

První objednávku mi stornovali bez důvodu, druhou na tu už ani nereagovali. Možná dobrý obchod, ale komunikace na bodu mrazu.

Reakce obchodu Papirnictvi Pavlik

Zákaznici neprošla platba přes platební bránu. Pokud se toto stane, ihned kontaktujeme zákazníka prostřednictvím e-mailu
    a dohodneme s ním jiný způsob platby. Na toto zákaznice nereagovala, proto jsme objednávku stornovali. Luboš Hošek

obchod mi poslal fakturu s okamžitou splatností, fakturu jsem uhradila co nejdříve, ale oni objednávku mezi tím zrušili, protože podle nich nedorazila platba včas. Navíc mi nedali vůbec vědět o zrušení objednávky. Takže nemám ani zboží ani peníze a kdybych do obchodu sama nezavolala, tak se ani nedozvím, co se stalo... NEDOPORUČUJI